Karta atleta

Export do excelu
  • Šímová Johana
  • Narozen: 15.8.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Nová Včelnice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.97 České Budějovice 19.5.2013
60 m 08.77 České Budějovice 8.5.2016
60 m 08.65 h Praha-Strahov 23.1.2016
100 m 13.53 Třebíč 12.5.2018
150 m 21.16 Písek 24.5.2015
150 m 23.99 h Praha-Strahov 12.1.2013
200 m 27.19 Nová Včelnice 5.5.2018
200 m 28.45 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 47.93 České Budějovice 17.5.2015
300 m 45.31 h Praha-Stromovka 16.1.2018
400 m 62.70 Třebíč 12.5.2018
600 m 1:58.22 České Budějovice 19.5.2013
800 m 2:49.14 Klatovy 10.5.2014
800 m 2:52.45 h Praha-Strahov 8.2.2014
50 m překážek 09.21 h Nová Včelnice 2.3.2013
60 m překážek 09.96 České Budějovice 21.6.2015
60 m překážek 08.8 h Nová Včelnice 28.11.2015
100 m překážek 14.73 Nová Včelnice 10.6.2018
200 m překážek 30.72 Tábor 27.5.2017
300 m překážek 44.87 Pacov 27.5.2018
400 m překážek 65.22 Praha - Eden 9.6.2018
pětiboj 2308 Klatovy 1.5.2015
čtyřboj 1446 Tábor 28.9.2013
hod kriketovým míčkem 32.60 Klatovy 1.5.2015
vrh koulí 2kg 07.26 Blansko 27.4.2014
vrh koulí 3kg 07.61 Nová Včelnice 5.5.2018
skok daleký 5.09 Tábor 10.6.2017
skok daleký 4.88 h Praha - Stromovka 21.1.2017
skok o tyči 1.80 Tábor 10.5.2015
skok vysoký 1.25 Nová Včelnice 5.5.2018
skok vysoký 1.21 h Nová Včelnice 2.3.2013
Přespolní běh 4:54.1 Skalnice u Střelských Hoštic 28.3.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.82 h Nová Včelnice 16.2.2018
100 m 13.53 Třebíč 12.5.2018
200 m 27.19 Nová Včelnice 5.5.2018
200 m 28.45 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 45.31 h Praha-Stromovka 16.1.2018
400 m 62.70 Třebíč 12.5.2018
60 m překážek 09.52 h Praha-Stromovka 16.1.2018
100 m překážek 14.73 Nová Včelnice 10.6.2018
300 m překážek 44.87 Pacov 27.5.2018
400 m překážek 65.22 Praha - Eden 9.6.2018
vrh koulí 3kg 07.61 Nová Včelnice 5.5.2018
skok vysoký 1.25 Nová Včelnice 5.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m př./Žky/R1 3 Praha-Strahov 09.44
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m př./Žky/FA 3= Praha-Strahov 09.39
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) dálka/Žky/F 8 Praha-Strahov 4.85
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/B2 4 Praha - Stromovka 09.41
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žky/R3 5 Břeclav 15.16
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m př./Žky/R1 4 Břeclav 30.85
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 100 m př./Žky/B1 6 České Budějovice 15.45
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 200 m př./Žky/B1 České Budějovice DNS
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) dálka/Žky/F 10 České Budějovice 4.79
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) 100 m př./Žky/B1 1 České Budějovice (Čtyři Dvory) 15.12
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) dálka/Žky/F České Budějovice (Čtyři Dvory) 4.88
25.07.2017 Velká cena Tábora - Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z.s.) 200 m př./Žky/B1 2 Tábor 30.98
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žky/Kb 10 Brno 5.04
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m př./Žky/R02 3 Brno 15.36
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 150 m/Žky/B5 2 Tábor 20.64
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m př./Žky/B1 1 Tábor 31.00
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) dálka/Žky/F Tábor 5.09
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m př./Žky/B1 1 Tábor 15.25
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m př./Žky/B1 1 Tábor 30.72
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) dálka/Žky/F Tábor 5.05
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m př./Žky/F České Budějovice 15.32
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Dky/F 8 České Budějovice 4.76
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 100 m př./Žky/B2 2 České Budějovice 15.60
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) dálka/Žky/F České Budějovice 4.80
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/R1 7 Praha - Stromovka 09.37
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m př./Žky/B1 MS Praha - Strahov 09.63
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m př./Dky/B1 3 Praha - Stromovka 09.50
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) dálka/Dky/F 7 Praha - Stromovka 4.88