Karta atleta

Export do excelu
  • Feigel Jiří
  • Narozen: 16.9.1997
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.36 Stará Boleslav 24.8.2016
60 m 06.97 h Praha - Stromovka 17.2.2018
100 m 10.9 Stará Boleslav 3.5.2014
150 m 17.88 Olomouc 30.6.2012
150 m 17.18 h Praha - Strahov 10.1.2017
200 m 22.3 Mladá Boleslav 8.6.2013
200 m 22.30 h Praha-Stromovka 22.2.2014
300 m 42.84 Stará Boleslav 17.4.2011
300 m 39.46 h Praha 2.12.2012
skok daleký 5.32 Kolín 25.5.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.97 h Praha - Stromovka 17.2.2018
100 m 11.16 Kladno 26.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R1 1 Praha - Eden 11.04
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FA Praha - Eden 10.94
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B1 Praha - Eden DNS
15.07.2017 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B1 4 Kladno 11.12
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R1 2 Kladno 11.21
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FA Kladno 11.06
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 1 Kladno 22.63
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B1 4 Praha - Eden 10.99
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B2 3 Praha - Eden 22.32
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav) 100 m/M/R1 2 Stará Boleslav 11.12
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav) 100 m/M/FA Stará Boleslav 11.14
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav) 200 m/M/B3 1 Stará Boleslav 22.49
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 100 m/M/B4 1 Praha - Přátelství 11.36
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/B1 2 Stará Boleslav 11.17
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B1 3 Stará Boleslav 22.65
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/R2 3 České Budějovice 11.20
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/FA 5 České Budějovice 11.28
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/M/B2 4 České Budějovice 22.84
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R3 Praha - Stromovka DNS
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/M/B2 1 Praha - Strahov 07.14
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/M/B13 1 Praha - Strahov 07.15
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m/M/B1 1 Praha - Strahov 07.17
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/M/B1 1 Praha - Strahov 23.14
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B03 2 Praha - Strahov 22.98
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B2 2 Praha - Stromovka 07.17
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B17 5 Praha - Stromovka 07.19
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 150 m/M/B6 1 Praha - Strahov 17.18
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/M/B1 4 Praha - Strahov 07.20