Výsledky atleta

Výsledky atleta v sezóně 2017
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
17.06.2017 XV. International Ahletic Meeting children,cadetts and juniors 100 m/Žky/B3 1 Drozdová Nela 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 13.06
17.06.2017 XV. International Ahletic Meeting children,cadetts and juniors výška/Žky 4 Drozdová Nela 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.40
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B5 4 Drozdová Nela 030419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.06
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žky 10 Drozdová Nela 030419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.40
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žky/F 23 Drozdová Nela 030419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.43
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) výška/Žky/F 13= Drozdová Nela 030419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.43
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žky/R5 4 Drozdová Nela 030419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 17.51
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B1 8 Drozdová Nela 030419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 17.38
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F 20 Drozdová Nela 030419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.05
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 6 Drozdová Nela 030419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.40
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/B3 2 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 14.18
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B4 5 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 30.50
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) výška/Ž/F 15 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.35
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B2 5 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.91
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/B 10 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3:03.45
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B2 3 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 17.04
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 4 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.45
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F 11 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.48
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky/F 10 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.34
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky/F 11 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.86
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Žky/F 10 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2915
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 100 m př./Žky/B3 3 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 16.90
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) dálka/Žky/F 12 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.60
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) koule 3kg/Žky/F 18 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.33
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B2 3 Drozdová Nela 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.92
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žky 3= Drozdová Nela 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.43
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žky 9 Drozdová Nela 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.25
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) 60 m/Ž/B3 1 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.98
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) 150 m/Ž/B2 3 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.55
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) koule 3kg/Žky 3 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.60
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) oštěp 500g/Žky 4 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 16.73
06.04.2017 Velikonoční házení (Atletika Poruba z.s.) oštěp 500g/Žky 4 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 15.42
11.03.2017 Valašská laťka (ZŠ Masarykova, TJ Valašské Mez) výška/Žky 10 Drozdová Nela 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.40
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žky/R1 4 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.23
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R3 2 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.81
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žky/F 5 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.03
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žky/B3 3 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 48.71
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) koule 3kg/Žky 10 Drozdová Nela 030419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.75
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žky 5 Drozdová Nela 030419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.62
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žky Drozdová Nela 030419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice NM
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B9 2 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.08
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/R4 2 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.10
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F1 22 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.35
19.01.2017 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žky 3 Drozdová Nela 030419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.60
19.01.2017 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) koule 3kg/Dky 6 Drozdová Nela 030419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 07.74
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žky/F 21 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 07.15
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/B3 3 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.29
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F 26 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.28
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B3 6 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:58.53
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) výška/Žky/F 23= Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.33
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) pětiboj h/Žky/F 24 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2196
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/R3 7 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.80
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F1 25 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.17
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B5 6 Drozdová Nela 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.69