Výsledky atleta

Výsledky atleta v sezóně 2017
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Vysočina kraj (Paedr. Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz, 605910106) strPohar/Dky Bažoutová Klára 020312 Gymnázium Chotěboř 2281
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Vysočina kraj (Paedr. Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz, 605910106) 60 m/Dky 1 Bažoutová Klára 020312 Gymnázium Chotěboř 08.26
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Vysočina kraj (Paedr. Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz, 605910106) dálka/Dky 1 Bažoutová Klára 020312 Gymnázium Chotěboř 5.34
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žky/R2 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 14.52
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žky 3 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.47
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žky/F 3 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 14.52
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B1 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 19.24
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 100 m př./Žky/B1 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 14.87
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) dálka/Žky/F 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.48
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) 100 m př./Žky/F 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 15.20
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) dálka/Žky/F 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.13
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) koule 3kg/Žky/F 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 12.13
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) 60 m/Žky/R1 1 Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 08.14
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) 60 m/Žky/FA 1 Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 08.24
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) 150 m/Žky/B1 1 Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 19.70
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) dálka/Žky 1 Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 5.24
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/Ž/R4 3 Bažoutová Klára 020312 Atletika Chrudim, z.s. 12.95
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/Ž/FA 3 Bažoutová Klára 020312 Atletika Chrudim, z.s. 13.09
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) dálka/Ž 1 Bažoutová Klára 020312 Atletika Chrudim, z.s. 5.72
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) koule 3kg/Dky 1 Bažoutová Klára 020312 Atletika Chrudim, z.s. 11.00
20.08.2017 46.ročník ceny města Pacova hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B1 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 08.26
20.08.2017 46.ročník ceny města Pacova hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/B1 4 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 12.63
20.08.2017 46.ročník ceny města Pacova hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Ž/F 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.43
13.08.2017 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) 100 m/Ž/F 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 13.20
13.08.2017 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) dálka/Ž 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.26
13.08.2017 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) koule 3kg/Žky 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 10.86
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B2 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 08.22
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B2 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 13.09
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B2 3 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 26.75
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/Ž/F 6 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 2269
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/R2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. DQ
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) dálka/Ž 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.69
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žky/Kb 1 Bažoutová Klára 020101 Vysočina 5.53
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žky/F 4 Bažoutová Klára 020101 Vysočina 5.60
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m př./Žky/R02 Bažoutová Klára 020101 Vysočina DNF
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R5 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 08.02
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/FA 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 08.13
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m př./Žky/B1 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 14.30
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žky 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.73
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) koule 3kg/Žky Bažoutová Klára 020312 Atletika Chrudim, z.s. DNS
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) dálka/Žky Bažoutová Klára 020312 Atletika Chrudim, z.s. DNS
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) 100 m př./Žky/B2 Bažoutová Klára 020312 Atletika Chrudim, z.s. DNS
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Ž/F 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.62
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) výška/Ž/F 13= Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 1.47
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B1 4 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 19.05
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žky/B1 7 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 2:36.85
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Žky/B1 5 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 14.87
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žky/F 3 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 1.57
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žky/F 4 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.45
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Žky/F 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 12.24
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 500g/Žky/F 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 35.22
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) sedmiboj/Žky/F 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5000
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) poharR/Žky 1 Bažoutová Klára 020312 Gymnázium Chotěboř 2113
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) 60 m/Žky/B1 1 Bažoutová Klára 020312 Gymnázium Chotěboř 08.11
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) dálka/Žky/F 1 Bažoutová Klára 020312 Gymnázium Chotěboř 5.23
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) 150 m/Žky/B1 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 19.31
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) dálka/Žky/F 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.63
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) koule 3kg/Žky/F 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 10.90
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) výška/Ž 4 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 1.50
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) dálka/Ž 3 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.34
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Havlíčkův Brod, kategorie IV. (Atletické hřiště u ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod, Josef Fiala ,OR AŠSK, fiala@oahshb.cz, 739 89 85 50) 60 m/Žky 1 Bažoutová Klára 020312 Gymnázium Chotěboř 07.7
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Havlíčkův Brod, kategorie IV. (Atletické hřiště u ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod, Josef Fiala ,OR AŠSK, fiala@oahshb.cz, 739 89 85 50) dálka/Žky 1 Bažoutová Klára 020312 Gymnázium Chotěboř 5.11
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 100 m př./Žky/B3 1 Bažoutová Klára 02 CHRUDI 15.60
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R1 1 Bažoutová Klára 02 CHRUDI 08.20
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 60 m/Žky/FA 1 Bažoutová Klára 02 CHRUDI 08.01
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) dálka/Žky 1 Bažoutová Klára 02 CHRUDI 5.32
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žky/B1 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 19.48
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky/F 6 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 2:48.08
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 100 m př./Žky/B1 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 15.02
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) výška/Žky/F 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 1.56
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) dálka/Žky/F 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.00
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) koule 3kg/Žky/F 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 10.69
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) oštěp 500g/Žky/F 3 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 26.52
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) sedmiboj/Žky/F 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 4395
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B1 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 08.31
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Žky/B1 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 15.77
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.07
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 500g/Žky/F 3 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 31.39
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/R3 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 19.15
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žky/F 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.46
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/F 6 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 19.29
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B3 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 2:40.22
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/B3 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 09.10
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Žky/F 6 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 1.51
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Žky/F 3 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.25
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Žky/F 5 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 09.75
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Žky 3 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 3232
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 150 m/Žky/B7 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 19.87
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 300 m/Žky/B1 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 43.19
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) dálka/Žky 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.36
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) výška/Ž 6 Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 1.48
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) dálka/Ž 4 Bažoutová Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 5.19
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Žky/B3 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 2:44.45
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Žky/B5 2 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 09.71
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) výška/Žky/F2 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 1.52
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Žky/F3 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 5.26
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 3kg/Žky/F3 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 10.52
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) pětiboj h/Žky/F 1 Bažoutová Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 3129