Karta atleta

Export do excelu
  • Salamon Ludvík
  • Narozen: 12.3.1998
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.95 Opava 11.8.2015
60 m 07.81 h Olomouc 31.1.2015
100 m 12.60 Opava 8.7.2014
150 m 19.10 Opava 11.8.2015
200 m 25.03 Třinec 23.5.2015
300 m 38.07 Ostrava-Vítkovice 23.8.2016
400 m 52.59 Břeclav 21.5.2016
400 m 53.11 h Ostrava 20.1.2018
600 m 1:23.95 Ostrava-Vítkovice 23.8.2016
800 m 1:54.38 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
800 m 1:54.98 h Ostrava 20.1.2018
1000 m 2:40.53 Ostrava 10.5.2016
1000 m 2:46.79 h Praha - Strahov 21.12.2013
1500 m 4:02.17 Ostrava 19.9.2017
1500 m 4:03.41 h Ostrava 8.2.2017
60 m překážek 09.45 h Ostrava 14.12.2013
100 m překážek 15.60 Olomouc 8.5.2013
400 m překážek 58.59 Třinec 10.9.2016
sprintérský trojboj 1597 Přerov 1.5.2015
hod diskem 1kg 23.46 Třinec 18.9.2012
hod oštěpem 600g 32.46 Třinec 18.9.2012
hod oštěpem 700g 38.95 Opava 8.7.2014
vrh koulí 4kg 09.00 Opava 23.7.2013
skok daleký 5.33 Opava 8.7.2014
skok daleký 4.80 h Ostrava 14.12.2013
skok o tyči 2.60 Šumperk 16.5.2015
skok vysoký 1.46 Opava 23.7.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 53.11 h Ostrava 20.1.2018
800 m 1:54.38 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
800 m 1:54.98 h Ostrava 20.1.2018
1500 m 4:10.21 Ostrava - Vítkovice 12.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 800 m/J/B1 3 Ostrava - Vítkovice 1:55.72
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 1500 m/J Ostrava - Vítkovice 4:09.83
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 400 m př./J/B3 Ostrava - Vítkovice DNS
19.09.2017 Běh na 1500 m v rámci Beskydského poháru minipřípravek (SSK Vítkovice) 1500 m/M Ostrava 4:02.17
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 400 m/J/B2 2 Olomouc 52.67
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 800 m/J/F Olomouc 1:57.95
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/M/B1 1 Hodonín 1:57.93
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 1500 m/M/F Hodonín 4:14.28
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/M/B1 3 Šumperk 52.91
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/M/B1 1 Šumperk 1:57.77
27.06.2017 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK Prostějov) 800 m/M/B2 3 Ostrava 1:57.20
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 800 m/J/R1 5 Jablonec nad Nisou 2:02.04
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 1500 m/J/F 4 Jablonec nad Nisou 4:04.04
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 1500 m/J/F Ostrava - Vítkovice 4:06.64
14.06.2017 Ústecké memoriály (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) 800 m/M Ústí nad Orlicí 1:57.25
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/M/B1 5 Hranice 53.07
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 800 m/M/B1 1 Hranice 1:58.94
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 1500 m/J/F 7 Ostrava - Vítkovice 4:14.88
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/M/B2 Šumperk DNS
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/M/B1 1 Šumperk 1:59.23
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/M/F Šumperk DNS
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/J/B1 4 Břeclav 53.51
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/J/F 4 Břeclav 1:58.70
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 800 m/M/R2 5 Praha - Stromovka 1:57.48
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 1500 m/M/F Praha - Stromovka DNF
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/J/R3 2 Ostrava 2:00.22
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/J/F 5 Ostrava 1:55.96
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 1500 m/J/F 7 Ostrava 4:11.27
14.02.2017 Mítink EA-Czech Indoor Gala 800 m/M 8 Ostrava 2:03.28
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 1500 m/M/B1 8 Ostrava 4:03.41
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/J/B2 6 Ostrava 53.26
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/M/F Ostrava 1:57.00
29.01.2017 Mezinárodní mítink Elán 1500 m/M/B2 7 Bratislava 4:08.02
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 800 m/M/B2 1 Ostrava 1:57.04