Karta atleta

Export do excelu
  • Olšavská Ellen
  • Narozen: 13.4.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.94 Praha - Eden 21.9.2017
60 m 09.00 h Praha-Juliska 18.1.2018
150 m 21.72 Praha - Děkanka 20.6.2017
150 m 21.89 h Praha - Stromovka 19.2.2017
300 m 50.1 h Praha - Stromovka 1.2.2017
800 m 2:53.1 Praha - Přátelství 23.6.2017
60 m překážek 11.27 Praha - Kotlářka 18.5.2017
pohár rozhlasu 0751 Radotín 10.5.2018
pětiboj 1853 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
hod kriketovým míčkem 30.04 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
vrh koulí 2kg 08.30 Praha - Děkanka 20.6.2017
skok daleký 3.92 Praha - Kotlářka 18.5.2017
skok daleký 4.01 h Praha-Juliska 18.1.2018
skok vysoký 1.50 Praha - Juliska 5.6.2017
skok vysoký 1.26 h Praha - Stromovka 19.2.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.2 Radotín 10.5.2018
60 m 09.00 h Praha-Juliska 18.1.2018
150 m 21.94 h Praha - Stromovka 10.1.2018
pohár rozhlasu 0751 Radotín 10.5.2018
skok daleký 4.01 h Praha-Juliska 18.1.2018
skok vysoký 1.18 Radotín 10.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B8 6 Praha - Stromovka 09.11
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žky Praha - Stromovka NM
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B19 4 Praha - Podvinný mlýn 09.18
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B18 4 Praha - Podvinný mlýn 11.65
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B8 5 Praha - Podvinný mlýn 2:56.49
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FD 18 Praha - Podvinný mlýn 3.80
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FD 17 Praha - Podvinný mlýn 30.04
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 31 Praha - Podvinný mlýn 1853
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B3 4 Praha - Eden 08.94
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) výška/Žkm 8= Praha - Eden 1.28
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žkm/B2 Praha - Přátelství DNS
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) výška/Žkm Praha - Přátelství DNS
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žkm/B2 1 Praha - Přátelství 11.4
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) kriket/Žkm 9 Praha - Přátelství 26.40
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žkm/B2 3 Praha - Přátelství 09.1
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/Žkm 7 Praha - Přátelství 3.79
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žkm/F 4 Praha - Přátelství 2:53.1
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) pětiboj/Žkm 4 Praha - Přátelství 1804
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B2 1 Praha - Děkanka 21.72
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) koule 2kg/Žkm/F Praha - Děkanka 08.30
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R3 4 Praha - Kotlářka 09.09
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) výška/Žkm/F Praha - Kotlářka 1.41
05.06.2017 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) výška/Žkm Praha - Juliska 1.50
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B1 1 Praha - Jeseniova 08.89
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žkm/F Praha - Jeseniova 1.45
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žkm/B2 3 Praha - Kotlářka 08.92
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) výška/Žkm Praha - Kotlářka 1.39
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 60 m př./Žkm/B4 1 Praha - Kotlářka 11.27
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) dálka/Žkm 4 Praha - Kotlářka 3.92
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žkm/F Praha - Juliska 1.35
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B2 3 Praha - Stromovka 21.89
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žkm 11 Praha - Stromovka 1.26
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B15 4 Praha - Stromovka 09.24
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B22 2 Praha - Stromovka 21.90
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B19 1 Praha - Stromovka 09.34
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B18 1 Praha - Stromovka 50.1
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B2 4 Praha - Stromovka 23.27
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B19 3 Praha - Stromovka 09.60