Karta atleta

Export do excelu
  • Kašpárek Kryštof
  • Narozen: 16.2.2000
  • Místo narození: Zlín
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 04.97 h Otrokovice 17.2.2015
60 m 07.27 Břeclav 6.9.2015
60 m 07.12 h Olomouc 28.1.2017
100 m 11.17 Břeclav 21.5.2016
150 m 17.23 Vyškov 9.5.2015
200 m 22.72 Hodonín 13.6.2015
200 m 22.92 h Praha-Stromovka 20.2.2016
300 m 35.70 Plzeň 15.6.2015
300 m 36.35 h Praha 28.11.2015
400 m 51.05 Třinec 10.9.2016
500 m 1:08.75 h Bratislava 12.12.2015
800 m 2:38.33 Zlín 5.6.2013
60 m překážek 10.19 Zlín 5.6.2013
pětiboj 2039 Zlín 5.6.2013
hod kriketovým míčkem 58.43 Brno 10.9.2013
skok daleký 5.53 Dubnica nad Váhom 19.6.2014
skok daleký 6.01 h Olomouc 30.1.2015
trojskok 12.51 Uherské Hradiště 13.5.2017
skok vysoký 1.45 h Otrokovice 27.2.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/R1 1 Ostrava - Vítkovice 11.24
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/F Ostrava - Vítkovice 11.51
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B1 Ostrava - Vítkovice DNS
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Dci Ostrava - Vítkovice DNS
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Dci/B1 1 Ostrava - Vítkovice 11.17
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) trojskok/Dci/F Ostrava - Vítkovice 12.48
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m/M/B1 1 Uherské Hradiště 11.23
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) trojskok/M/F 5 Uherské Hradiště 12.51
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B1 1 Břeclav 11.58
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Dci Břeclav 12.19
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/R2 1 Ostrava 07.15
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/F Ostrava DNS
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/B1 Ostrava DNS
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/R1 1 Olomouc 07.26
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/FA Olomouc 07.12
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) trojskok/Dci Olomouc DNS
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 150 m/M/B3 Praha - Strahov DNS
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/M/B1 2 Praha - Strahov 07.14