Karta atleta

Export do excelu
  • Kábele Antonín
  • Narozen: 16.8.1935
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.5 h Český Brod 13.12.2014
100 yardů 13.61 Ostrava 26.5.2010
50 m 7.52 Česká Lípa 8.8.2003
50 m 07.8 h Český Brod 7.3.2009
60 m 08.85 Praha 9.5.2006
60 m 08.88 h Praha-Stromovka 7.2.2006
100 m 11.38 Ostrava 17.6.2014
100 m 14.99 h Jablonec nad Nisou 27.2.2008
150 m 20.75 Praha - Eden 6.5.2003
150 m 21.53 h Praha-Strahov 22.1.2004
200 m 28.65 Praha 11.6.2003
200 m 29.62 h Praha-Stromovka 3.2.2004
300 m 47.71 Česká Lípa 25.7.2003
sprintérský trojboj 1122 Kladno 8.6.2003
skok daleký 3.05 h Český Brod 13.2.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.5 h Český Brod 13.1.2018
60 m 10.28 Praha - Eden 4.5.2018
60 m 09.9 h Český Brod 13.1.2018
100 m 16.98 Praha - Eden 31.5.2018
150 m 27.83 Stará Boleslav 15.4.2018
skok daleký 2.91 h Český Brod 17.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M 7 Český Brod 10.2
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/V 4 Český Brod 08.6
25.11.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M 5 Český Brod 10.6
25.11.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/M Český Brod 08.8
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/M/B4 5 Stará Boleslav 10.79
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/B3 2 Stará Boleslav 17.83
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 100 y/M Stará Boleslav 12.23
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 60 m/M 28 Stará Boleslav 10.39
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 150 m/M 22 Stará Boleslav 28.28
25.02.2017 Halové mistrovství ČR v atletice veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M 28 Jablonec nad Nisou 10.26
25.02.2017 Halové mistrovství ČR v atletice veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M 18 Jablonec nad Nisou 38.65
19.02.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/M/B1 1 Český Brod 08.6
19.02.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M/B2 1 Český Brod 09.7
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B7 5 Praha - Stromovka 10.11
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/M/B11 4 Praha - Strahov 10.20
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 60 m/M/B6 5 Jablonec nad Nisou 10.46
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 200 m/M/B4 4 Jablonec nad Nisou 39.06
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/R3 8 Praha - Stromovka 10.27
01.02.2017 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 60 m/M/B4 6 Jablonec nad Nisou 10.12
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B11 8 Praha - Stromovka 10.17
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B10 2 Praha - Strahov 27.22