Karta atleta

Export do excelu
  • Hušek Radek
  • Narozen: 12.8.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Neratovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.04 Kolín 30.4.2016
60 m 09.64 h Český Brod 15.1.2017
150 m 23.28 Neratovice 14.5.2017
150 m 23.88 h Praha - Strahov 21.1.2017
300 m 50.45 Kladno 9.6.2017
300 m 48.76 h Praha - Strahov 28.1.2017
800 m 2:31.30 Kolín 1.9.2017
800 m 2:33.25 h Praha - Strahov 5.2.2017
1000 m 3:19.94 h Praha-Stromovka 3.12.2016
1500 m 5:05.04 Kladno 27.4.2018
1500 m 5:10.21 h Praha-Strahov 14.1.2018
3000 m 11:01.53 h Praha-Stromovka 7.2.2018
60 m překážek 13.87 Praha - Eden 26.4.2016
pětiboj 0735 Kolín 30.4.2016
hod kriketovým míčkem 24.31 Kolín 30.4.2016
skok daleký 3.67 Kolín 30.4.2016
skok daleký 3.62 h Český Brod 13.2.2016
skok vysoký 1.25 Stará Boleslav 27.8.2017
skok vysoký 1.30 h Český Brod 15.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 5:05.04 Kladno 27.4.2018
1500 m 5:10.21 h Praha-Strahov 14.1.2018
3000 m 11:01.53 h Praha-Stromovka 7.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci 8 Kolín 2:31.30
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M 14 Stará Boleslav 10.04
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 800 m/M Stará Boleslav 2:37.01
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/M 7 Stará Boleslav 1.25
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B4 2 Kladno 50.45
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žci/B1 12 Kladno 2:34.34
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žci/F 9 Kladno 5:10.30
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) 800 m/M 4 Neratovice 2:34.43
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) 150 m/M 10 Neratovice 23.28
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Žci/F 4 Vlašim 5:11.68
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/Žci/B1 7 Praha - Stromovka 11:54.95
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 800 m/M/R2 2 Jablonec nad Nisou 2:35.49
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 800 m/Žci/F 6 Praha - Strahov 2:33.25
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žci/B5 MS Praha - Strahov 23.91
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 300 m/Žci/B4 MS Praha - Strahov 48.76
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žci/B8 2 Praha - Strahov 23.88
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 300 m/Žci/B5 3 Praha - Strahov 49.38
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žci/B3 4 Český Brod 09.64
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žci 4 Český Brod 1.30
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 800 m/Žci/F 7 Praha - Strahov 2:34.54