Karta atleta

Export do excelu
  • Holuscha Daniel
  • Narozen: 17.1.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.38 Brno 26.6.2017
60 m 07.60 h Praha - Stromovka 9.12.2017
100 m 11.48 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
150 m 18.02 Opava 4.5.2017
150 m 18.12 h Praha - Stromovka 4.3.2017
200 m 23.18 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
200 m 24.08 h Ostrava 13.2.2018
300 m 37.85 Opava 25.4.2017
300 m 38.14 h Praha - Stromovka 9.12.2017
1000 m 3:21.52 Opava, Tyršův stadion 13.5.2015
pohár rozhlasu 1079 Opava 12.5.2017
skok daleký 4.64 Frýdek Místek 10.9.2015
skok vysoký 1.50 Opava 12.5.2017
skok vysoký 1.50 h Opava 13.12.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.62 h Ostrava 3.2.2018
100 m 11.48 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
200 m 23.18 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
200 m 24.08 h Ostrava 13.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/R2 5 Praha - Stromovka 07.60
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B2 3 Praha - Stromovka 38.14
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žci/B1 3 Jablonec nad Nisou 38.26
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/R2 6 Břeclav 07.59
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žci/R4 2 Břeclav 38.21
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žci/R4 2 Šumperk 07.68
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žci/FB Šumperk 07.61
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žci/B2 4 Šumperk 18.23
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žci/F 8 Brno 07.55
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 300 m/Žci/R01 Brno DNS
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žci/R04 5 Brno 07.38
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žci/S02 5 Brno 07.24
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žci/B1 1 Frýdek-Místek 37.85
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žci/B1 3 Frýdek-Místek 07.63
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žci/B1 1 Třinec 38.15
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B1 3 Třinec 07.71
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) poharR/Žci/B Opava 1079
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) 60 m/Žci/B1 4 Opava 07.57
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) výška/Žci 15 Opava 1.50
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 150 m/Žci/B1 2 Opava 18.02
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 300 m/Žci/B1 1 Opava 38.07
25.04.2017 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M/B1 2 Opava 07.78
25.04.2017 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 300 m/M/B1 5 Opava 37.85
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/R3 3 Praha - Stromovka 18.12
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/R4 3 Praha - Stromovka 39.73
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B3 2 Ostrava 18.31
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B1 1 Ostrava 38.53
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B1 1 Ostrava 38.92
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R2 2 Ostrava 07.73
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/F 8 Ostrava 07.76