Karta atleta

Export do excelu
  • Jurák Ondřej
  • Narozen: 16.9.1996
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.13 Uherské Hradiště 23.8.2017
60 m 07.61 Uherské Hradiště 23.8.2017
60 m 07.55 h Ostrava 20.1.2018
100 m 11.61 Opava 19.5.2018
150 m 18.08 Uherské Hradiště 4.5.2016
150 m 17.98 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
200 m 23.41 Brno - stadion VUT 18.6.2018
200 m 23.88 h Ostrava 20.1.2018
300 m 38.81 Uherské Hradiště 4.5.2016
400 m 56.32 Hodonín 3.6.2017
800 m 2:21.64 Břeclav 2.7.2017
sprintérský trojboj 1893 Uherské Hradiště 28.9.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.55 h Ostrava 20.1.2018
100 m 11.61 Opava 19.5.2018
150 m 17.98 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
200 m 23.41 Brno - stadion VUT 18.6.2018
200 m 23.88 h Ostrava 20.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/R2 1 Hodonín 11.49
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/FA 6 Hodonín 11.62
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/B3 5 Hodonín 25.17
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B2 1 Břeclav 12.04
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B2 1 Břeclav 23.71
23.08.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 60 m/M Uherské Hradiště 07.61
23.08.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 y/M Uherské Hradiště 11.13
16.08.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 60 m/M/B1 7 Uherské Hradiště 07.73
16.08.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 150 m/M/B2 1 Uherské Hradiště 17.75
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M/B2 6 Břeclav 2:21.64
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/B2 5 Hodonín 24.57
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m/M/B2 5 Hodonín 56.32
29.04.2017 Memoriály a rámcové závody (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m/M/R1 1 Uherské Hradiště 11.96
29.04.2017 Memoriály a rámcové závody (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m/M/F 5 Uherské Hradiště 11.82
29.04.2017 Memoriály a rámcové závody (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 200 m/M/B1 2 Uherské Hradiště 24.20
12.04.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 60 m/M/B3 4 Uherské Hradiště 07.67
12.04.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 150 m/M/B1 3 Uherské Hradiště 18.43
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/M/R4 6 Ostrava 07.65
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/M/R3 5 Ostrava 07.63
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 200 m/M/B3 1 Ostrava 24.37