Karta atleta

Export do excelu
  • Valášková Šárka
  • Narozen: 11.7.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.77 Kladno 30.4.2015
60 m 10.36 h Praha - Strahov 6.12.2014
150 m 22.78 Stará Boleslav 9.5.2015
150 m 22.05 h Praha-Strahov 29.1.2016
200 m 34.22 Stará Boleslav 9.9.2015
300 m 49.11 Kolín 30.6.2016
300 m 50.18 h Praha - Strahov 5.2.2017
800 m 2:50.13 Stará Boleslav 8.10.2016
800 m 3:00.80 h Praha - Stromovka 9.1.2018
1500 m 6:12.57 Kladno 21.5.2017
1500 m 6:31.43 h Praha-Stromovka 3.2.2018
3000 m 13:13.73 Praha - Podvinný mlýn 18.5.2018
60 m překážek 10.67 Kladno 10.6.2015
60 m překážek 10.23 h Praha - Strahov 5.2.2017
100 m překážek 17.34 Kolín 30.6.2016
200 m překážek 33.8 Kolín 7.5.2016
300 m překážek 58.94 Praha-Stromovka 22.5.2018
pětiboj 2158 Stará Boleslav 10.10.2015
sedmiboj 2627 Stará Boleslav 8.10.2016
hod oštěpem 500g 16.77 Stará Boleslav 8.10.2016
hod kriketovým míčkem 35.00 Stará Boleslav 10.10.2015
vrh koulí 3kg 05.84 Stará Boleslav 8.10.2016
skok daleký 4.77 Kolín 7.5.2016
skok daleký 4.84 h Praha-Strahov 23.1.2016
skok vysoký 1.35 Stará Boleslav 2.6.2017
skok vysoký 1.35 h Praha - Stromovka 2.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 3:00.80 h Praha - Stromovka 9.1.2018
1500 m 6:13.86 Praha-Stromovka 22.5.2018
1500 m 6:31.43 h Praha-Stromovka 3.2.2018
3000 m 13:13.73 Praha - Podvinný mlýn 18.5.2018
100 m překážek 19.18 Praha - Juliska 9.5.2018
300 m překážek 58.94 Praha-Stromovka 22.5.2018
skok daleký 4.36 Praha - Podvinný mlýn 18.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B15 2 Praha-Strahov 23.53
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) dálka/Žky/F 27 Praha-Strahov 4.10
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žky 15 Praha - Stromovka 1.35
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B3 4 Praha - Stromovka 51.83
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 3000 m/Ž mix Stará Boleslav 13:14.13
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m př./Ž/B1 3 Stará Boleslav 36.71
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žky/B1 4 Kolín 37.64
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 4 Kolín 4.29
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m př./Ž/F Stará Boleslav 38.96
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m př./Žky/B2 4 Beroun 17.96
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m př./Žky/B3 3 Beroun 35.49
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B2 Kladno DNP
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav ve spo) 60 m/Žky/B1 5 Stará Boleslav 09.52
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav ve spo) 800 m/Žky/F Stará Boleslav 2:59.07
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav ve spo) dálka/Žky/F Stará Boleslav 4.48
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav ve spo) výška/Žky/F Stará Boleslav 1.35
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žky/F 8 Kladno 6:12.57
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B2 2 Kladno 34.87
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky 19 Kladno 4.25
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky/FA Kolín DNS
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žky/F Kolín 6:15.32
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žky/B1 7 Vlašim 2:54.63
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 200 m př./Žky/B1 4 Vlašim 35.32
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žky/F 18 Vlašim 4.24
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 300 m/Žky/B7 3 Praha - Strahov 50.18
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m př./Žky/B1 6 Praha - Strahov 10.23
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) dálka/Žky 14 Praha - Strahov 4.39
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m př./Žky/B2 MS Praha - Strahov 10.41
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) dálka/Žky/F MS Praha - Strahov 4.48