Karta atleta

Export do excelu
  • Hliňáková Lucie
  • Narozen: 20.4.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.66 Praha - Kotlářka 21.6.2017
60 m 08.72 h Praha - Stromovka 10.1.2018
150 m 21.36 Praha - Stromovka 17.5.2017
600 m 2:01.45 Praha-Jeseniova 12.5.2016
800 m 3:05.23 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
60 m překážek 11.75 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
60 m překážek 11.09 h Praha - Stromovka 1.2.2017
100 m překážek 16.7 Praha-Stromovka 16.5.2018
200 m překážek 35.53 Praha - Kotlářka 21.6.2017
pohár rozhlasu 0004 Praha - Jeseniova 3.5.2018
pětiboj 1853 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
sedmiboj 2934 Praha - Eden 30.9.2017
hod oštěpem 500g 24.44 Praha - Eden 30.9.2017
hod kriketovým míčkem 35.93 Praha-Jeseniova 12.5.2016
vrh koulí 2kg 07.23 Praha 17.9.2015
vrh koulí 3kg 08.00 Praha - Eden 30.9.2017
skok daleký 4.57 Praha-Stromovka 16.5.2018
skok daleký 4.09 h Praha - Strahov 27.1.2017
skok vysoký 1.28 Praha - Eden 30.9.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.76 Praha - Jeseniova 3.5.2018
60 m 08.72 h Praha - Stromovka 10.1.2018
100 m překážek 16.7 Praha-Stromovka 16.5.2018
pohár rozhlasu 0004 Praha - Jeseniova 3.5.2018
skok daleký 4.57 Praha-Stromovka 16.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B8 3 Praha - Stromovka 08.73
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B1 4 Praha - Eden 21.40
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/B2 10 Praha - Eden 3:10.82
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B3 5 Praha - Eden 18.03
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Žky 19= Praha - Eden 1.28
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 11= Praha - Eden 4.38
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žky 10 Praha - Eden 08.00
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Žky 6 Praha - Eden 24.44
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj/Žky 18 Praha - Eden 2934
06.09.2017 Finále B Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Aktis Praha) 100 m př./Žky/B1 4 Praha - Juliska 17.77
06.09.2017 Finále B Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Aktis Praha) dálka/Žky Praha - Juliska 4.38
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žky/B3 4 Praha - Kotlářka 08.66
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 200 m př./Žky/B3 1 Praha - Kotlářka 35.53
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R6 5 Praha - Děkanka 08.87
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B5 5 Praha - Děkanka 21.60
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/R2 5 Praha - Děkanka 17.94
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B2 1 Praha - Stromovka 08.67
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B8 2 Praha - Stromovka 21.36
04.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV dívky a kategorie III hoši (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) 60 m/Žky/B1 2 Praha 3 09.04
04.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV dívky a kategorie III hoši (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) dálka/Žky/F 4 Praha 3 4.27
04.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV dívky a kategorie III hoši (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) poharR/Žky Praha 3
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B3 5 Praha - Juliska 08.93
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žky/B7 2 Praha - Jeseniova 08.88
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 100 m př./Žky/B2 2 Praha - Jeseniova 19.01
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 44 Praha - Stromovka 3.92
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B7 4 Praha - Stromovka 08.92
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žky/B5 3 Praha - Stromovka 11.09
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B12 1 Praha - Stromovka 08.90
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) dálka/Žky 31 Praha - Strahov 4.09