Karta atleta

Export do excelu
  • Kaletová Ema
  • Narozen: 24.4.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 175 cm / 60 kg
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.86 Brno 26.6.2017
60 m 07.96 h Praha - Strahov 22.2.2017
100 m 12.58 Stará Boleslav 3.6.2017
150 m 19.20 Olomouc 26.5.2017
150 m 19.33 h Praha - Stromovka 4.3.2017
200 m 26.01 Praha - Juliska 9.5.2018
200 m 26.01 h Ostrava 24.2.2018
300 m 42.47 Praha-Eden 19.5.2016
300 m 44.08 h Praha-Strahov 24.2.2016
400 m 61.07 Praha-Stromovka 22.5.2018
600 m 1:49.19 Praha 11.6.2015
600 m 1:59.50 h Praha-Stromovka 11.2.2015
800 m 2:33.79 Praha 28.9.2015
800 m 2:48.64 h Praha-Stromovka 13.1.2015
60 m překážek 09.82 Praha 3.10.2015
60 m překážek 09.18 h Praha-Stromovka 5.3.2016
100 m překážek 14.93 Praha - Děkanka 25.5.2016
200 m překážek 31.55 Praha-Stromovka 22.6.2016
sprintérský trojboj 2154 Praha - Děkanka 30.6.2016
pětiboj 2794 Stará Boleslav 22.5.2015
pětiboj hala 3113 h Praha - Stromovka 10.2.2017
sedmiboj 4386 Olomouc 26.5.2017
hod oštěpem 500g 24.16 Praha - Děkanka 25.4.2017
hod kriketovým míčkem 41.16 Praha-Děkanka 22.4.2015
vrh koulí 2kg 08.05 Praha-Eden 26.6.2014
vrh koulí 3kg 10.95 Olomouc 26.5.2017
vrh koulí 3kg 11.26 h Praha - Stromovka 9.1.2018
skok daleký 5.56 Praha - Eden 25.5.2018
skok daleký 5.40 h Praha - Stromovka 20.1.2018
skok vysoký 1.65 Praha - Eden 25.5.2018
skok vysoký 1.70 h Praha-Stromovka 3.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.04 h Ostrava 24.2.2018
100 m 12.58 Praha-Stromovka 22.5.2018
200 m 26.01 Praha - Juliska 9.5.2018
200 m 26.01 h Ostrava 24.2.2018
400 m 61.07 Praha-Stromovka 22.5.2018
800 m 2:53.85 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
60 m překážek 09.47 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
pětiboj hala 3091 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
vrh koulí 3kg 11.26 h Praha - Stromovka 9.1.2018
skok daleký 5.56 Praha - Eden 25.5.2018
skok daleký 5.40 h Praha - Stromovka 20.1.2018
skok vysoký 1.65 Praha - Eden 25.5.2018
skok vysoký 1.70 h Praha-Stromovka 3.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m/Žky/R1 5 Praha-Strahov 08.19
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m/Žky/FA 5 Praha-Strahov 08.06
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B2 3 Praha-Strahov 19.91
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) výška/Žky/F Praha-Strahov 1.55
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žky 7 Praha - Stromovka 5.19
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R2 3 Praha - Stromovka 08.11
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 5 Praha - Stromovka 08.19
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 4 Praha - Stromovka 10.61
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B2 3 Praha - Stromovka 20.11
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/F Praha - Děkanka 44.03
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) dálka/Žky/F Praha - Děkanka 5.16
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/R3 6 Břeclav 08.15
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/R1 4 Břeclav 19.82
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R1 6 Kladno 13.89
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/Ž 10 Kladno 5.03
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žky/Ka 1 Brno 5.47
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) výška/Žky/Kb 2= Brno 1.56
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žky/F 6 Brno 5.48
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) výška/Žky/F 10 Brno 1.56
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žky/R MS Brno 07.86
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B1 1 Praha - Eden 07.99
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B1 1 Praha - Eden 18.96
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R2 1 Praha - Děkanka 07.98
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/FA Praha - Děkanka 07.90
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) výška/Žky/F Praha - Děkanka 1.60
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žky/K 1 Praha - Děkanka 5.32
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žky/F Praha - Děkanka 5.01
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav) 100 m/Ž/R3 2 Stará Boleslav 12.78
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav) 100 m/Ž/FA 4 Stará Boleslav 12.58
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav) dálka/Ž/F 8 Stará Boleslav 5.26
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B1 1 Praha - Děkanka 07.93
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) výška/Žky Praha - Děkanka 1.55
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B1 5 Olomouc 19.20
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žky/B1 10 Olomouc 2:54.32
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Žky/B1 7 Olomouc 15.45
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žky/F 4= Olomouc 1.57
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žky/F Olomouc 5.46
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Žky/F Olomouc 10.95
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 500g/Žky/F 16 Olomouc 22.13
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) sedmiboj/Žky 8 Olomouc 4386
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žky/B2 1 Praha - Podvinný mlýn 16.15
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B1 1 Praha - Podvinný mlýn 19.82
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/R2 3 České Budějovice 12.66
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/FA 5 České Budějovice 12.96
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Ž/F 4 České Budějovice 5.34
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žky/B1 3 Praha - Juliska 07.96
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 100 m př./Žky/B1 4 Praha - Juliska 15.31
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žky/F Praha - Juliska 1.60
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žky/F Praha - Juliska 5.11
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/B1 2 Praha - Juliska 12.78
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) dálka/Ž 6 Praha - Juliska 5.36
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž/B4 1 Praha - Juliska 43.86
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/F Praha - Děkanka 19.42
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/F Praha - Děkanka 2:46.86
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/F Praha - Děkanka 15.20
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) výška/Žky Praha - Děkanka 1.54
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žky Praha - Děkanka 5.16
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky Praha - Děkanka 09.95
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky Praha - Děkanka 24.16
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) sedmiboj/Žky Praha - Děkanka 4320
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R2 2 Praha - Stromovka 08.05
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/F 7 Praha - Stromovka 08.06
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/R4 2 Praha - Stromovka 19.33
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žky/R3 1 Praha - Strahov 08.07
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žky/FA Praha - Strahov 07.96
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žky/R2 1 Praha - Strahov 19.40
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žky/FA Praha - Strahov 19.50
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) výška/Žky Praha - Strahov 1.57
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 08.11
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B3 1 Praha - Stromovka 19.55
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B3 6 Praha - Stromovka 2:49.82
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/B1 6 Praha - Stromovka 09.50
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Žky/F Praha - Stromovka 1.57
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Žky/F 11 Praha - Stromovka 5.01
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Žky/F Praha - Stromovka 10.73
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Žky 4 Praha - Stromovka 3113
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) výška/Žky Praha - Stromovka 1.51
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B1 Praha - Stromovka DNS
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žky/R6 MS Praha - Strahov 08.28
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žky/B7 MS Praha - Strahov 19.83
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m př./Žky/B1 MS Praha - Strahov 09.37
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) výška/Žky Praha - Strahov 1.54
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) dálka/Žky Praha - Strahov 5.02
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žky/B7 1 Praha - Strahov 19.95
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Žky/B3 1 Praha - Strahov 09.31
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Žky/B2 3 Jablonec nad Nisou 2:51.38
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Žky/B4 2 Jablonec nad Nisou 09.60
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) výška/Žky/F1 5 Jablonec nad Nisou 1.45
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Žky/F2 Jablonec nad Nisou 4.77
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 3kg/Žky/F2 Jablonec nad Nisou 09.67
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) pětiboj h/Žky/F 6 Jablonec nad Nisou 2810
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 3kg/Žky 4 Praha - Stromovka 09.51
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B1 1 Praha - Stromovka 19.57
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B1 1 Praha - Stromovka 08.22