Karta atleta

Export do excelu
  • Hrdlička Jan
  • Narozen: 17.9.2001
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.73 Frýdek-Místek 16.6.2016
60 m 07.80 h Ostrava 7.1.2017
100 m 12.34 Břeclav 6.5.2017
150 m 18.49 Frýdek-Místek 16.6.2016
150 m 18.64 h Ostrava 29.1.2016
200 m 24.85 Břeclav 6.5.2017
200 m 25.37 h Ostrava 7.1.2017
300 m 39.50 Třinec 12.6.2016
300 m 39.59 h Praha-Stromovka 5.3.2016
400 m 57.46 Ostrava - Vítkovice 17.6.2017
400 m 57.31 h Ostrava 4.2.2017
800 m 2:26.23 Opava 1.10.2016
800 m 2:39.03 h Ostrava 6.12.2016
1500 m 5:45.6 Sportovní gymnázium Ostrava 24.9.2015
60 m překážek 12.68 Ostrava - Vítkovice 2.10.2014
60 m překážek 10.96 h Ostrava 6.12.2016
pohár rozhlasu 0000 Blansko 17.5.2017
pětiboj 0921 Ostrava - Vítkovice 2.10.2014
hod kriketovým míčkem 22.80 Ostrava - Vítkovice 29.4.2014
skok daleký 3.88 Ostrava - Vítkovice 2.10.2014
skok daleký 5.32 h Ostrava 6.12.2016
skok vysoký 1.45 h Ostrava 6.12.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B2 7 Ostrava - Vítkovice 57.46
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B4 MB Hranice 12.35
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B5 MB Hranice 25.22
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Dci/B3 6 Ostrava - Vítkovice 12.43
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B3 5 Ostrava - Vítkovice 24.59
17.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Blansko, kategorie IV (Atletický stadion Blansko, Mlýnská, Josef Jalový, J.Jalovy@seznam.cz) poharR/Žci Blansko 0000
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/M/B2 5 Šumperk 58.30
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B3 3 Břeclav 12.34
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B5 5 Břeclav 24.85
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dci/B3 3 Ostrava 57.31
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 300 m/M/B4 Ostrava DNS
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/M/B2 1 Ostrava 40.05
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R3 4 Ostrava 07.80
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B4 4 Ostrava 25.37