Karta atleta

Export do excelu
  • Ulrichová Alena
  • Narozen: 18.1.1994
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.61 Nové Město nad Metují 17.5.2009
60 m 08.60 h Praha-Strahov 31.1.2009
100 m 12.96 Stará Boleslav 20.5.2017
150 m 20.28 Nové Město nad Metují 17.5.2009
150 m 20.94 h Praha-Strahov 31.1.2009
200 m 25.60 Praha - Juliska 13.5.2017
200 m 25.82 h Praha - Stromovka 4.2.2017
300 m 41.77 Domažlice 16.8.2015
300 m 40.68 h Praha-Strahov 22.1.2016
400 m 55.15 Pardubice 28.6.2016
400 m 55.48 h Praha - Stromovka 4.2.2017
500 m 1:22.42 Nové Město nad Metují 4.5.2011
500 m 1:12.93 h Praha-Strahov 22.1.2016
600 m 1:30.64 Cheb 12.8.2015
600 m 1:30.67 h Praha-Strahov 15.1.2016
800 m 2:03.37 Šamorín 4.6.2016
800 m 2:04.53 h Linec 12.2.2016
1500 m 4:29.72 Nové Město nad Metují 29.7.2017
skok daleký 5.01 Dvůr Králové nad Labem 27.9.2012
skok daleký 4.43 h Jablonec nad Nisou 4.2.2009
Přespolní běh 7:51 Bělá nad Radbuzou 25.11.2006

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 58.23 Palo Alto 20.4.2018
400 m 57.97 h Seattle 26.1.2018
600 m 1:33.88 h Seattle 13.1.2018
800 m 2:11.21 Palo Alto 20.4.2018
800 m 2:08.40 h Seattle 23.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.07.2017 Velká cena Nového Města nad Metují 1500 m/Ž/F Nové Město nad Metují 4:29.72
25.07.2017 Velká cena Tábora - Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z.s.) 800 m/Ž/F Tábor 2:10.45
15.07.2017 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B3 1 Kladno 26.33
15.07.2017 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/F Kladno 2:08.97
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B1 4 Ostrava - Vítkovice 55.35
24.06.2017 Meeting International EAP 800 m/Ž 10 Nivelles 2:08.04
17.06.2017 Mítink EAA P-T-S (SAZ) 800 m/Ž 11 Bratislava-Šamorín 2:07.52
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/R3 1 Třinec 56.37
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/F 4 Třinec 55.88
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž/R2 1 Třinec 2:11.59
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž/F Třinec 2:09.33
05.06.2017 Dukla mítink 800 m/Ž 8 Praha - Juliska 2:04.32
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 800 m/Ž/B1 2 Praha - Přátelství 2:05.69
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 400 m/Ž/B1 3 Turnov 55.88
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 800 m/Ž/B1 1 Turnov 2:08.29
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/B2 3 Stará Boleslav 12.96
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B1 1 Stará Boleslav 25.80
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m/Ž/B1 6 Praha - Juliska 55.64
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B3 5 Praha - Juliska 25.60
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/R2 1 Praha - Stromovka 2:12.15
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/F Praha - Stromovka 2:04.63
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B3 2 Praha - Stromovka 25.90
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B1 1 Praha - Stromovka 56.00
14.02.2017 Mítink EA-Czech Indoor Gala 800 m/Ž Ostrava 2:05.54
10.02.2017 Gugl-Meeting 800 m/Ž/F Linec 2:05.11
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Ž/B3 3 Praha - Stromovka 25.82
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 400 m/Ž/B1 4 Praha - Stromovka 55.48
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 800 m/Ž/B1 6 Vídeň 2:07.64