Karta atleta

Export do excelu
  • Svoboda Jakub
  • Narozen: 22.2.1992
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.06 Praha - Děkanka 19.6.2017
60 m 07.02 h Praha-Stromovka 20.1.2015
100 m 10.78 Praha - Eden 28.5.2016
150 m 16.42 Praha-Eden 6.5.2016
150 m 16.46 h Praha-Strahov 22.1.2016
200 m 21.50 Praha - Eden 28.5.2016
200 m 21.85 h Praha-Stromovka 16.2.2016
300 m 34.80 Sušice 16.5.2017
300 m 35.51 h Praha-Strahov 22.1.2016
400 m 50.23 Praha-Juliska 1.10.2016
400 m 51.15 h Praha - Stromovka 4.2.2017
1000 m 3:25.31 Praha 13.10.2007
1500 m 5:18.97 Praha 11.10.2014
60 m překážek 10.72 h Praha-Juliska 8.2.2007
100 m překážek 15.79 Praha 13.10.2007
110 m překážek 17.49 Praha - Juliska 10.10.2015
200 m překážek 29.06 Praha-Stromovka 19.8.2008
sprintérský trojboj 2667 Praha - Děkanka 19.6.2017
pohár rozhlasu 1272 Ústí nad Labem 3.6.2008
devítiboj 4245 Praha 13.10.2007
desetiboj 5329 Praha-Juliska 1.10.2016
hod diskem 1kg 24.96 Praha 12.5.2007
hod diskem 1,5kg 25.02 Praha 10.10.2009
hod diskem 2kg 27.10 Praha-Juliska 1.10.2016
hod kladivem 4kg 17.54 Praha 8.6.2006
hod oštěpem 600g 37.71 Praha 13.10.2007
hod oštěpem 700g 38.36 Innsbruck 6.7.2008
hod oštěpem 800g 37.06 Praha - Juliska 10.10.2015
vrh koulí 4kg 09.12 Praha 13.10.2007
vrh koulí 4kg 09.69 h Praha-Stromovka 26.2.2007
vrh koulí 5kg 10.58 Praha 10.10.2009
vrh koulí 7,26kg 09.47 Praha-Juliska 1.10.2016
skok daleký 6.28 Praha 11.10.2014
skok daleký 6.35 h Praha - Stromovka 18.2.2017
skok o tyči 3.50 Praha - Juliska 10.10.2015
skok o tyči 0 h Praha-Strahov 18.1.2008
skok vysoký 1.66 Praha 11.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.34 h Praha - Stromovka 27.1.2018
100 m 11.42 Ostrava - Vítkovice 1.7.2018
150 m 16.92 h Praha - Strahov 19.1.2018
200 m 22.91 Praha - Eden 31.5.2018
200 m 22.34 h Praha - Stromovka 17.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/R1 3 Plzeň 11.35
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/FA 6 Plzeň 11.91
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) 200 m/M/B2 6 Plzeň 22.68
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 400 m/M/B1 MB Kladno 51.49
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B2 4 Litomyšl 07.19
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B2 4 Litomyšl 11.26
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B2 3 Litomyšl 22.14
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/M/F Litomyšl 2489
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 100 m/M/R3 3 Ostrava - Vítkovice 11.09
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 100 m/M/F2 Ostrava - Vítkovice 11.03
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 200 m/M/B2 5 Ostrava - Vítkovice 21.98
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B1 1 Praha - Děkanka 07.06
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/M/B1 1 Praha - Děkanka 10.85
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/M/B1 1 Praha - Děkanka 21.71
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) sprint. tr/M Praha - Děkanka 2667
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B1 3 Praha - Eden 50.44
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R1 8 Třinec 11.05
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/R1 4 Třinec 21.68
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 100 m/M/B3 5 Praha - Přátelství 11.25
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 200 m/M/B2 3 Praha - Přátelství 22.25
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 100 m/M/B2 7 Turnov 11.13
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 200 m/M/B2 3 Turnov 21.94
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 100 m/M/R1 1 Sušice 11.05
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 100 m/M/F Sušice 10.98
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 300 m/M/B1 4 Sušice 34.80
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/R3 7 Praha - Juliska 11.16
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B3 2 Praha - Juliska 22.36
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B1 2 Praha - Děkanka 07.39
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/M/B1 4 Praha - Děkanka 17.20
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/M/B10 1 Praha - Děkanka 17.00
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/M/B4 1 Praha - Juliska 36.55
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/M/R3 4 Praha - Stromovka 22.39
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 2 Praha - Stromovka 07.22
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B3 2 Praha - Stromovka 22.06
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/M Praha - Stromovka 6.35
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/M/B2 3 Praha - Strahov 07.21
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/M 4 Praha - Strahov 6.21
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 60 m/M/B1 Jablonec nad Nisou DQ
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 60 m/M/B6 2 Jablonec nad Nisou 07.32
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B5 1 Praha - Stromovka 22.27
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 400 m/M/B3 4 Praha - Stromovka 51.15
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/R07 6 Praha - Strahov 07.34
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B02 1 Praha - Strahov 22.45
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B4 1 Praha - Stromovka 07.22
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B5 1 Praha - Stromovka 22.19
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B3 2 Praha - Strahov 16.82
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B8 1 Praha - Strahov 16.73
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B4 3 Praha - Strahov 36.51