Karta atleta

Export do excelu
  • Burda Jiří
  • Narozen: 15.9.1967
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj BANES Pacov
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.2 Dvůr Králové nad Labem 23.5.2007
60 m 07.98 h Praha - Strahov 21.1.2017
100 m 11.8 České Lípa 2.8.2014
200 m 26.64 Břeclav 27.7.2016
400 m 58.2 České Lípa 2.8.2014
400 m 65.27 h Praha-Stromovka 2.3.2013
1000 m 3:53.58 h Ostrava 14.1.2017
1500 m 4:30.0 Břeclav 11.10.2011
60 m překážek 10.75 h Ostrava 14.1.2017
100 m překážek 18.5 České Lípa 2.8.2014
110 m překážek 19.29 Pacov 14.7.2007
sedmiboj hala 3041 h Ostrava 14.1.2017
desetiboj 5295 České Lípa 2.8.2014
vrhačský trojboj 1135 Pacov 7.10.2017
vrhačský čtyřboj 1329 Pacov 7.10.2017
vrhačský pětiboj 1650 Pacov 7.10.2017
hod břemenem 16kg 07.63 Pacov 7.10.2017
hod diskem 1kg 33.43 České Lípa 2.8.2014
hod diskem 2kg 32.12 Brno 22.10.2016
hod kladivem 7,26kg 20.07 Pacov 7.10.2017
hod oštěpem 600g 37.15 České Lípa 2.8.2014
hod oštěpem 800g 41.78 Pacov 16.7.2005
vrh koulí 5kg 11.82 České Lípa 2.8.2014
vrh koulí 7,26kg 10.40 Pacov 16.7.2005
vrh koulí 7,26kg 09.55 h Jablonec nad Nisou 14.3.2015
skok daleký 6.27 Nová Včelnice 7.6.2003
skok daleký 6.02 h Praha - Strahov 1.2.2003
trojskok 13.12 Nová Včelnice 7.6.2003
trojskok 09.68 h Jablonec nad Nisou 14.3.2015
skok o tyči 4.13 České Lípa 2.8.2014
skok o tyči 4.00 h Ried 11.3.2017
skok vysoký 1.72 České Lípa 2.8.2014
skok vysoký 1.60 h Jablonec nad Nisou 8.3.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.08 h Ostrava 13.1.2018
100 m 13.22 Jihlava 28.4.2018
1000 m 4:01.78 h Ostrava 13.1.2018
60 m překážek 10.88 h Ostrava 13.1.2018
110 m překážek 19.68 Kladno 19.5.2018
sedmiboj hala 2915 h Ostrava 13.1.2018
vrh koulí 7,26kg 09.26 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 5.06 Jihlava 28.4.2018
skok daleký 5.21 h Ostrava 13.1.2018
skok o tyči 3.55 Kladno 19.5.2018
skok o tyči 3.81 h Jablonec nad Nisou 28.2.2018
skok vysoký 1.50 h Ostrava 13.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov, atletik) koule 7,26kg/M 4 Pacov 09.51
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov, atletik) disk 2kg/M 4 Pacov 26.60
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov, atletik) kladivo 7,26kg/M 4 Pacov 20.07
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov, atletik) oštěp 800g/M M Pacov 28.71
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov, atletik) břemeno 16kg/M 5 Pacov 07.63
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov, atletik) vrh. tr./M 4 Pacov 1135
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov, atletik) vrh. čtyř/M 4 Pacov 1329
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov, atletik) vrh. pětiboj/M 4 Pacov 1650
23.09.2017 Baráž o postup do II. ligy mužů v Čechách (Atletika Jihlava, z.s.) tyč/M MB Jihlava 3.50
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 110 m př./M/B2 Vlašim DNS
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) tyč/M/F 4= Vlašim 3.63
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) disk 2kg/M/F 17 Vlašim 25.29
13.08.2017 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) tyč/M 5 Týniště nad Orlicí 3.60
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) tyč/M/F Pacov 3.54
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m př./M/B2 4 Pacov 20.02
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) tyč/M/F Pacov 3.72
17.06.2017 Niederösterreichischen Meisterschaften (Union St.Pölten) tyč/M/F2 St.Pölten 3.80
10.06.2017 51. Mistrovství ČR veteránů na dráze (SK Hranice, z.s.) 100 m/V/B1 1 Hranice 12.79
10.06.2017 51. Mistrovství ČR veteránů na dráze (SK Hranice, z.s.) tyč/V/F2 Hranice 3.76
10.06.2017 51. Mistrovství ČR veteránů na dráze (SK Hranice, z.s.) dálka/V 5 Hranice 5.30
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 110 m př./M/B2 2 Sušice 19.90
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) tyč/M/F Sušice 3.85
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) dálka/M/F Sušice DNS
27.05.2017 TOUCH THE CLOUDS Festival 2017 (TSV Gräfelfing) tyč/M Gräfelfing 3.85
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 110 m př./M/B2 2 Praha - Děkanka 19.31
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) tyč/M Praha - Děkanka 3.80
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) disk 2kg/M Praha - Děkanka DNS
10.05.2017 Mini-Meeting II (SU Kärcher Leibnitz) tyč/M 5 Liebnitz 3.80
11.03.2017 ERIMA-Indoor Stabhochsprung tyč/M 7 Ried 4.00
05.03.2017 Halové M-SR juniorov a veteránov tyč/M Bratislava 3.60
25.02.2017 Halové mistrovství ČR v atletice veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M 5= Jablonec nad Nisou 08.01
25.02.2017 Halové mistrovství ČR v atletice veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/M Jablonec nad Nisou 3.65
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) tyč/M Olomouc 3.03
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) tyč/M 6 Praha - Strahov 3.52
04.02.2017 Halové M-AZB 60 m/M/R1 6 Bratislava 08.18
04.02.2017 Halové M-AZB tyč/M Bratislava 3.80
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/M/R2 3 Praha - Strahov 07.98
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) tyč/M/F Praha - Strahov 3.70
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/M/B2 5 Ostrava 07.99
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) dálka/M/F 11 Ostrava 5.15
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) koule 7,26kg/M/F 10 Ostrava 09.45
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) výška/M/F 13 Ostrava 1.55
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m př./M/B2 4 Ostrava 10.75
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) tyč/M/F 4 Ostrava 3.73
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/M/F 8 Ostrava 3:53.58
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj h/M/F 7 Ostrava 3041
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) tyč/M/F 6 Ostrava 3.65
02.01.2017 Župní přebor-tyč+koule (TJ Sokol Opava ) tyč/M Opava 3.63