Výsledky atleta

  • Kaplanová Beata
  • 15.2.2003
  • USK PROVOD Ústí n/L.
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Oddíl Výkon
27.12.2017 Silvestrovská hala 2017 (AC Slovan Liberec, z.s.) koule 3kg/Dky 4 USK PROVOD Ústí n/L. 09.99
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 3kg/Žky 6 USK PROVOD Ústí n/L. 10.17
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) kladivo 3kg/Žky 7 USK PROVOD Ústí n/L. 36.95
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) disk 0,75kg/Žky 9 USK PROVOD Ústí n/L. 24.73
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) kladivo 3kg/Žky 7 USK PROVOD Ústí n/L. 30.77
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) oštěp 500g/Žky 6 USK PROVOD Ústí n/L. 28.59
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) oštěp 500g/Žky/FB 10 USK PROVOD Ústí n/L. 27.65
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) disk 0,75kg/Žky 3 USK PROVOD Ústí n/L. 23.34
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) oštěp 500g/Žky 1 USK PROVOD Ústí n/L. 28.02
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) kladivo 4kg/Ž 9 USK PROVOD Ústí n/L. 28.50
16.08.2017 9. vrhačská středa ( L&L athletics management) disk 1kg/Ž 3 USK PROVOD Ústí n/L. 23.09
16.08.2017 9. vrhačská středa ( L&L athletics management) kladivo 3kg/Žky 1 USK PROVOD Ústí n/L. 34.92
16.08.2017 9. vrhačská středa ( L&L athletics management) oštěp 500g/Žky 1 USK PROVOD Ústí n/L. 26.77
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) koule 3kg/Žky 2 USK PROVOD Ústí n/L. 09.92
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) disk 0,75kg/Žky 1 USK PROVOD Ústí n/L. 28.14
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) kladivo 3kg/Žky 1 USK PROVOD Ústí n/L. 31.99
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (Atletický klub Bílina) koule 3kg/Žky 2 USK PROVOD Ústí n/L. 09.52
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (Atletický klub Bílina) kladivo 3kg/Žky 2 USK PROVOD Ústí n/L. 28.19
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (Atletický klub Bílina) oštěp 500g/Žky 1 USK PROVOD Ústí n/L. 28.62
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) koule 3kg/Žky/F 3 USK PROVOD Ústí n/L. 09.02
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) oštěp 500g/Žky/F 2 USK PROVOD Ústí n/L. 24.96
01.05.2017 Májové závody 2017 – 50. ročník (USK PROVOD Ústí n/L.) oštěp 500g/Žky/F 2 USK PROVOD Ústí n/L. 25.64
28.04.2017 Memoriál Ferdy Honče ve skoku vysokém žen, zahajovací závody na dráze a náborové závody (ASK Děčín) oštěp 500g/Žky 2 USK PROVOD Ústí n/L. 26.75
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) koule 3kg/Žky 5 USK PROVOD Ústí n/L. 09.19
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) koule 3kg/Žky/F 2 USK PROVOD Ústí n/L. 09.48