Karta atleta

Export do excelu
  • Adamcová Vanessa
  • Narozen: 22.12.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.66 Kolín 21.8.2016
60 m 09.70 h Praha - Stromovka 1.2.2017
150 m 23.36 h Praha - Strahov 27.1.2017
200 m 32.10 Kolín 21.8.2016
300 m 44.57 Kladno 27.4.2018
300 m 43.83 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 1:57.21 Vlašim 8.6.2016
800 m 2:25.17 Kladno 27.4.2018
800 m 2:25.15 h Praha - Stromovka 24.2.2018
1000 m 3:14.41 Kolín 23.8.2017
1500 m 4:58.73 Kolín 19.5.2018
1500 m 5:00.70 h Praha-Strahov 14.1.2018
60 m překážek 13.86 Kolín 30.4.2016
pětiboj 1303 Kolín 30.4.2016
hod kriketovým míčkem 38.19 Čáslav 2.9.2016
skok daleký 3.83 Brno 5.9.2016
skok daleký 3.85 h Praha - Strahov 5.2.2017
skok vysoký 1.23 h Český Brod 16.1.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 44.57 Kladno 27.4.2018
300 m 43.83 h Praha-Stromovka 31.1.2018
800 m 2:25.17 Kladno 27.4.2018
800 m 2:25.15 h Praha - Stromovka 24.2.2018
1500 m 4:58.73 Kolín 19.5.2018
1500 m 5:00.70 h Praha-Strahov 14.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 800 m/Žky/B1 5 Praha-Strahov 2:26.45
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B3 1 Praha - Stromovka 2:25.43
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1500 m/Žky/B 5 Jablonec nad Nisou 5:16.42
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) 1500 m/Žky/B 2 Kladno 5:14.42
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Ž/B2 1 Stará Boleslav 45.48
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Ž/F MB Jablonec nad Nisou 2:30.73
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky Kolín 2:30.30
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 800 m/Ž/F MS Čáslav 2:27.28
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Ž 6 Kolín 3:14.41
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 800 m/Žky/B1 1 Beroun 2:35.82
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 1500 m/Žky/F Beroun DNP
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Jky MS Kolín 2:32.54
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žky/F Kladno 5:29.98
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (T.J. Sokol Kolín - atletika) kriket/Žkm 14 Kolín 32.32
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (T.J. Sokol Kolín - atletika) 800 m/Žkm Kolín 2:37.86
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B2 3 Kladno 47.31
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žky/F Kladno 5:29.05
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) 800 m/Ž/B1 MB Ústí nad Orlicí 2:31.48
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B2 1 Kolín 2:33.38
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žky/B1 3 Vlašim 2:38.71
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 600 m/Ž/F Kolín DNS
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky Kolín 2:39.10
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 150 m/Žky/B14 2 Praha - Strahov 23.49
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 800 m/Žky/F 4 Praha - Strahov 2:42.74
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) dálka/Žky 33 Praha - Strahov 3.85
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B13 6 Praha - Stromovka 09.70
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B10 3 Praha - Stromovka 49.5
28.01.2017 Žákovská tyčka (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 4 Veletov 3.80
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 800 m/Žky/B1 6 Praha - Strahov 2:44.26
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 150 m/Žky/B17 3 Praha - Strahov 23.36
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 800 m/Žky/F 7 Praha - Strahov 2:45.93
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) dálka/Žky/F 23 Praha - Strahov 3.61