Karta atleta

Export do excelu
  • Šafránková Jana
  • Narozen: 15.7.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 169 cm / 54 kg
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.9 Nymburk 16.5.2017
60 m 07.90 h Ostrava 24.2.2018
100 m 12.49 Kolín 8.5.2018
150 m 19.25 Jablonec nad Nisou 7.10.2017
150 m 20.35 h Praha - Strahov 5.2.2017
200 m 26.39 Kolín 19.5.2018
200 m 26.61 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 44.75 Brno 11.9.2017
300 m 47.34 h Praha - Strahov 14.1.2017
800 m 3:05.92 Kolín 3.7.2017
100 m překážek 18.67 Kolín 8.7.2016
pohár rozhlasu 1180 Nymburk 26.4.2018
sedmiboj 3283 Kolín 3.7.2017
hod oštěpem 500g 22.89 Kolín 3.7.2017
vrh koulí 3kg 08.36 Kolín 3.7.2017
skok daleký 4.79 Kolín 3.7.2017
skok daleký 4.42 h Kolín 13.2.2017
skok vysoký 1.45 Kolín 7.5.2016
skok vysoký 1.40 h Kolín 13.12.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.9 Nymburk 26.4.2018
60 m 07.90 h Ostrava 24.2.2018
100 m 12.49 Kolín 8.5.2018
150 m 19.70 Kolín 18.4.2018
200 m 26.39 Kolín 19.5.2018
200 m 26.61 h Praha - Stromovka 27.1.2018
pohár rozhlasu 1180 Nymburk 26.4.2018
skok daleký 4.28 Nymburk 26.4.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m/Žky/R1 2 Praha-Strahov 07.99
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m/Žky/FA Praha-Strahov 07.95
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R03 1 Praha - Strahov 07.99
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/FA Praha - Strahov 07.90
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R2 2 Praha - Stromovka 07.98
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/FA 4 Praha - Stromovka 07.98
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žky/R1 2 Jablonec nad Nisou 08.01
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žky/F1 4 Jablonec nad Nisou 08.04
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 150 m/Žky/B2 1 Jablonec nad Nisou 19.25
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/R1 2 Břeclav 08.04
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/F 5 Břeclav 08.00
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/R4 Břeclav DNS
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R1 2 Kladno 08.15
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/FA Kladno 08.10
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B1 6 Kladno 20.09
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R1 2 Brno 08.00
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/FC Brno 08.09
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B18 2 Brno 44.75
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/B1 1 Jihlava 08.07
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) 150 m/Žky/B1 1 Jihlava 19.74
06.09.2017 3. kolo KP družstev mladšího žactva B (AC Čáslav z.s.) 150 m/Žkm/B2 MS Čáslav 19.54
06.09.2017 3. kolo KP družstev mladšího žactva B (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žkm/R1 MS Čáslav 07.94
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B1 2 Kolín 19.7
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B1 1 Kolín 08.22
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/Ž/R2 1 Čáslav 13.23
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/Ž/FA 6 Čáslav 13.38
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B2 MS Kolín 08.24
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B2 MS Kolín 13.27
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky 4 Kolín 3:05.92
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky Kolín 08.36
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky Kolín 22.89
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky Kolín 19.28
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky Kolín 4.79
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky Kolín 1.43
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky Kolín 19.86
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj/Žky Kolín 3283
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žky/R01 2 Brno 08.00
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žky/S01 3 Brno 07.85
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žky/F 7 Brno 08.12
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žky/R1 1 Beroun 08.06
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žky/FA Beroun 08.03
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 150 m/Žky/B2 3 Beroun 19.67
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R1 MS Kolín 12.68
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R1 1 Kladno 08.11
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/FA Kladno 08.07
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B1 Kladno DNP
07.06.2017 Sprinterská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B1 2 Kolín 12.99
07.06.2017 Sprinterská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Ž/B1 2 Kolín 20.02
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R2 2 Kladno 08.10
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/F 4 Kladno 08.13
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B1 4 Kladno 19.98
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie IV (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) poharR/Žky Nymburk 0806
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie IV (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 60 m/Žky Nymburk 07.9
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie IV (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) výška/Žky Nymburk 1.30
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R2 1 Kolín 08.20
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B2 4 Kolín 48.17
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/F Kolín 08.00
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/R4 1 Vlašim 08.34
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/FA 6 Vlašim 08.29
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/B1 1 Vlašim 19.87
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž/B3 Kolín DNS
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B1 1 Kolín 08.21
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B2 1 Kolín 08.27
23.04.2017 2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Ž Stará Boleslav 08.08
23.04.2017 2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 150 m/Žky Stará Boleslav 20.05
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 60 m/Ž Stará Boleslav 08.52
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 150 m/Ž Stará Boleslav 20.50
29.03.2017 Nehvizdská laťka (ZŠ Nehvizdy a Atletika Stará B) výška/Žky 6 Nehvizdy 1.35
23.03.2017 Osecká laťka (MZŠ Velký Osek a TJ Sokol Kolí) výška/Žky/FA 3= Velký Osek 1.30
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R2 6 Praha - Stromovka 08.24
22.02.2017 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B1 2 Jablonec nad Nisou 08.14
22.02.2017 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B4 1 Jablonec nad Nisou 08.26
22.02.2017 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Ž 13 Jablonec nad Nisou 4.31
13.02.2017 Veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž Kolín 4.42
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žky/R7 MS Praha - Strahov 08.41
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 150 m/Žky/B1 MS Praha - Strahov 20.52
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m/Žky/R3 2 Praha - Strahov 08.43
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m/Žky/F 5 Praha - Strahov 08.29
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 150 m/Žky/B4 1 Praha - Strahov 20.35
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 300 m/Žky/B5 4 Praha - Strahov 49.26
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 150 m/Žky/B4 2 Praha - Strahov 20.74
21.01.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B1 1 Veletov 08.57
21.01.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky Veletov 1.30
21.01.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 4 Veletov 3.88
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky/B2 1 Český Brod 08.53
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žci 4 Český Brod 1.35
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R8 1 Praha - Strahov 08.46
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žky/B9 1 Praha - Strahov 47.34
11.01.2017 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 60 m/Ž/B2 7 Jablonec nad Nisou 08.51
11.01.2017 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 60 m/Ž/B7 1 Jablonec nad Nisou 08.51