Karta atleta

Export do excelu
  • Drašnarová Nicole
  • Narozen: 24.2.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.55 Praha - Eden 21.6.2017
60 m 08.37 h Praha - Strahov 22.2.2017
150 m 20.85 Praha - Děkanka 14.6.2017
150 m 20.06 h Praha - Strahov 22.2.2017
200 m 28.79 Kolín 1.7.2017
200 m 27.91 h Praha - Strahov 29.1.2017
300 m 45.3 Praha - Kotlářka 8.6.2016
300 m 45.0 h Praha - Stromovka 1.2.2017
800 m 2:48.14 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
100 m překážek 22.10 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
sedmiboj 2522 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
hod oštěpem 500g 09.93 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
vrh koulí 3kg 05.71 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
skok daleký 4.33 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
skok vysoký 1.41 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B4 3 Praha - Eden 08.76
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) výška/Žky 8= Praha - Eden 1.30
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B3 3 Kolín 28.79
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B5 1 Praha - Eden 08.55
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B2 2 Praha - Eden 20.27
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B5 1 Praha - Děkanka 20.85
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B8 Praha - Děkanka DNS
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) výška/Žky Praha - Děkanka DNS
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B3 1 Praha - Podvinný mlýn 21.13
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B4 2 Praha - Podvinný mlýn 08.72
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žky/B1 Praha - Juliska DNS
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/R2 6 Praha - Stromovka 20.26
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žky/R2 2 Praha - Strahov 08.44
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žky/FB Praha - Strahov 08.37
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žky/R3 1 Praha - Strahov 20.06
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žky/FC Praha - Strahov 20.27
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B7 1 Praha - Stromovka 20.50
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B6 1 Praha - Stromovka 45.0
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B12 1 Praha - Strahov 27.91
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 150 m/Žky/B10 1 Praha - Strahov 22.26
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/Dky/B2 MS Praha - Stromovka 28.12
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B21 2 Praha - Stromovka 20.81