Karta atleta

Export do excelu
  • Urban Eliáš
  • Narozen: 11.2.2000
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 190 cm / 84 kg
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.53 h Nová Včelnice 5.3.2011
60 m 07.30 Břeclav 17.5.2015
60 m 07.30 h Ostrava 7.1.2017
80 m 09.52 Brno 14.7.2016
100 m 11.29 Ostrava - Vítkovice 20.5.2017
150 m 16.4 Brno 25.7.2016
150 m 18.69 h Bratislava 1.2.2014
200 m 22.40 Ostrava - Vítkovice 20.5.2017
200 m 22.62 h Ostrava 13.2.2018
300 m 35.7 Brno 1.8.2016
300 m 35.90 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
400 m 49.38 Praha - Juliska 5.6.2017
400 m 49.66 h Ostrava 24.2.2018
500 m 1:38.8 Vyškov 30.3.2011
600 m 1:29.56 Brno 11.7.2017
800 m 2:08.53 Brno 23.4.2017
40 yardů př. 07.61 Vyškov 8.10.2011
60 m překážek 10.06 Stará Boleslav 24.5.2013
100 m překážek 15.05 Vyškov 23.6.2015
200 m překážek 27.25 Vyškov 23.6.2015
středoškolský pohár 1523 Břeclav 10.10.2017
pětiboj 2138 Stará Boleslav 24.5.2013
hod kriketovým míčkem 44.02 Svitavy 4.5.2013
vrh koulí 3kg 08.12 Vyškov 15.4.2013
vrh koulí 4kg 08.00 Brno 15.7.2014
skok daleký 6.55 Třinec 10.9.2016
skok daleký 6.66 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
skok vysoký 1.72 Šumperk 14.9.2014
skok vysoký 1.76 h Brno 10.2.2015
Přespolní běh 08:01.6 Štrbské pleso - SK 26.10.2017
Přespolní běh 08:32.0 h Štrbské pleso 29.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.39 h Olomouc 13.1.2018
200 m 22.62 h Ostrava 13.2.2018
300 m 35.90 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
400 m 49.66 h Ostrava 24.2.2018
skok daleký 6.66 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.10.2017 Běh okolo Štrbského plesa 2017 (JAC Brno, BYAC Brno) Přespolák/M Štrbské pleso - SK 08:01.6
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav strPohar/Dci Břeclav 1303
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav strPohar/Dci Břeclav 1523
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 100 m/Dci/B01 6 Břeclav 11.60
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 400 m/Dci/B01 3 Břeclav 50.51
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B1 3 Praha - Eden 22.66
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B1 1 Praha - Eden 49.78
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) dálka/Dci 4 Praha - Eden 6.37
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) strPohar/Dci Břeclav 1400
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) 100 m/Dci Břeclav 11.61
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) dálka/Dci Břeclav 6.38
21.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Vyškov 100 m/J Vyškov 11.47
21.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Vyškov 400 m/J Vyškov 51.74
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 200 m/Dci/B1 1 Olomouc 22.62
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) dálka/Dci Olomouc 6.41
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B2 4 Opava 22.89
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 400 m/M/B2 2 Opava 49.85
11.07.2017 Atletické prázdninové úterý na Horníkove (JAC Brno, BYAC Brno) 600 m/M/F Brno 1:29.56
11.07.2017 Atletické prázdninové úterý na Horníkove (JAC Brno, BYAC Brno) dálka/M Brno 5.83
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 200 m/M/B3 2 Ostrava - Vítkovice 22.66
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 400 m/Dci/R3 2 Jablonec nad Nisou 50.74
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 400 m/Dci/F Jablonec nad Nisou 49.47
16.06.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 400 m/Dci Miskolc 49.82
05.06.2017 Dukla mítink 400 m/M/BB 3 Praha - Juliska 49.38
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Dci/B1 2 Ostrava - Vítkovice 11.29
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) dálka/Dci/F Ostrava - Vítkovice DNS
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B1 1 Ostrava - Vítkovice 22.40
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m/M/B2 7 Praha - Juliska 49.57
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B1 1 Břeclav 22.60
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Dci Břeclav 6.42
23.04.2017 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - Žactvo a starší (JAC Brno, BYAC Brno) 60 m/M/R2 2 Brno 07.41
23.04.2017 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - Žactvo a starší (JAC Brno, BYAC Brno) 60 m/M/FA Brno 07.34
23.04.2017 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - Žactvo a starší (JAC Brno, BYAC Brno) 800 m/M/F Brno 2:08.53
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/M/R2 4 Praha - Stromovka 50.33
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/R2 1 Ostrava 51.59
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/F Ostrava 50.16
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/B1 2 Ostrava 22.72
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dci/B1 1 Ostrava 50.06
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/R2 2 Olomouc 07.38
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/FA Olomouc 07.33
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) dálka/Dci Olomouc 6.22
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Dci/R4 2 Praha - Strahov 07.35
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Dci/B5 1 Praha - Strahov 22.87
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R1 2 Ostrava 07.30
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/F 4 Ostrava 07.31
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B1 1 Ostrava 50.59