Karta atleta

Export do excelu
  • Špicar Miroslav
  • Narozen: 10.6.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 180 cm / 72 kg
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.60 Olomouc 26.5.2017
60 m 07.55 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
100 m 11.79 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
150 m 18.11 Nové Město nad Metují 17.6.2017
150 m 20.10 h Jablonec nad Nisou 30.1.2016
200 m 24.98 Kolín 23.8.2017
300 m 42.63 Hradec Králové 27.8.2016
400 m 54.00 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
600 m 1:54.07 Hradec Králové 19.9.2013
800 m 2:27.14 Stará Boleslav 22.5.2015
1000 m 2:57.27 Olomouc 26.5.2017
1000 m 3:02.45 h Praha - Stromovka 9.2.2018
1500 m 4:59.57 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
60 m překážek 10.44 Hradec Králové 8.5.2015
60 m překážek 08.73 h Praha - Stromovka 9.2.2018
100 m překážek 13.95 Břeclav 23.9.2017
110 m překážek 15.39 Pardubice 5.5.2018
pohár rozhlasu 1224 Lázně Bělohrad 4.5.2017
pětiboj 2372 Stará Boleslav 22.5.2015
sedmiboj hala 3880 h Praha - Stromovka 9.2.2018
devítiboj 5398 Olomouc 26.5.2017
desetiboj 5858 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
klasický pětiboj 2701 Kolín 23.8.2017
vrhačský trojboj 1753 Kolín 15.4.2017
vrhačský čtyřboj 2017 Kolín 15.4.2017
čtyřboj 2444 Týniště nad Orlicí 18.5.2017
hod diskem 1kg 34.45 Kolín 23.8.2017
hod diskem 1,5kg 32.31 Pardubice 5.5.2018
hod kladivem 4kg 24.53 Kolín 15.4.2017
hod oštěpem 600g 54.55 Kolín 23.8.2017
hod oštěpem 700g 49.69 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 80.09 Jablonec nad Nisou 26.9.2015
vrh koulí 3kg 11.53 Jaroměř 19.9.2015
vrh koulí 3kg 10.87 h Jablonec nad Nisou 5.12.2015
vrh koulí 4kg 13.30 Olomouc 26.5.2017
vrh koulí 4kg 12.67 h Jablonec nad Nisou 18.3.2017
vrh koulí 5kg 12.10 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
vrh koulí 5kg 12.25 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
skok daleký 6.44 Litomyšl 20.5.2018
skok daleký 6.39 h Ostrava 24.2.2018
skok o tyči 3.30 Litomyšl 20.5.2018
skok o tyči 3.10 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
skok vysoký 1.63 Olomouc 26.5.2017
skok vysoký 1.61 h Jablonec nad Nisou 12.3.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.55 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
100 m 11.79 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
400 m 54.00 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
1000 m 3:02.45 h Praha - Stromovka 9.2.2018
1500 m 4:59.57 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
60 m překážek 08.73 h Praha - Stromovka 9.2.2018
110 m překážek 15.39 Pardubice 5.5.2018
sedmiboj hala 3880 h Praha - Stromovka 9.2.2018
desetiboj 5858 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
hod diskem 1,5kg 32.31 Pardubice 5.5.2018
hod oštěpem 700g 49.69 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
vrh koulí 5kg 12.10 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
vrh koulí 5kg 12.25 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
skok daleký 6.44 Litomyšl 20.5.2018
skok daleký 6.39 h Ostrava 24.2.2018
skok o tyči 3.30 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
skok o tyči 3.10 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
skok vysoký 1.60 Nové Město nad Metují 26.5.2018
skok vysoký 1.54 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žci/R2 2 Břeclav 13.95
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Žci Břeclav 53.74
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žci/F 8 Břeclav 19.51
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) 100 m př./Žci/B1 1 Kladno 14.39
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) dálka/Žci Kladno 5.89
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Žci Kladno 48.69
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žci/KA 3 Brno 6.11
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žci/FA 7 Brno 5.74
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) koule 4kg/Žci/FA 5 Brno 13.21
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) oštěp 600g/Žci 4 Brno 51.10
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj kl/Žci Kolín 2701
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Žci Kolín 24.98
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žci Kolín 5:52.18
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Žci Kolín 34.45
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Žci Kolín 54.55
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci Kolín 6.00
15.07.2017 4. Východočeská veteraniáda (TJ SOKOL Nová Paka) oštěp 600g/Žci Nová Paka 52.66
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) oštěp 600g/Žci MB Jičín 46.62
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žci/Kb 6 Brno 5.91
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žci/F 8 Brno 5.85
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m př./Žci/R02 4 Brno 14.37
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žci/B1 2 Nové Město nad Metují 18.11
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) dálka/Žci Nové Město nad Metují 6.22
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) disk 1kg/Žci Nové Město nad Metují 29.08
04.06.2017 Mezinárodní mítink (do 17 let) dálka/Žci Schwechat 6.36
04.06.2017 Mezinárodní mítink (do 17 let) oštěp 600g/Žci Schwechat 50.41
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/B1 6 Olomouc 07.60
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 1000 m/Žci/F Olomouc 2:57.27
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Žci/B1 7 Olomouc 14.32
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žci/F 10 Olomouc 1.63
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/Žci/F 8 Olomouc 3.00
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žci/F 4 Olomouc 6.11
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 4kg/Žci/F Olomouc 13.30
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) disk 1kg/Žci/F 9 Olomouc 31.94
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 600g/Žci/F Olomouc 49.99
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) devítiboj/Žci Olomouc 5398
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m/Žci/R1 3 Trutnov 07.70
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m/Žci/FA 4 Trutnov 07.61
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) tyč/Žci Trutnov 2.40
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) disk 1kg/Žci 5 Trutnov 28.19
18.05.2017 KK atletického čtyřboje (ZŠ Týniště nad orlicí) 60 m/Žci/B1 2 Týniště nad Orlicí 07.78
18.05.2017 KK atletického čtyřboje (ZŠ Týniště nad orlicí) 1000 m/Žci/B2 2 Týniště nad Orlicí 3:00.50
18.05.2017 KK atletického čtyřboje (ZŠ Týniště nad orlicí) dálka/Žci Týniště nad Orlicí 5.92
18.05.2017 KK atletického čtyřboje (ZŠ Týniště nad orlicí) čtyřboj/Žci Týniště nad Orlicí 2444
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci/F Kolín 6.35
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Žci/F Kolín 47.51
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Jičín, kategorie IV (Školní stadion Lázně Bělohrad, Miroslav Špicar, miroslav.spicar@seznam.cz, 731472251) poharR/Žci Lázně Bělohrad 1224
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Jičín, kategorie IV (Školní stadion Lázně Bělohrad, Miroslav Špicar, miroslav.spicar@seznam.cz, 731472251) koule 4kg/Žci Lázně Bělohrad 12.77
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Jičín, kategorie IV (Školní stadion Lázně Bělohrad, Miroslav Špicar, miroslav.spicar@seznam.cz, 731472251) dálka/Žci Lázně Bělohrad 5.93
29.04.2017 1. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žci Hradec Králové 5.72
29.04.2017 1. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) koule 4kg/Žci Hradec Králové 12.55
29.04.2017 1. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) oštěp 600g/Žci Hradec Králové 49.06
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/F Hradec Králové 07.79
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) 1000 m/Žci/F Hradec Králové 3:07.52
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m př./Žci/B1 1 Hradec Králové 14.18
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) výška/Žci/F 4 Hradec Králové 1.48
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) tyč/Žci/F Hradec Králové 2.50
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žci/F Hradec Králové 6.05
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) koule 4kg/Žci/F Hradec Králové 12.08
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) disk 1kg/Žci/F Hradec Králové 32.11
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) oštěp 600g/Žci/F Hradec Králové 49.01
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) devítiboj/Žci/F Hradec Králové 4920
15.04.2017 1. kolínský vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 4kg/Žci V Kolín 24.53
15.04.2017 1. kolínský vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Žci V Kolín 12.50
15.04.2017 1. kolínský vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Žci V Kolín 32.96
15.04.2017 1. kolínský vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Žci V Kolín 50.27
15.04.2017 1. kolínský vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. tr./Žci Kolín 1753
15.04.2017 1. kolínský vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. čtyř/Žci Kolín 2017
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žci/B1 4 Jablonec nad Nisou 07.85
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) výška/Žci/F Jablonec nad Nisou 1.50
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 4kg/Žci/F Jablonec nad Nisou 12.67
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žci/F 6 Praha - Stromovka 5.93
04.02.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m př./Žci/F Jablonec nad Nisou 09.78
04.02.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Žci/F Jablonec nad Nisou 5.71
04.02.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 4kg/Žci/F Jablonec nad Nisou 11.04