Karta atleta

Export do excelu
  • Rožánková Žofie
  • Narozen: 29.3.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.97 Kolín 24.5.2017
60 m 09.0 h Český Brod 12.3.2017
150 m 21.38 Kolín 12.5.2018
150 m 23.45 h Praha - Strahov 5.2.2017
200 m 30.26 Kolín 18.6.2017
300 m 52.07 h Jablonec nad Nisou 18.3.2017
800 m 2:54.68 Kolín 12.5.2018
1000 m 3:58.4 Nymburk 18.9.2016
60 m překážek 10.41 h Nymburk 21.1.2018
100 m překážek 16.18 Kolín 27.5.2018
200 m překážek 34.24 Jablonec nad Nisou 22.8.2017
pohár rozhlasu 1286 Nymburk 16.5.2017
sedmiboj 3437 Kolín 12.5.2018
hod oštěpem 500g 20.45 Kolín 12.5.2018
hod oštěpem 600g 19.03 Stará Boleslav 7.10.2017
vrh koulí 2kg 08.30 Kladno 25.9.2016
vrh koulí 3kg 08.58 Kolín 12.5.2018
vrh koulí 3kg 08.08 h Jablonec nad Nisou 18.2.2018
skok daleký 4.43 Pardubice 9.6.2018
skok daleký 4.08 h Český Brod 12.3.2017
skok o tyči 2.00 Beroun 23.6.2017
skok vysoký 1.64 Kolín 27.5.2018
skok vysoký 1.58 h Jablonec nad Nisou 3.12.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.17 Nymburk 22.4.2018
60 m 09.31 h Nymburk 21.1.2018
150 m 21.38 Kolín 12.5.2018
800 m 2:54.68 Kolín 12.5.2018
60 m překážek 10.41 h Nymburk 21.1.2018
100 m překážek 16.18 Kolín 27.5.2018
200 m překážek 34.47 Beroun 15.6.2018
pohár rozhlasu 1190 Kolín 22.5.2018
sedmiboj 3437 Kolín 12.5.2018
hod oštěpem 500g 20.45 Kolín 12.5.2018
vrh koulí 3kg 08.58 Kolín 12.5.2018
vrh koulí 3kg 08.08 h Jablonec nad Nisou 18.2.2018
skok daleký 4.43 Pardubice 9.6.2018
skok vysoký 1.64 Kolín 27.5.2018
skok vysoký 1.56 h Kolín 6.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2017 10. ročník Kolínské vánoční laťky ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky Kolín 1.52
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Žky/B3 4 Jablonec nad Nisou 10.57
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) výška/Žky 8 Jablonec nad Nisou 1.40
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) sedmiboj/Žky Stará Boleslav 2933
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Žky/B1 2 Stará Boleslav 17.45
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B1 2 Stará Boleslav 22.92
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žky Stará Boleslav 2:59.82
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žky Stará Boleslav 4.00
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 3kg/Žky Stará Boleslav 07.40
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 600g/Žky Stará Boleslav 19.03
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Žky Stará Boleslav 1.49
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B1 2 Stará Boleslav 22.92
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Žky/B1 2 Stará Boleslav 17.45
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Žky Stará Boleslav 1.49
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 3kg/Žky Stará Boleslav 07.40
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) sedmiboj/Žky Stará Boleslav DNF
24.09.2017 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žky/B2 3 Nymburk 09.19
24.09.2017 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) výška/Žky Nymburk 1.45
24.09.2017 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) oštěp 500g/Žky Nymburk 17.45
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R24 3 Brno 09.14
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žky/R3 6 Brno 18.73
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) výška/Žky/FA 8 Brno 1.43
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žky/KG 11 Brno 3.98
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky Kolín DNS
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav z.s.) 60 m/Ž/B4 4 Stará Boleslav 09.21
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav z.s.) dálka/Ž 7 Stará Boleslav 3.77
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav z.s.) oštěp 500g/Žky 6 Stará Boleslav 15.16
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m př./Žky/B2 4 Jablonec nad Nisou 34.24
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) výška/Ž/F Jablonec nad Nisou 1.45
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m př./Žky/B2 5 Beroun 18.27
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) výška/Žky/F 7 Beroun 1.47
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) tyč/Žky/F 4= Beroun 2.00
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Jky MS Kolín 1.50
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Jky/B3 MS Kolín 30.26
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Žky/B2 5 Kladno 18.16
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B2 2 Kladno 35.32
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) výška/Žky 4= Kladno 1.45
27.05.2017 Veřejné závody (Athletic Club Ústí n/L. o.s.) 100 m př./Žky Ústí nad Labem 19.03
27.05.2017 Veřejné závody (Athletic Club Ústí n/L. o.s.) dálka/Ž 8 Ústí nad Labem 4.17
27.05.2017 Veřejné závody (Athletic Club Ústí n/L. o.s.) výška/Ž 4 Ústí nad Labem 1.45
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) poharR/Žky 11 Kolín 1263
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) 60 m/Žky 5 Kolín 08.97
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) výška/Žky Kolín 1.56
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B8 Kladno DNS
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B3 1 Kladno 35.66
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) výška/Žky Kladno 1.51
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie IV (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) poharR/Žky Nymburk 1286
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie IV (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 60 m/Žky Nymburk 08.6
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie IV (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) výška/Žky Nymburk 1.55
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky/F Kolín 1.55
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/R2 6 Kolín 18.28
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žky/B1 Kolín DNS
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 200 m/Jky/B4 4 Stará Boleslav 30.53
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z. s.) výška/Jky 7 Stará Boleslav 1.50
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 100 m př./Žky/B4 3 Vlašim 18.44
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) výška/Žky/F Vlašim 1.48
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Ž 6 Kolín 1.48
29.04.2017 Svitavské víceboje 2017 - Kvalifikace na LOH mládeže (TJ Svitavy a První krok – spor) 60 m/Žky/B2 4 Svitavy 09.29
29.04.2017 Svitavské víceboje 2017 - Kvalifikace na LOH mládeže (TJ Svitavy a První krok – spor) 800 m/Žky/F Svitavy DNP
29.04.2017 Svitavské víceboje 2017 - Kvalifikace na LOH mládeže (TJ Svitavy a První krok – spor) 100 m př./Žky/B2 Svitavy DNP
29.04.2017 Svitavské víceboje 2017 - Kvalifikace na LOH mládeže (TJ Svitavy a První krok – spor) výška/Žky/F Svitavy 1.46
29.04.2017 Svitavské víceboje 2017 - Kvalifikace na LOH mládeže (TJ Svitavy a První krok – spor) dálka/Žky/F Svitavy DNP
29.04.2017 Svitavské víceboje 2017 - Kvalifikace na LOH mládeže (TJ Svitavy a První krok – spor) koule 3kg/Žky/F 6 Svitavy 06.83
29.04.2017 Svitavské víceboje 2017 - Kvalifikace na LOH mládeže (TJ Svitavy a První krok – spor) oštěp 500g/Žky/F Svitavy DNP
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žky/B3 3 Jablonec nad Nisou 09.31
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žky/B3 4 Jablonec nad Nisou 52.07
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) výška/Žky/F 2= Jablonec nad Nisou 1.50
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 3kg/Žky/F 12 Jablonec nad Nisou 07.06
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky Český Brod 09.0
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žky Český Brod 4.08
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žky Český Brod 1.50
26.02.2017 Jablonecký skokanský mítink (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) výška/Dky Jablonec nad Nisou 1.46
26.02.2017 Jablonecký skokanský mítink (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) výška/Ž Jablonec nad Nisou 1.45
15.02.2017 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) výška/Ž Jablonec nad Nisou 1.45
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 150 m/Žky/B7 4 Praha - Strahov 23.45
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) výška/Žky 7 Praha - Strahov 1.49
15.01.2017 Oddílové přebory SKP Nymburk z.s. v atletice (SKP Nymburk z.s.) 60 m/Žky 5 Nymburk 09.53
15.01.2017 Oddílové přebory SKP Nymburk z.s. v atletice (SKP Nymburk z.s.) dálka/Žky Nymburk 3.97
15.01.2017 Oddílové přebory SKP Nymburk z.s. v atletice (SKP Nymburk z.s.) koule 3kg/Žky Nymburk 07.12