Karta atleta

Export do excelu
  • Tesař Jan
  • Narozen: 26.3.1990
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.29 Houštka 25.4.2009
60 m 07.13 h Praha-Strahov 14.1.2012
100 m 10.86 Liberec 5.7.2012
150 m 17.12 Stará Boleslav 18.8.2010
150 m 16.76 h Praha-Strahov 21.1.2011
200 m 21.83 Praha - Juliska 19.5.2018
200 m 21.86 h Praha - Stromovka 25.2.2017
300 m 33.48 Cheb 12.8.2015
300 m 33.67 h Ostrava 14.2.2017
400 m 45.73 Gwangju 8.7.2015
400 m 46.21 h Praha-Stromovka 21.2.2015
500 m 1:03.07 Praha-Eden 6.5.2016
600 m 1:18.05 Ostrava 26.5.2015
800 m 1:52.39 Praha 23.8.2014
800 m 1:59.92 h Praha-Strahov 10.1.2015
1000 m 2:43.60 Kolín 1.5.2015
1500 m 4:49.10 Stará Boleslav 13.10.2007
60 m překážek 08.48 h Praha-Stromovka 14.2.2009
100 m překážek 16.01 Kladno 6.5.2005
110 m překážek 15.21 Ostrava 20.6.2009
200 m překážek 27.71 Stará Boleslav 3.9.2008
300 m překážek 36.43 Cheb 27.7.2017
400 m překážek 50.58 Praha - Přátelství 30.5.2017
desetiboj 5160 Stará Boleslav 13.10.2007
hod diskem 1,5kg 23.00 Stará Boleslav 13.10.2007
hod oštěpem 700g 22.16 Stará Boleslav 13.10.2007
hod kriketovým míčkem 44.60 Praha-Jeseniova 8.10.2009
vrh koulí 4kg 10.21 Stará Boleslav 31.5.2006
vrh koulí 5kg 10.48 Kolín 15.9.2007
vrh koulí 6kg 09.88 Kladno 19.9.2009
skok daleký 5.62 Stará Boleslav 13.10.2007
skok o tyči 2.60 Stará Boleslav 13.10.2007
skok vysoký 1.72 Stará Boleslav 13.10.2007

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.25 h Praha - Strahov 13.1.2018
200 m 21.83 Praha - Juliska 19.5.2018
300 m 34.19 h Ostrava 25.1.2018
400 m 48.76 Kolín 1.5.2018
400 m 47.18 h Praha - Stromovka 17.2.2018
800 m 1:55.70 Praha - Přátelství 12.5.2018
300 m překážek 37.97 Praha - Eden 4.5.2018
400 m překážek 51.28 Praha - Přátelství 7.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) 400 m/M/B1 4 Plzeň 47.83
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) 400 m př./M/B1 1 Plzeň 52.07
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/M/F Stará Boleslav 34.13
23.08.2017 Světová universiáda 400 m/M/R1 3 Tchaj-pej 47.22
23.08.2017 Světová universiáda 400 m/M/S1 5 Tchaj-pej 46.77
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 400 m/M/B1 1 Opava 47.52
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m/M/F Cheb 33.78
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m př./M/F Cheb 36.43
25.07.2017 Velká cena Tábora - Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z.s.) 400 m/M/B1 5 Tábor 47.79
15.07.2017 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M/F Kladno 1:56.35
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 400 m př./M/B1 1 Ostrava - Vítkovice 51.21
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m př./M/B1 1 Praha - Eden 51.95
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m př./M/R3 1 Třinec 52.53
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m př./M/F 8 Třinec 78.25
05.06.2017 Dukla mítink 400 m/M 8 Praha - Juliska 46.84
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 400 m př./M/B1 2 Praha - Přátelství 50.58
25.05.2017 18. Zeulenroda Meeting 400 m/M 5 Zeulenroda 47.33
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 400 m př./M/B1 4 Turnov 51.42
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/B1 3 Stará Boleslav 11.19
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m př./M Stará Boleslav 52.77
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m/M/B1 2 Praha - Juliska 47.29
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B2 5 Praha - Juliska 22.01
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 500 m/M/B1 7 Praha - Juliska 1:04.44
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B1 1 Kolín 48.38
03.03.2017 Mistrovství Evropy (EAA) 400 m/M/R3 4 Bělehrad 47.28
03.03.2017 Mistrovství Evropy (EAA) 400 m/M/S2 4 Bělehrad 47.64
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/M/R2 3 Praha - Stromovka 21.86
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B1 1 Praha - Stromovka 46.75
14.02.2017 Mítink EA-Czech Indoor Gala 300 m/M/B1 3 Ostrava 33.67
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 400 m/M/B1 2 Praha - Stromovka 47.66
29.01.2017 Vložené sprinterské závody (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B1 2 Praha - Stromovka 47.40
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B5 2 Praha - Stromovka 22.21
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/M/B1 Praha - Stromovka nezměřeno
09.01.2017 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 60 m/M/B3 2 Praha - Strahov 07.21