Karta atleta

Export do excelu
  • Suchánková Barbora
  • Narozen: 11.10.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.49 Opava 4.5.2017
60 m 08.27 h Ostrava 8.2.2018
150 m 20.96 Opava 16.5.2016
150 m 20.02 h Ostrava 20.2.2018
200 m 28.00 Opava 26.9.2017
200 m 27.05 h Ostrava 8.2.2018
300 m 42.69 Ostrava - Vítkovice 12.6.2018
300 m 42.96 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
400 m 59.71 Třinec 9.6.2018
400 m 60.00 h Ostrava 24.2.2018
800 m 2:25.46 Ostrava 22.6.2017
800 m 2:32.32 h Ostrava 13.2.2018
1000 m 3:51.2 ZŠ Paskovská 18.6.2015
1500 m 6:16.7 Ostrava 22.9.2016
60 m překážek 10.19 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
60 m překážek 09.75 h Ostrava 8.2.2018
100 m překážek 17.78 Břeclav 26.5.2018
200 m překážek 32.15 Znojmo 4.6.2017
300 m překážek 46.31 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
400 m překážek 69.13 Opava 19.5.2018
středoškolský pohár 2223 Opava 26.9.2017
pětiboj 1302 Ostrava 24.4.2015
čtyřboj 1415 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
hod kriketovým míčkem 17.02 Ostrava 24.4.2015
skok daleký 4.09 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
skok daleký 3.95 h Ostrava 6.12.2016
skok vysoký 1.30 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
skok vysoký 1.30 h Ostrava 6.12.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 Frýdek-Místek 1.5.2018
60 m 08.27 h Ostrava 8.2.2018
150 m 20.02 h Ostrava 20.2.2018
200 m 27.05 h Ostrava 8.2.2018
300 m 42.69 Ostrava - Vítkovice 12.6.2018
300 m 43.04 h Ostrava 20.2.2018
400 m 59.71 Třinec 9.6.2018
400 m 60.00 h Ostrava 24.2.2018
800 m 2:30.61 Ostrava 4.6.2018
800 m 2:32.32 h Ostrava 13.2.2018
60 m překážek 09.75 h Ostrava 8.2.2018
100 m překážek 17.78 Břeclav 26.5.2018
300 m překážek 46.31 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
400 m překážek 69.13 Opava 19.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B1 1 Ostrava - Vítkovice 42.96
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B1 4 Ostrava - Vítkovice 20.26
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B3 3 Praha - Stromovka 43.54
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky 4 Ostrava - Vítkovice 10.19
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žky Ostrava - Vítkovice DNS
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) čtyřboj/Žky 10 Ostrava - Vítkovice 1415
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) dálka/Žky 8 Ostrava - Vítkovice 4.09
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) výška/Žky 4= Ostrava - Vítkovice 1.30
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žky/B2 4 Jablonec nad Nisou 43.68
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m př./Žky/B2 5 Jablonec nad Nisou 32.69
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Moravskoslezský kraj (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) strPohar/Dky Opava 2223
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Moravskoslezský kraj (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) 60 m/Dky/B03 1 Opava 08.57
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Moravskoslezský kraj (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) 200 m/Dky/B02 1 Opava 28.00
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žky/R1 4 Břeclav 44.19
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žky/B1 5 Šumperk 43.67
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 200 m př./Žky/B1 6 Šumperk 32.20
13.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Ostrava (Vladimír Černý , vladek.cerny@) strPohar/Dky Ostrava 0630
13.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Ostrava (Vladimír Černý , vladek.cerny@) 200 m/Dky/B03 1 Ostrava 28.01
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B1 3 Ostrava 44.24
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 200 m př./Žky/B1 2 Ostrava 33.33
22.06.2017 Čokoládová tretra Ostrava (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B01 1 Ostrava 2:25.46
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 200 m př./Žky/B1 5 Frýdek-Místek 35.60
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žky/B1 2 Frýdek-Místek 42.89
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B1 5 Frýdek-Místek 08.49
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 300 m/Žky/B2 2 Znojmo 43.07
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 200 m př./Žky/B3 1 Znojmo 32.15
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 200 m př./Žky/B1 4 Třinec 32.90
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky/B1 3 Třinec 43.24
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B1 6 Třinec 08.61
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 60 m/Žky/B2 2 Opava 08.49
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 300 m/Žky/B1 1 Opava 43.77
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 200 m př./Žky/B1 4 Opava 33.97
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B1 2 Frýdek-Místek 08.44
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žky 6 Frýdek-Místek 2:40.54
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/R2 5 Praha - Stromovka 43.21
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R4 1 Ostrava 08.52
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B1 3 Ostrava 43.23
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žky/B1 1 Ostrava 42.98
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B4 4 Ostrava 27.33
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B5 1 Ostrava 20.48
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B1 2 Ostrava 43.25
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B5 2 Ostrava 44.36
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/F Ostrava 43.89
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B1 2 Ostrava 44.82
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R3 7 Ostrava 08.80
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B3 2 Ostrava 21.37