Karta atleta

Export do excelu
  • Chaloupková Stella
  • Narozen: 12.3.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.75 Kolín 8.5.2017
60 m 08.64 h Praha-Stromovka 31.1.2018
100 m 14.02 Litomyšl 5.8.2017
150 m 21.16 Praha - Děkanka 2.5.2018
150 m 21.03 h Praha - Stromovka 2.12.2017
200 m 28.48 Praha - Děkanka 20.5.2018
300 m 45.07 Praha - Eden 11.5.2018
300 m 45.92 h Praha - Strahov 20.1.2018
600 m 1:48.15 Praha - Eden 20.6.2017
600 m 1:54.91 h Praha-Stromovka 21.12.2015
800 m 2:40.53 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
800 m 2:34.52 h Praha - Stromovka 9.2.2018
60 m překážek 09.70 Praha - Eden 21.9.2017
60 m překážek 09.25 h Praha - Strahov 27.1.2018
100 m překážek 15.40 Praha - Děkanka 2.5.2018
pětiboj 2355 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
pětiboj hala 2739 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
sedmiboj 3522 Praha - Děkanka 2.5.2018
hod oštěpem 500g 27.39 Praha - Eden 5.5.2018
hod kriketovým míčkem 33.37 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
vrh koulí 2kg 08.91 Stará Boleslav 23.8.2017
vrh koulí 2kg 09.46 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 3kg 09.11 Praha - Děkanka 2.5.2018
vrh koulí 3kg 08.92 h Praha - Stromovka 9.2.2018
skok daleký 4.77 Praha - Juliska 11.5.2017
skok daleký 4.87 h Praha - Strahov 27.1.2018
skok vysoký 1.40 Brno 26.6.2017
skok vysoký 1.46 h Praha-Stromovka 31.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.80 Praha - Kotlářka 26.4.2018
60 m 08.64 h Praha-Stromovka 31.1.2018
100 m 14.45 Praha - Kotlářka 26.4.2018
150 m 21.16 Praha - Děkanka 2.5.2018
150 m 21.16 h Praha-Strahov 22.2.2018
200 m 28.48 Praha - Děkanka 20.5.2018
300 m 45.07 Praha - Eden 11.5.2018
300 m 45.92 h Praha - Strahov 20.1.2018
800 m 2:45.2 Praha - Děkanka 2.5.2018
800 m 2:34.52 h Praha - Stromovka 9.2.2018
60 m překážek 09.25 h Praha - Strahov 27.1.2018
100 m překážek 15.40 Praha - Děkanka 2.5.2018
pětiboj hala 2739 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
sedmiboj 3522 Praha - Děkanka 2.5.2018
hod oštěpem 500g 27.39 Praha - Eden 5.5.2018
vrh koulí 3kg 09.11 Praha - Děkanka 2.5.2018
vrh koulí 3kg 08.92 h Praha - Stromovka 9.2.2018
skok daleký 4.23 Praha - Děkanka 2.5.2018
skok daleký 4.87 h Praha - Strahov 27.1.2018
skok vysoký 1.29 Praha - Děkanka 2.5.2018
skok vysoký 1.46 h Praha-Stromovka 31.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B1 1 Praha-Stromovka 09.77
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B2 1 Praha-Stromovka 08.65
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm Praha-Stromovka 09.46
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žkm Praha-Stromovka 4.77
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B1 3 Praha-Stromovka 2:39.96
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B1 3 Praha - Stromovka 09.81
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B9 3 Praha - Stromovka 21.03
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) 60 m př./Žkm/B1 3 Bílina 09.98
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) dálka/Žkm/F 13 Bílina 4.35
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B20 3 Praha - Podvinný mlýn 09.10
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B16 5 Praha - Podvinný mlýn 10.36
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B7 3 Praha - Podvinný mlýn 2:40.53
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FD 9 Praha - Podvinný mlýn 4.21
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FD 16 Praha - Podvinný mlýn 30.71
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 6 Praha - Podvinný mlýn 2355
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B1 2 Praha - Eden 09.70
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm Praha - Eden 4.72
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B1 1 Praha - Jeseniova 10.10
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) dálka/Žkm Praha - Jeseniova 4.35
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žkm/R7 4 Brno 08.87
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 150 m/Žkm/R8 1 Brno 21.43
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žkm/KE 26 Brno 4.05
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž/B3 2 Stará Boleslav 21.40
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žkm/B1 2 Stará Boleslav 10.01
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav z.s.) 60 m př./Žkm/F Stará Boleslav 10.27
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav z.s.) koule 2kg/Žkm 4 Stará Boleslav 08.91
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Žky 4 Litomyšl 14.02
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) výška/Žkm/Kb 7= Brno 1.40
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žkm/Kb 8 Brno 4.77
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žkm/F 16 Brno 4.59
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) 600 m/Žkm/F Praha - Eden 1:48.15
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 9 Praha - Eden 25.50
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m př./Žkm/R1 3 Praha - Kotlářka 10.19
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m př./Žkm/FA Praha - Kotlářka 10.01
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) dálka/Žkm/F Praha - Kotlářka 4.66
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B1 2 Praha - Stromovka 10.36
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žkm/F Praha - Stromovka 4.51
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B4 2 Praha - Juliska 08.78
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) výška/Žkm 4 Praha - Juliska 1.30
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žkm/B1 5 Praha - Juliska 10.30
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F Praha - Juliska 4.77
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R2 3 Kolín 08.75
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B3 2= Kolín 46.15
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B7 5 Praha - Stromovka 09.01
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B17 1 Praha - Stromovka 21.43
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žkm/B1 5 Praha - Stromovka 10.60
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B6 5 Praha - Stromovka 48.5
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B6 2 Praha - Stromovka 21.32
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B5 7 Praha - Stromovka 09.03