Karta atleta

Export do excelu
  • Drozdová Nela
  • Narozen: 19.4.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.98 h Otrokovice 17.2.2015
60 m 08.56 Opava 3.5.2018
60 m 08.75 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
100 m 14.06 Olomouc 19.5.2018
150 m 21.30 Třinec 12.5.2018
150 m 22.08 h Ostrava 3.2.2017
200 m 30.50 Šumperk 13.5.2017
300 m 49.44 Opava 28.5.2015
300 m 48.71 h Ostrava 11.2.2017
600 m 2:02.65 Brno 8.9.2014
800 m 2:52.94 Třinec 8.5.2015
800 m 2:58.53 h Ostrava 14.1.2017
60 m překážek 10.50 Třinec 5.5.2016
60 m překážek 09.71 h Ostrava 13.1.2018
100 m překážek 16.59 Frýdek-Místek 16.5.2018
200 m překážek 32.35 Třinec 22.5.2018
pohár rozhlasu 1273 Opava 29.5.2018
pětiboj 2115 Třinec 6.5.2016
pětiboj hala 2517 h Ostrava 13.1.2018
sedmiboj 3389 Třinec 12.5.2018
čtyřboj 0855 Třinec 19.6.2014
hod oštěpem 500g 22.88 Opava 3.5.2018
hod oštěpem 600g 18.60 Ostrava - Vítkovice 26.8.2017
hod kriketovým míčkem 35.40 Frýdek-Místek 1.5.2016
vrh koulí 3kg 08.41 Přerov 25.4.2018
vrh koulí 3kg 07.74 h Otrokovice 19.1.2017
skok daleký 5.11 Opava 29.5.2018
skok daleký 5.04 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
skok vysoký 1.49 Třinec 3.10.2017
skok vysoký 1.57 h Kopřivnice 14.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.56 Opava 29.5.2018
60 m 08.75 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
100 m 14.06 Olomouc 19.5.2018
150 m 21.30 Třinec 12.5.2018
800 m 3:06.17 Třinec 12.5.2018
800 m 3:06.24 h Ostrava 13.1.2018
60 m překážek 09.71 h Ostrava 13.1.2018
100 m překážek 16.59 Frýdek-Místek 16.5.2018
200 m překážek 32.35 Třinec 22.5.2018
pohár rozhlasu 1273 Opava 29.5.2018
pětiboj hala 2517 h Ostrava 13.1.2018
sedmiboj 3389 Třinec 12.5.2018
hod oštěpem 500g 22.88 Opava 3.5.2018
vrh koulí 3kg 08.41 Přerov 25.4.2018
vrh koulí 3kg 06.10 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 5.11 Opava 29.5.2018
skok daleký 5.04 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
skok vysoký 1.49 Třinec 12.5.2018
skok vysoký 1.52 h Ostrava 13.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/R1 5 Ostrava - Vítkovice 09.82
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/F 6 Ostrava - Vítkovice 10.03
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) výška/Žky/F 6 Ostrava - Vítkovice 1.52
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) dálka/Žky/F 20 Ostrava - Vítkovice 4.57
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B6 Ostrava - Vítkovice DNS
14.12.2017 Kopřivnická laťka (ZŠ M. Horákové) výška/Žky/F Kopřivnice 1.57
01.12.2017 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 10 Třinec 1.40
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) koule 3kg/Žky Ostrava - Martinov 07.81
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) oštěp 500g/Žky Ostrava - Martinov 18.30
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B1 3 Třinec 08.89
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/B1 14 Třinec 3:15.88
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) výška/Žky Třinec 1.49
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky 6 Třinec 07.67
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žky/R2 3 Brno 16.65
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žky/FA 7 Brno 16.88
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) výška/Žky/FA 11 Brno 1.43
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žky/KE 7 Brno 4.50
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) oštěp 500g/Žky/FB 27 Brno 18.87
06.09.2017 Krajské přebory staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 100 m př./Žky/B1 4 Šumperk 18.52
06.09.2017 Krajské přebory staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) výška/Žky/F Šumperk 1.40
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) oštěp 500g/Žky/F Ostrava NM
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F 10 Ostrava 4.44
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 200 m př./Žky/B2 2 Ostrava 35.34
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) výška/Ž/F 10 Ostrava - Vítkovice 1.41
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) dálka/Ž/F 10 Ostrava - Vítkovice 4.58
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) oštěp 600g/Ž/F 10 Ostrava - Vítkovice 18.60
17.06.2017 XV. International Ahletic Meeting children,cadetts and juniors 100 m/Žky/B3 1 Bielsko-Biala 13.06
17.06.2017 XV. International Ahletic Meeting children,cadetts and juniors výška/Žky 4 Bielsko-Biala 1.40
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B5 4 Frýdek-Místek 09.06
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žky 10 Frýdek-Místek 1.40
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žky/F 23 Znojmo 4.43
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) výška/Žky/F 13= Znojmo 1.43
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žky/R5 4 Znojmo 17.51
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B1 8 Třinec 17.38
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F 20 Třinec 4.05
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 6 Třinec 1.40
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/B3 2 Šumperk 14.18
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B4 5 Šumperk 30.50
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) výška/Ž/F 15 Šumperk 1.35
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B2 5 Třinec 21.91
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/B 10 Třinec 3:03.45
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B2 3 Třinec 17.04
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 4 Třinec 1.45
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F 11 Třinec 4.48
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky/F 10 Třinec 06.34
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky/F 11 Třinec 11.86
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Žky/F 10 Třinec 2915
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 100 m př./Žky/B3 3 Opava 16.90
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) dálka/Žky/F 12 Opava 4.60
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) koule 3kg/Žky/F 18 Opava 06.33
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B2 3 Frýdek-Místek 08.92
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žky 3= Frýdek-Místek 1.43
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žky 9 Frýdek-Místek 4.25
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) 60 m/Ž/B3 1 Hranice 08.98
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) 150 m/Ž/B2 3 Hranice 22.55
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) koule 3kg/Žky Hranice 06.60
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) oštěp 500g/Žky 4 Hranice 16.73
06.04.2017 Velikonoční házení (Atletika Poruba z.s.) oštěp 500g/Žky 4 Ostrava 15.42
11.03.2017 Valašská laťka (ZŠ Masarykova, TJ Valašské Mez) výška/Žky 10 Valašské Meziříčí 1.40
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žky/R1 4 Ostrava 10.23
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R3 2 Ostrava 08.81
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žky/F 5 Ostrava 10.03
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žky/B3 3 Ostrava 48.71
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) koule 3kg/Žky 10 Otrokovice 06.75
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žky 5 Otrokovice 4.62
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žky Otrokovice NM
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B9 2 Ostrava 22.08
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/R4 2 Ostrava 10.10
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F1 22 Ostrava 4.35
19.01.2017 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žky Otrokovice 4.60
19.01.2017 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) koule 3kg/Dky 6 Otrokovice 07.74
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žky/F 21 Ostrava 07.15
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/B3 3 Ostrava 10.29
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F 26 Ostrava 4.28
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B3 6 Ostrava 2:58.53
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) výška/Žky/F 23= Ostrava 1.33
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) pětiboj h/Žky/F 24 Ostrava 2196
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/R3 7 Ostrava 10.80
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F1 25 Ostrava 4.17
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B5 6 Ostrava 22.69