Karta atleta

Export do excelu
  • Bujdák Michal
  • Narozen: 16.4.2003
  • Místo narození: Zlín
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.65 Opava 12.8.2017
60 m 07.58 h Olomouc 26.1.2018
100 m 11.88 Břeclav 26.5.2018
150 m 19.58 Brno 5.9.2016
150 m 18.57 h Ostrava 21.1.2018
300 m 49.82 Olomouc 27.9.2015
800 m 2:47.04 Zlín 14.9.2016
60 m překážek 09.58 Znojmo 2.10.2016
60 m překážek 08.49 h Ostrava 3.3.2018
100 m překážek 13.67 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
200 m překážek 30.50 Uherské Hradiště 25.4.2017
pohár rozhlasu 1454 Otrokovice 4.5.2017
pětiboj 2125 Zlín 14.9.2016
hod kriketovým míčkem 48.44 Zlín 14.9.2016
vrh koulí 4kg 10.20 Otrokovice 3.5.2018
vrh koulí 4kg 08.81 h Otrokovice 9.2.2017
skok daleký 6.67 Jihlava 17.6.2018
skok daleký 6.36 h Ostrava 3.3.2018
trojskok 13.09 Znojmo 10.6.2018
trojskok 12.33 h Olomouc 27.1.2018
skok vysoký 1.76 Brno 11.9.2017
skok vysoký 1.65 h Praha - Stromovka 9.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.76 Otrokovice 3.5.2018
60 m 07.58 h Olomouc 26.1.2018
100 m 11.88 Břeclav 26.5.2018
150 m 18.57 h Ostrava 21.1.2018
60 m překážek 08.49 h Ostrava 3.3.2018
100 m překážek 13.67 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
pohár rozhlasu 0010 Otrokovice 3.5.2018
vrh koulí 4kg 10.20 Otrokovice 3.5.2018
skok daleký 6.67 Jihlava 17.6.2018
skok daleký 6.36 h Ostrava 3.3.2018
trojskok 13.09 Znojmo 10.6.2018
trojskok 12.33 h Olomouc 27.1.2018
skok vysoký 1.71 Břeclav 26.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R1 3 Ostrava - Vítkovice 08.68
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R2 2 Ostrava - Vítkovice 07.59
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/F Ostrava - Vítkovice 08.79
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žci/F 6 Ostrava - Vítkovice 07.64
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B2 4 Ostrava - Vítkovice 18.93
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) výška/Žci 14 Praha - Stromovka 1.65
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žci 7 Praha - Stromovka 6.13
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Žci 13= Břeclav 1.58
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žci Břeclav 6.29
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) výška/Žci/F Šumperk 1.71
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žci/F 4 Šumperk 6.01
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žci/R2 4 Brno 07.67
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žci/FB Brno 07.74
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žci/R4 1 Brno 14.83
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žci/FA Brno 14.58
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) výška/Žci/FB Brno 1.76
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žci/KC 1 Brno 5.92
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žci/FB Brno 5.89
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F 4 Břeclav 6.03
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M/F Břeclav 12.59
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m př./Žci/B1 3 Olomouc 14.82
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) výška/M 5 Olomouc 1.70
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B2 1 Opava 07.65
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) dálka/M 6 Opava 6.01
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) trojskok/M 7 Opava 12.33
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/M/F 5 Břeclav 1.61
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F 6 Břeclav 5.96
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žci/Kb 5 Brno 5.92
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) výška/Žci/Kb 8 Brno 1.65
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žci/F 9 Brno 5.82
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žci/F Zlín 6.12
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Žci/B1 2 Zlín 14.62
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Žci/F Zlín 1.74
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žci/R1 3 Znojmo 14.78
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žci/F Znojmo 5.88
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žci/FA 4 Znojmo 14.67
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) výška/M/F 9 Hodonín 1.65
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/M/F 6 Hodonín 6.00
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m př./Žci/B2 1 Uherské Hradiště 14.87
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) výška/Žci Uherské Hradiště 1.61
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) dálka/Žci Uherské Hradiště 5.91
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) výška/M/F 9 Uherské Hradiště 1.60
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) dálka/M/F 7 Uherské Hradiště 5.95
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 60 m/Žci/R2 2 Olomouc 07.77
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 100 m př./Žci/B1 5 Olomouc 15.15
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) poharR/Žci Otrokovice 1454
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) dálka/Žci Otrokovice 5.55
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) výška/Žci Otrokovice 1.61
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (AK Zlín, z.s.) 100 m př./Žci/B1 2 Zlín 14.92
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (AK Zlín, z.s.) 200 m př./Žci/B2 1 Zlín 30.53
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (AK Zlín, z.s.) dálka/Žci/F Zlín 5.66
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m př./Žci/B1 3 Uherské Hradiště 15.49
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 200 m př./Žci/B1 2 Uherské Hradiště 30.50
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) dálka/Žci Uherské Hradiště 5.74
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žci/R2 5 Praha - Stromovka 08.86
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žci/F 18 Praha - Stromovka 5.16
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/R2 4 Olomouc 09.15
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/FB Olomouc 09.20
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žci/FA Olomouc 5.81
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) koule 4kg/Žci 8 Otrokovice 08.81
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žci Otrokovice 5.77
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žci Otrokovice 1.54
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R2 1 Ostrava 09.06
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/F 7 Ostrava 09.15
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) výška/Žci 7= Ostrava 1.57
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žci Ostrava 5.70
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R6 1 Olomouc 08.03
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/FC Olomouc 08.01
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/R2 2 Olomouc 09.54
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/FB Olomouc 09.48
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žci/FA Olomouc 5.78
19.01.2017 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žci Otrokovice 5.62