Karta atleta

Export do excelu
  • Kotásková Tereza
  • Narozen: 12.10.2001
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.62 Frýdek-Místek 1.5.2016
60 m 09.87 h Ostrava 16.2.2014
300 m 48.7 Frýdek-Místek 7.10.2015
400 m 69.18 h Ostrava 7.1.2017
500 m 1:30.8 Frýdek-Místek 17.5.2017
600 m 1:50.1 Frýdek-Místek 13.4.2016
600 m 2:08.69 h Ostrava 16.2.2014
800 m 2:38.76 Frýdek-Místek 10.5.2017
800 m 2:34.23 h Ostrava 7.1.2017
1500 m 5:15.51 Třinec 3.6.2017
1500 m 5:17.63 h Bratislava 28.1.2017
1 anglická míle 6:12.4 Frýdek-Místek 18.6.2014
3000 m 11:31.86 Ostrava - Vítkovice 20.5.2017
5000 m 21:05.10 Olomouc 13.5.2017
60 m překážek 13.16 h Ostrava 13.12.2013
2000 m překážek 9:01.90 Olomouc 5.5.2018
pohár rozhlasu 0976 Frýdek-Místek 10.5.2017
středoškolský pohár 0953 Třinec 15.9.2017
hod diskem 0,75kg 14.95 Třinec 3.5.2016
hod diskem 1kg 19.24 Frýdek-Místek 30.6.2017
hod kladivem 3kg 21.43 Olomouc 5.5.2018
hod kladivem 4kg 17.52 Opava 19.5.2018
hod oštěpem 500g 15.96 Frýdek-Místek 27.6.2016
hod kriketovým míčkem 30.85 Ostrava 24.6.2014
vrh koulí 3kg 06.20 Frýdek-Místek 27.6.2016
skok daleký 3.83 Frýdek-Místek 27.6.2016
skok o tyči 1.64 Frýdek-Místek 26.8.2015
skok vysoký 1.28 Frýdek-Místek 10.5.2017
chůze dráha 3000 m 16:18.1 Frýdek-Místek 12.6.2017
chůze dráha 3000 m 16:40.23 h Praha - Stromovka 12.2.2017
chůze dráha 5000 m 27:54.92 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
3 km chůze 16:30 Olomouc 1.4.2017
5 km chůze 29:17 Dudince 25.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.16 Frýdek-Místek 1.5.2018
600 m 2:02.5 Frýdek-Místek 11.4.2018
800 m 2:53.85 Frýdek-Místek 1.5.2018
5000 m 22:39.78 Opava 19.5.2018
2000 m překážek 9:01.90 Olomouc 5.5.2018
hod kladivem 3kg 21.43 Olomouc 5.5.2018
hod kladivem 4kg 17.52 Opava 19.5.2018
chůze dráha 3000 m 16:59.99 h Praha - Stromovka 11.2.2018
3 km chůze 17:31 Olomouc 30.3.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 3000 m/Jky 11 Ostrava - Vítkovice 12:03.12
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 3000 m/Jky/F Olomouc 12:08.96
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) kladivo 4kg/Jky 9 Olomouc 16.55
15.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Frýdek Místek (Mgr. Sylva Kubalová, sylvakubalova@centrum.cz, 737584140) strPohar/Dky Třinec 0953
15.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Frýdek Místek (Mgr. Sylva Kubalová, sylvakubalova@centrum.cz, 737584140) 800 m/Dky/B 5 Třinec 2:40.76
15.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Frýdek Místek (Mgr. Sylva Kubalová, sylvakubalova@centrum.cz, 737584140) výška/Dky/F Třinec 1.28
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 5000 m/Ž/F Břeclav DNF
30.06.2017 Slezanský hodskok I (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Dky Frýdek-Místek 3.59
30.06.2017 Slezanský hodskok I (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) disk 1kg/Dky Frýdek-Místek 19.24
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) chůze 5000m/Dky/F Jablonec nad Nisou 27:54.92
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 3000 m/Dky/F 5 Ostrava - Vítkovice 11:42.50
14.06.2017 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Dky 5 Třinec 51.09
12.06.2017 Slezanské pondělí (TJ Slezan Frýdek-Místek) oštěp 500g/Dky 5 Frýdek-Místek 12.22
12.06.2017 Slezanské pondělí (TJ Slezan Frýdek-Místek) chůze 3000m/Dky Frýdek-Místek 16:18.1
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Ž/F 10 Třinec 5:15.51
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 3000 m/Jky/F Ostrava - Vítkovice 11:31.86
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) kladivo 4kg/Jky/F 10 Ostrava - Vítkovice 13.84
17.05.2017 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 500 m/Jky 7 Frýdek-Místek 1:30.8
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 5000 m/Ž/F 7 Olomouc 21:05.10
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO Slezan F-M, Na Příkopě 1159, Klára Maštalířová, klaram@email.cz, 723973856) poharR/Žky Frýdek-Místek 0976
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO Slezan F-M, Na Příkopě 1159, Klára Maštalířová, klaram@email.cz, 723973856) 800 m/Žky Frýdek-Místek 2:38.76
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO Slezan F-M, Na Příkopě 1159, Klára Maštalířová, klaram@email.cz, 723973856) výška/Žky 5= Frýdek-Místek 1.28
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/Jky/F 6 Břeclav 11:42.62
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) kladivo 4kg/Jky 10 Břeclav 14.16
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Dky/B2 4 Frýdek-Místek 09.90
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Dky Frýdek-Místek 2:40.85
26.04.2017 Čokoládová tretra (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Dky/B 3 Frýdek-Místek 2:44.57
12.04.2017 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 600 m/Dky 5 Frýdek-Místek 1:54.8
01.04.2017 51. ročník mezinárodního závodu ve sportovní chůzi Olomoucká dvacítka (Atletický klub Olomouc z.s.) 3km chůze/Dky Olomouc 16:30
25.03.2017 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů 5km chůze/Dky 6 Dudince 29:17
12.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha) chůze 3000m/Dky/F Praha - Stromovka 16:40.23
28.01.2017 Olympijské nádeje V4 2017 1500 m/Jky/B2 3 Bratislava 5:17.63
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) chůze 3000m/Dky/F Ostrava 16:55.98
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/B2 2 Ostrava 2:34.23
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 400 m/Dky/B3 5 Ostrava 69.18