Výsledky atleta

Výsledky atleta v sezóně 2017
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) koule 2kg/Žkm 7 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 07.44
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) kriket/Žkm 8 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 40.26
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) oštěp 400g/Žkm 8 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 19.23
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 800 m/Žkm/B1 11 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:46.45
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/B4 2 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.44
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) výška/Žkm/F 17= Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.27
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 150 m/Žkm/F3 3 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.60
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 300 m/Žkm/F5 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 60 m př./Žkm/R5 2 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.59
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) výška/Žkm/F 9= Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.35
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) oštěp 400g/Žkm/F 26 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 19.99
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba) výška/Žkm/F 4 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.36
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba) 1500 m/Žkm/F 3 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5:27.52
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba) dálka/Žkm/F 7 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.17
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) výška/Žkm/F 7= Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.35
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B3 1 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.41
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žkm/R7 4 Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.95
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 800 m/Žkm/B1 8 Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:40.85
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žkm/KA 17 Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.03
06.09.2017 Krajské přebory staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B3 2 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.21
06.09.2017 Krajské přebory staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žky/F 4 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 49.64
30.08.2017 3. Porubské házení 2017 (Atletika Poruba z.s.) oštěp 400g/Žkm 5 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.48
30.08.2017 3. Porubské házení 2017 (Atletika Poruba z.s.) koule 2kg/Žkm 5 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.98
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 1500 m/Ž/F MB Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5:29.41
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B11 3 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.15
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žkm 24 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.84
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) oštěp 400g/Žkm 12 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20.49
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 1500 m/Žkm/F Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm/F 17 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.09
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm/F 11 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 34.52
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B2 5 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.14
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B1 2 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:39.43
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B2 5 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 12.78
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F 9 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.21
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F 11 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 34.73
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm/F 12 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2047
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B1 8 Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.28
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm/B1 3 Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:40.45
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žkm 11 Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.25
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žkm 5 Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 36.44
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) 150 m/Ž/B5 1 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.56
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) dálka/Ž 5 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.24
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) kriket/Žkm 10 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 34.54
12.04.2017 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 600 m/Žkm 2 Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1:51.4
18.03.2017 Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva 800 m/Žkm/B2 Feilhauerová Ema 05 Ostrava DNS
18.02.2017 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žkm/R8 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
18.02.2017 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Žkm/B2 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
18.02.2017 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m př./Žkm/B2 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žkm 6 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.99
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žkm 7= Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.10
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm/B1 6 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:37.38
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/R5 2 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 12.15
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žkm/F1 15 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.92
19.01.2017 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žkm 7 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.91
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/Ž/B2 3 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:37.73
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/R5 2 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 12.62
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žkm/F1 7 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.24
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R6 2 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.25
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B4 4 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.68