Karta atleta

Export do excelu
  • Němejc Tomáš
  • Narozen: 24.2.2000
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 185 cm / 76 kg
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.33 Plzeň 15.6.2015
60 m 06.91 h Ostrava 24.2.2018
100 m 10.87 České Budějovice 20.5.2017
150 m 16.98 Tábor 9.10.2015
150 m 16.53 h Praha - Strahov 10.1.2017
200 m 21.45 Třinec 9.6.2017
200 m 21.26 h Ostrava 24.2.2018
300 m 36.16 Plzeň 15.6.2015
300 m 37.98 h Praha 28.11.2015
400 m 50.19 Sušice 6.5.2017
400 m 54.17 h Praha-Stromovka 6.2.2016
60 m překážek 11.20 Jindřichův Hradec 10.6.2012
60 m překážek 09.35 h Praha-Strahov 8.2.2014
100 m překážek 15.24 Klatovy 10.5.2014
vrh koulí 3kg 09.12 Veselí nad Lužnicí 7.9.2013
vrh koulí 3kg 07.32 h Praha-Strahov 21.1.2012
skok daleký 5.42 Tábor 19.5.2015
skok daleký 4.64 h Praha-Strahov 25.1.2014
skok vysoký 1.52 Tábor 10.5.2015
skok vysoký 1.61 h Praha-Strahov 24.1.2015
Přespolní běh 09:50.0 Skalnice u Střelských Hoštic 28.3.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.91 h Ostrava 24.2.2018
200 m 21.26 h Ostrava 24.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/FA Kolín 11.00
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R2 1 Kolín 10.89
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 200 m/U23M/R3 2 Praha - Eden 21.91
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 200 m/U23M/F 7 Praha - Eden 21.95
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R2 2 Praha - Eden 10.95
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FA Praha - Eden 10.99
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z. s.) 200 m/Dci/F Písek 22.98
20.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 200 m/J/R2 7 Grosseto 22.21
16.06.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 100 m/Dci Miskolc 10.96
16.06.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 200 m/Dci Miskolc 21.47
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R1 5 Třinec 10.92
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/R1 2 Třinec 21.45
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/F 5 Třinec 21.49
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav) 200 m/M/B1 2 Stará Boleslav 21.72
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 100 m/M/B2 3 Praha - Přátelství 10.95
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 200 m/M/B1 Turnov DNS
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dci/R2 1 České Budějovice 10.77
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dci/F České Budějovice 10.87
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Dci/B1 1 České Budějovice 21.81
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 200 m/Dci/B1 Sušice DNS
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 400 m/Dci/B1 1 Sušice 50.19
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/M/R1 Praha - Stromovka DQ
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R3 2 Ostrava 07.09
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/F 4 Ostrava 07.07
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/R1 1 Ostrava 21.77
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/F Ostrava 21.77
11.02.2017 Mezinárodní mítink 60 m/M/FB Vídeň 07.11
11.02.2017 Mezinárodní mítink 60 m/M/R2 3 Vídeň 07.14
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Dci/B1 Praha - Stromovka DNF
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 200 m/M/B13 1 Vídeň 22.10
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/Dci/R2 1 Praha - Stromovka 07.10
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/Dci/F Praha - Stromovka 07.11
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/Dci/B1 1 Praha - Stromovka 22.04
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 150 m/M/B3 1 Praha - Strahov 16.53
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/M/B1 1 Praha - Strahov 07.12