Karta atleta

Export do excelu
  • Kodešová Zuzana
  • Narozen: 12.3.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: ASK Lovosice
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.63 Bílina 30.4.2016
60 m 09.37 h Praha - Strahov 29.1.2017
100 m 15.24 Bílina 13.5.2017
150 m 23.70 Bílina 4.6.2016
150 m 23.67 h Praha - Strahov 14.1.2017
200 m 31.53 Bílina 13.5.2017
200 m 31.94 h Praha - Strahov 29.1.2017
300 m 50.25 Děčín 4.5.2017
300 m 51.1 h Praha - Stromovka 1.2.2017
800 m 3:08.30 Bílina 30.4.2016
60 m překážek 12.87 Chomutov 15.6.2016
60 m překážek 12.78 h Jablonec nad Nisou 3.12.2016
pohár rozhlasu 0000 Lovosice 17.5.2018
pětiboj 1412 Bílina 30.4.2016
hod oštěpem 500g 17.54 Litvínov 7.9.2017
hod kriketovým míčkem 24.60 Bílina 30.4.2016
vrh koulí 2kg 08.63 Meziboří 28.6.2016
vrh koulí 2kg 08.35 h Jablonec nad Nisou 3.12.2016
vrh koulí 3kg 07.74 Lovosice 17.5.2018
vrh koulí 3kg 07.19 h Praha - Strahov 14.1.2017
skok daleký 3.99 Bílina 30.4.2016
skok vysoký 1.10 Chomutov 15.6.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
pohár rozhlasu 0000 Lovosice 17.5.2018
vrh koulí 3kg 07.74 Lovosice 17.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 150 m/Žky/B5 3 Litvínov 24.36
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) oštěp 500g/Žky 10 Litvínov 17.54
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/R2 7 Liberec 15.41
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Ž/B4 6 Liberec 31.49
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R6 6 Bílina 15.24
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/Ž/B5 5 Bílina 31.53
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 300 m/Žky/B2 4 Děčín 50.25
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) koule 3kg/Žky/F 9 Děčín 07.54
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (Atletický klub Bílina) 60 m/Ž/B3 5 Bílina 09.66
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (Atletický klub Bílina) 300 m/Ž/B1 4 Bílina 50.28
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (Atletický klub Bílina) koule 3kg/Žky 4 Bílina 07.61
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B14 5 Praha - Stromovka 09.42
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B19 1 Praha - Stromovka 51.1
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R02 4 Praha - Strahov 09.37
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B14 4 Praha - Strahov 31.94
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) koule 3kg/Dky/F 19 Praha - Strahov 07.12
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R1 6 Praha - Strahov 09.43
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B14 1 Praha - Strahov 23.67
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) koule 3kg/Žky/F 12 Praha - Strahov 07.19