Karta atleta

Export do excelu
  • Brát Jan
  • Narozen: 10.7.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.65 Kolín 4.6.2018
60 m 07.85 h Český Brod 17.2.2018
100 m 12.90 Kolín 1.5.2017
150 m 21.46 Kolín 25.5.2016
150 m 19.22 h Praha - Strahov 27.1.2018
300 m 42.81 Brno 11.9.2017
800 m 3:09.04 Kolín 30.4.2016
1000 m 3:48.39 Nová Paka 5.7.2016
60 m překážek 10.09 Kladno 25.9.2016
60 m překážek 08.90 h Český Brod 17.2.2018
100 m překážek 14.36 Kolín 8.5.2018
200 m překážek 29.74 Kolín 27.5.2018
pohár rozhlasu 1384 Kolín 16.5.2018
pětiboj 1194 Kolín 30.4.2016
čtyřboj 1218 Nová Paka 5.7.2016
hod oštěpem 500g 15.49 Kolín 25.5.2016
hod kriketovým míčkem 29.49 Vlašim 30.4.2015
vrh koulí 4kg 06.80 Nová Paka 5.7.2016
skok daleký 5.06 Kolín 16.5.2018
skok daleký 4.36 h Český Brod 10.12.2016
skok vysoký 1.15 Kolín 21.4.2015
skok vysoký 1.15 h Veletov 29.11.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.65 Kolín 4.6.2018
60 m 07.85 h Český Brod 17.2.2018
150 m 19.22 h Praha - Strahov 27.1.2018
60 m překážek 08.90 h Český Brod 17.2.2018
100 m překážek 14.36 Kolín 8.5.2018
200 m překážek 29.74 Kolín 27.5.2018
pohár rozhlasu 1384 Kolín 16.5.2018
skok daleký 5.06 Kolín 16.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m př./Žci/B01 3 Praha - Strahov 09.29
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/J/R01 MS Praha - Strahov 08.09
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m př./Žci/B3 2 Jablonec nad Nisou 15.44
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) chůze 3000m/Žci/F Jablonec nad Nisou DQ
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žci/R1 8 Břeclav 15.31
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) 100 m př./Žci/B1 4 Kladno 15.22
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) 200 m př./Žci/B1 5 Kladno 31.69
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žci/R5 7 Brno 08.18
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žci/B4 6 Brno 42.81
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žci/R1 5 Brno 15.75
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žci/FB 5 Brno 15.96
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) 100 m př./Žci/F 4 Jihlava 15.71
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) 200 m př./Žci/F 5 Jihlava 31.73
06.09.2017 3. kolo KP družstev mladšího žactva B (AC Čáslav z.s.) 200 m př./Žci/F MS Čáslav 31.01
06.09.2017 3. kolo KP družstev mladšího žactva B (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žcm/R7 MS Čáslav 08.02
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/B1 4 Kolín 16.03
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/B1 5 Kolín 32.52
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B5 MS Kolín 08.21
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B4 MS Kolín 13.30
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žci/R3 4 Beroun 07.97
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m př./Žci/B1 4 Beroun 15.22
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m př./Žci/B1 4 Beroun 30.74
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R2 5 Kladno 08.13
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FB 5 Kladno 08.04
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Žci/B1 5 Kladno 15.56
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žci/B1 4 Kladno 30.93
07.06.2017 Sprinterská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B2 3 Kolín 13.20
07.06.2017 Sprinterská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci Kolín 16.31
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (T.J. Sokol Kolín - atletika) dálka/Žci 24 Kolín 4.35
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (T.J. Sokol Kolín - atletika) 60 m/Žci/R3 3 Kolín 08.07
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Žci/F Kladno 15.46
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žci/F Kladno 30.89
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie IV (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žci Kolín 0319
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie IV (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žci 5 Kolín 08.30
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie IV (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Žci 7 Kolín 4.66
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/R1 4 Kolín 15.75
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R5 3 Kolín 07.96
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/F 4 Kolín 15.55
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 100 m př./Žci/B1 2 Vlašim 15.88
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 200 m př./Žci/B2 2 Vlašim 31.43
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R5 5 Kolín 12.90
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci Kolín 16.24
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B1 7 Kolín 08.21
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci Kolín 16.38
23.04.2017 2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/M 7 Stará Boleslav 13.54
23.04.2017 2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m př./Žci Stará Boleslav 16.67
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 60 m/M 9 Stará Boleslav 08.19
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 100 m př./Žci Stará Boleslav 17.60
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žci/R7 MS Praha - Strahov 08.21
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m př./Žci/B1 MS Praha - Strahov 09.84
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 150 m/Žci/B6 2 Praha - Strahov 19.85
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m př./Žci/B1 4 Praha - Strahov 09.81
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žci/B3 1 Praha - Stromovka 10.06
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B3 4 Praha - Stromovka 08.27
28.01.2017 Žákovská tyčka (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Žci Veletov NM
21.01.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B1 3 Veletov 08.34
21.01.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žci Veletov 09.99
11.01.2017 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 60 m př./Žci 5 Jablonec nad Nisou 10.09
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žcm/R4 3 Chemnitz 08.33
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m př./Žcm/R1 4 Chemnitz 10.99
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) dálka/Žcm 13 Chemnitz 3.85