Karta atleta

Export do excelu
  • Šubarský Filip
  • Narozen: 14.10.2006
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.46 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.9.2017
50 m 08.25 h České Budějovice 11.11.2017
60 m 09.56 Nová Včelnice 10.6.2018
60 m 10.01 h České Budějovice 11.11.2017
600 m 2:24.89 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
50 m překážek 11.32 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.9.2017
60 m překážek 14.31 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
čtyřboj 0594 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
hod kriketovým míčkem 33.28 Nová Včelnice 10.6.2018
skok daleký 3.58 Tábor 27.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.56 Nová Včelnice 10.6.2018
60 m překážek 14.31 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
hod kriketovým míčkem 33.28 Nová Včelnice 10.6.2018
skok daleký 3.47 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/EleH 16 České Budějovice 08.47
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/EleH 18 České Budějovice 10.18
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/EleH 10 České Budějovice 08.25
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/EleH 11= České Budějovice 10.01
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 50 m/EleH/B7 2 Veselí nad Lužnicí 08.73
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 600 m/EleH/B2 9 Veselí nad Lužnicí 2:24.89
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) čtyřboj/EleH 24 Veselí nad Lužnicí 0594
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) dálka/EleH 12 Veselí nad Lužnicí 3.47
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) kriket/EleH 15 Veselí nad Lužnicí 30.99
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) 50 m/EleH/B3 1 České Budějovice (Čtyři Dvory) 08.46
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) 50 m př./EleH/B3 3 České Budějovice (Čtyři Dvory) 11.32
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) dálka/EleH/F České Budějovice (Čtyři Dvory) 3.80
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 50 m/EleH/R2 7 Tábor 08.54
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) dálka/EleH/F 6 Tábor 3.58
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) kriket/EleH/F 15 Tábor 29.67
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 150 m/EleH/B2 2 České Budějovice 25.37
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) dálka/EleH/F 15 České Budějovice 3.20
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) kriket/EleH/F 9 České Budějovice 30.91