Karta atleta

Export do excelu
  • Bažoutová Klára
  • Narozen: 12.3.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 170 cm / 56 kg
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.6 h Chrudim 8.1.2018
60 m 08.02 Litomyšl 18.6.2017
60 m 07.9 h Pardubice 24.11.2016
100 m 12.91 Litomyšl 20.5.2018
150 m 19.05 Olomouc 26.5.2017
150 m 19.15 h Praha - Stromovka 4.3.2017
200 m 25.83 Kolín 1.6.2018
300 m 42.69 Třebíč 10.9.2016
300 m 42.96 h Praha-Stromovka 5.3.2016
400 m 63.24 Třebíč 29.5.2016
600 m 1:47.24 Třebíč 19.5.2015
800 m 2:32.05 Kolín 1.6.2018
800 m 2:32.37 h Praha-Stromovka 12.2.2016
60 m překážek 10.16 Stará Boleslav 22.5.2015
60 m překážek 08.95 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
100 m překážek 14.30 Litomyšl 18.6.2017
sprintérský trojboj 2269 Litomyšl 5.8.2017
pohár rozhlasu 2113 Třebíč 23.5.2017
středoškolský pohár 2281 Jihlava 26.9.2017
pětiboj 2958 Stará Boleslav 22.5.2015
pětiboj hala 3310 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
sedmiboj 5160 Kolín 1.6.2018
hod oštěpem 500g 39.38 Kolín 1.6.2018
hod oštěpem 600g 36.17 Pardubice 9.6.2018
hod kriketovým míčkem 45.06 Chrudim 29.4.2015
vrh koulí 3kg 13.43 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
vrh koulí 3kg 12.10 h Praha - Stromovka 9.2.2018
skok daleký 5.72 Čáslav 26.8.2017
skok daleký 5.48 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
skok vysoký 1.65 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
skok vysoký 1.63 h Praha - Stromovka 9.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.6 h Chrudim 8.1.2018
100 m 12.91 Litomyšl 20.5.2018
200 m 25.83 Kolín 1.6.2018
800 m 2:32.05 Kolín 1.6.2018
800 m 2:48.75 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
60 m překážek 08.95 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
100 m překážek 14.64 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
pětiboj hala 3310 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
sedmiboj 5160 Kolín 1.6.2018
hod oštěpem 500g 39.38 Kolín 1.6.2018
hod oštěpem 600g 36.17 Pardubice 9.6.2018
vrh koulí 3kg 13.43 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
vrh koulí 3kg 12.10 h Praha - Stromovka 9.2.2018
skok daleký 5.62 Kolín 1.6.2018
skok daleký 5.48 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
skok vysoký 1.65 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
skok vysoký 1.63 h Praha - Stromovka 9.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2017 Vánoční laťka Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim z.s.) výška/Žky Chrudim 1.55
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Vysočina kraj (Paedr. Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz, 605910106) strPohar/Dky Jihlava 2281
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Vysočina kraj (Paedr. Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz, 605910106) 60 m/Dky Jihlava 08.26
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Vysočina kraj (Paedr. Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz, 605910106) dálka/Dky Jihlava 5.34
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žky/R2 2 Břeclav 14.52
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žky Břeclav 5.47
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žky/F Břeclav 14.52
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B1 1 České Budějovice 19.24
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 100 m př./Žky/B1 2 České Budějovice 14.87
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) dálka/Žky/F České Budějovice 5.48
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) 100 m př./Žky/F Jihlava 15.20
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) dálka/Žky/F Jihlava 5.13
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) koule 3kg/Žky/F Jihlava 12.13
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) 60 m/Žky/R1 1 Ústí nad Orlicí 08.14
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) 60 m/Žky/FA Ústí nad Orlicí 08.24
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) 150 m/Žky/B1 1 Ústí nad Orlicí 19.70
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) dálka/Žky Ústí nad Orlicí 5.24
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/Ž/R4 3 Čáslav 12.95
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/Ž/FA Čáslav 13.09
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) dálka/Ž Čáslav 5.72
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) koule 3kg/Dky Čáslav 11.00
20.08.2017 46.ročník ceny města Pacova hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B1 1 Pacov 08.26
20.08.2017 46.ročník ceny města Pacova hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/B1 4 Pacov 12.63
20.08.2017 46.ročník ceny města Pacova hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Ž/F Pacov 5.43
13.08.2017 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) 100 m/Ž/F Týniště nad Orlicí 13.20
13.08.2017 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) dálka/Ž Týniště nad Orlicí 5.26
13.08.2017 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) koule 3kg/Žky Týniště nad Orlicí 10.86
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B2 1 Litomyšl 08.22
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B2 2 Litomyšl 13.09
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B2 3 Litomyšl 26.75
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/Ž/F 6 Litomyšl 2269
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/R2 Jičín DQ
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) dálka/Ž Jičín 5.69
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žky/Kb 1 Brno 5.53
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žky/F 4 Brno 5.60
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m př./Žky/R02 Brno DNF
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R5 2 Litomyšl 08.02
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/FA Litomyšl 08.13
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m př./Žky/B1 1 Litomyšl 14.30
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žky Litomyšl 5.73
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) koule 3kg/Žky Svitavy DNS
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) dálka/Žky Svitavy DNS
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) 100 m př./Žky/B2 Svitavy DNS
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Ž/F Pardubice 5.62
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) výška/Ž/F 13= Pardubice 1.47
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B1 4 Olomouc 19.05
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žky/B1 7 Olomouc 2:36.85
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Žky/B1 5 Olomouc 14.87
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žky/F Olomouc 1.57
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žky/F 4 Olomouc 5.45
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Žky/F Olomouc 12.24
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 500g/Žky/F Olomouc 35.22
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) sedmiboj/Žky Olomouc 5000
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) poharR/Žky Třebíč 2113
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) 60 m/Žky/B1 1 Třebíč 08.11
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) dálka/Žky/F Třebíč 5.23
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) 150 m/Žky/B1 2 Pardubice 19.31
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) dálka/Žky/F Pardubice 5.63
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) koule 3kg/Žky/F Pardubice 10.90
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) výška/Ž 4 Ústí nad Orlicí 1.50
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) dálka/Ž Ústí nad Orlicí 5.34
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Havlíčkův Brod, kategorie IV. (Atletické hřiště u ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod, Josef Fiala ,OR AŠSK, fiala@oahshb.cz, 739 89 85 50) 60 m/Žky Havlíčkův Brod 07.7
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Havlíčkův Brod, kategorie IV. (Atletické hřiště u ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod, Josef Fiala ,OR AŠSK, fiala@oahshb.cz, 739 89 85 50) dálka/Žky Havlíčkův Brod 5.11
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 100 m př./Žky/B3 1 Svitavy 15.60
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R1 1 Svitavy 08.20
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 60 m/Žky/FA Svitavy 08.01
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) dálka/Žky Svitavy 5.32
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žky/B1 1 Třebíč 19.48
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky/F 6 Třebíč 2:48.08
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 100 m př./Žky/B1 1 Třebíč 15.02
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) výška/Žky/F Třebíč 1.56
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) dálka/Žky/F Třebíč 5.00
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) koule 3kg/Žky/F Třebíč 10.69
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) oštěp 500g/Žky/F Třebíč 26.52
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) sedmiboj/Žky/F Třebíč 4395
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B1 1 Třebíč 08.31
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Žky/B1 1 Třebíč 15.77
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F Třebíč 5.07
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 500g/Žky/F Třebíč 31.39
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/R3 2 Praha - Stromovka 19.15
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žky/F Praha - Stromovka 5.46
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/F 6 Praha - Stromovka 19.29
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B3 2 Praha - Stromovka 2:40.22
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/B3 1 Praha - Stromovka 09.10
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Žky/F 6 Praha - Stromovka 1.51
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Žky/F Praha - Stromovka 5.25
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Žky/F 5 Praha - Stromovka 09.75
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Žky Praha - Stromovka 3232
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 150 m/Žky/B7 1 Jablonec nad Nisou 19.87
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 300 m/Žky/B1 1 Jablonec nad Nisou 43.19
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) dálka/Žky Jablonec nad Nisou 5.36
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) výška/Ž 6 Pardubice 1.48
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) dálka/Ž 4 Pardubice 5.19
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Žky/B3 2 Jablonec nad Nisou 2:44.45
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Žky/B5 2 Jablonec nad Nisou 09.71
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) výška/Žky/F2 Jablonec nad Nisou 1.52
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Žky/F3 Jablonec nad Nisou 5.26
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 3kg/Žky/F3 Jablonec nad Nisou 10.52
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) pětiboj h/Žky/F Jablonec nad Nisou 3129