Karta atleta

Export do excelu
  • Slaninová Jana
  • Narozen: 16.7.1990
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.88 h Ostrava 14.1.2007
60 m 07.58 Cheb 12.8.2015
60 m 07.46 h Ostrava 16.2.2016
100 m 11.69 Praha - Juliska 19.5.2018
100 m 12.61 h Ostrava 22.1.2006
150 m 17.77 Ostrava - Vítkovice 27.7.2016
150 m 17.88 h Ostrava 23.1.2016
200 m 23.66 Třinec 9.6.2017
200 m 23.96 h Praha - Stromovka 17.2.2018
300 m 39.15 Olomouc 22.8.2012
300 m 38.72 h Ostrava 13.1.2018
400 m 53.74 Tábor 24.7.2013
400 m 54.62 h Ostrava 6.2.2016
sprintérský trojboj 1665 Ostrava 26.9.2006
skok vysoký 1.35 h Třinec 25.1.2007

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.49 h Ostrava 8.2.2018
100 m 11.69 Praha - Juliska 19.5.2018
150 m 18.04 h Ostrava 13.1.2018
200 m 24.00 Olomouc 8.5.2018
200 m 23.96 h Praha - Stromovka 17.2.2018
300 m 38.72 h Ostrava 13.1.2018
400 m 55.42 h Ostrava 3.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.06.2017 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK Prostějov) 200 m/Ž 7 Ostrava 24.30
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R2 3 Třinec 11.78
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/F 5 Třinec 11.75
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/R2 3 Třinec 23.85
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/F 4 Třinec 23.66
03.06.2017 Budapest Open 2017 Agoston Schulek Memorial 200 m/Ž/B2 1 Budapest 24.06
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 100 m/Ž/B1 6 Praha - Přátelství 12.20
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 100 m/Ž/B1 5 Turnov 12.10
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 200 m/Ž/B2 2 Turnov 24.24
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Jky/B1 MB Ostrava - Vítkovice 11.95
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B1 MB Ostrava - Vítkovice 24.28
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/R3 3 Praha - Juliska 11.93
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/FB Praha - Juliska 11.86
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B2 6 Praha - Juliska 24.82
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/R3 1 Praha - Stromovka 07.57
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/F Praha - Stromovka 07.51
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/R3 1 Praha - Stromovka 24.15
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/F 4 Praha - Stromovka 24.19
14.02.2017 Mítink EA-Czech Indoor Gala 60 m/Ž/R1 5 Ostrava 07.53
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B1 2 Ostrava 55.38
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Ž/R2 1 Ostrava 07.56
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Ž/F Ostrava 07.51
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Ž/B1 1 Ostrava 24.32
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 60 m/Ž/R1 3 Vídeň 07.57
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 60 m/Ž/F 5 Vídeň 07.57
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 200 m/Ž/B2 1 Vídeň 24.44
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 150 m/Ž/B1 1 Ostrava 18.12
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B1 3 Ostrava 39.29