Karta atleta

Export do excelu
  • Řehořová Aneta
  • Narozen: 14.10.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.20 Praha - Eden 29.5.2018
60 m 09.35 h Praha - Stromovka 10.1.2018
150 m 24.94 Praha-Kotlářka 12.5.2016
150 m 23.58 h Praha - Stromovka 10.1.2018
300 m 54.81 Praha - Juliska 11.5.2017
800 m 3:25.84 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
60 m překážek 12.52 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
60 m překážek 11.72 h Praha-Juliska 18.1.2018
100 m překážek 19.39 Praha - Děkanka 14.6.2017
pětiboj 1183 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
hod kriketovým míčkem 19.15 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
vrh koulí 2kg 06.28 Praha-Kotlářka 12.5.2016
vrh koulí 3kg 06.15 h Praha - Stromovka 15.2.2017
skok daleký 3.98 Praha - Děkanka 14.6.2017
skok vysoký 1.20 Praha - Jeseniova 22.9.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.20 Praha - Eden 11.5.2018
60 m 09.35 h Praha - Stromovka 10.1.2018
150 m 23.58 h Praha - Stromovka 10.1.2018
60 m překážek 11.72 h Praha-Juliska 18.1.2018
100 m překážek 20.54 Praha - Děkanka 10.6.2018
skok daleký 4.33 Praha - Juliska 19.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2017 Finále B Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Aktis Praha) 100 m př./Žky/B2 4 Praha - Juliska 19.71
06.09.2017 Finále B Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Aktis Praha) 60 m/Žky/B4 5 Praha - Juliska 09.73
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B5 Praha - Eden DNS
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/R4 5 Praha - Děkanka 19.39
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žky/K 27 Praha - Děkanka 3.98
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B8 4 Praha - Děkanka 09.36
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) dálka/Žky 22 Praha - Děkanka 4.09
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žky/B3 4 Praha - Podvinný mlýn 20.31
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) dálka/Žky 18 Praha - Podvinný mlýn 4.19
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žky/B3 5 Praha - Juliska 09.32
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 300 m/Žky/B4 7 Praha - Juliska 54.81
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 36 Praha - Stromovka 06.15
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B31 4 Praha - Stromovka 24.99
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žky/B6 6 Praha - Stromovka 12.40
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B23 2 Praha - Stromovka 09.94