Karta atleta

Export do excelu
  • Ljunggren Marie
  • Narozen: 29.3.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.10 Praha - Děkanka 14.6.2017
60 m 08.32 h Praha - Stromovka 2.12.2017
100 m 14.03 Praha - Kotlářka 8.9.2016
150 m 19.32 Praha - Děkanka 14.6.2017
150 m 19.96 h Praha - Stromovka 2.12.2017
200 m 30.41 Praha - Kotlářka 8.9.2016
300 m 44.67 Praha - Juliska 31.5.2017
300 m 46.40 h Praha-Strahov 22.2.2018
60 m překážek 12.23 Praha-Juliska 12.5.2016
sprintérský trojboj 1688 Praha - Kotlářka 8.9.2016
vrh koulí 2kg 08.09 Praha 24.9.2015
vrh koulí 3kg 07.72 Praha - Juliska 16.5.2018
skok daleký 4.56 Praha - Eden 30.8.2017
skok daleký 4.47 h Praha - Strahov 21.1.2017
skok vysoký 1.31 Praha-Stromovka 21.6.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.21 Praha - Juliska 16.5.2018
60 m 08.37 h Praha - Strahov 27.1.2018
150 m 20.13 h Praha - Stromovka 10.1.2018
300 m 46.40 h Praha-Strahov 22.2.2018
vrh koulí 3kg 07.72 Praha - Juliska 16.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B2 5 Praha - Stromovka 08.32
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B3 3 Praha - Stromovka 19.96
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/R4 4 Břeclav 20.18
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B1 2 Praha - Eden 08.33
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B1 2 Praha - Eden 19.98
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B1 2 Praha - Eden 08.40
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) dálka/Žky 12 Praha - Eden 4.56
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žky/B1 3 Praha - Kotlářka 08.21
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 150 m/Žky/B1 2 Praha - Kotlářka 19.43
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R5 2 Praha - Děkanka 08.12
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/FA 5 Praha - Děkanka 08.10
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B1 4 Praha - Děkanka 19.32
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žky/K 13 Praha - Děkanka 4.55
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 300 m/Žky/B2 1 Praha - Juliska 44.67
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m/Žky/B1 3 Praha - Juliska 08.23
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 08.16
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B7 1 Praha - Stromovka 19.61
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žky/B3 1 Praha - Juliska 08.28
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žky/F 12 Praha - Juliska 4.53
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B2 1 Praha - Stromovka 08.35
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) dálka/Žky 16 Praha - Strahov 4.39
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 150 m/Žky/B2 3 Praha - Strahov 20.54
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) dálka/Žky/F 14 Praha - Strahov 4.47
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) dálka/Žky 21 Praha - Stromovka 4.06
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B2 2 Praha - Stromovka 20.55