Karta atleta

Export do excelu
  • Netymach Vojtěch
  • Narozen: 25.10.1995
  • Místo narození: Chrudim
  • Výška / váha: 183 cm / 81 kg
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 06.88 Přerov 1.5.2017
60 m 06.76 h Praha-Stromovka 15.2.2014
100 m 10.71 Hradec Králové 7.6.2014
150 m 17.60 Litomyšl 13.6.2010
150 m 17.12 h Praha-Strahov 13.1.2012
200 m 21.92 Praha - Vokovice 21.6.2017
200 m 22.16 h Praha-Stromovka 22.2.2014
300 m 41.10 Pardubice 17.5.2009
300 m 37.69 h Praha-Stromovka 12.1.2013
400 m 53.31 Nové Město nad Metují 11.5.2013
800 m 2:39.8 Pardubice 7.5.2008
1000 m 3:04.10 Opava 25.6.2011
1000 m 3:05.28 h Praha-Stromovka 11.2.2011
60 m překážek 09.26 h Praha-Stromovka 12.2.2010
100 m překážek 14.5 Chrudim 20.6.2010
sprintérský trojboj 2621 Přerov 1.5.2017
sedmiboj hala 4112 h Praha-Stromovka 11.2.2011
devítiboj 4742 Stará Boleslav 28.5.2010
čtyřboj 2462 Šumperk 18.6.2010
hod diskem 1kg 34.79 Stará Boleslav 28.5.2010
hod kladivem 6kg 12.00 Pardubice 16.9.2012
hod oštěpem 600g 41.32 Pardubice 16.5.2010
hod oštěpem 800g 37.15 Pardubice 28.8.2013
hod kriketovým míčkem 54.02 Pardubice 7.5.2008
vrh koulí 4kg 10.79 Opava 25.6.2011
vrh koulí 4kg 10.42 h Praha-Stromovka 12.2.2010
vrh koulí 5kg 09.46 h Praha-Stromovka 11.2.2011
skok daleký 6.28 Šumperk 18.6.2010
skok daleký 6.07 h Praha-Stromovka 11.2.2011
skok o tyči 3.00 Pardubice 9.5.2010
skok o tyči 3.40 h Praha-Stromovka 11.2.2011
skok vysoký 1.59 Stará Boleslav 28.5.2010
skok vysoký 1.66 h Praha-Stromovka 11.2.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.87 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m 11.10 Kolín 19.5.2018
200 m 22.92 Přerov 1.5.2018
sprintérský trojboj 2533 Přerov 1.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 100 m/U23M/R2 5 Praha - Eden 11.07
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 100 m/M/R1 1 Čáslav 11.52
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 100 m/M/FA Čáslav 11.31
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 200 m/M/B1 4 Čáslav 23.57
15.07.2017 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B1 3 Kladno 11.04
15.07.2017 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B1 2 Kladno 22.64
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/M/R1 1 Jičín 11.52
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/M/FA Jičín 11.33
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 200 m/M/B1 3 Jičín 23.20
21.06.2017 16. České akademické hry - atletika (ČVUT v Praze a ČZU v Praze) 100 m/M/R1 1 Praha - Vokovice 10.95
21.06.2017 16. České akademické hry - atletika (ČVUT v Praze a ČZU v Praze) 100 m/M/F Praha - Vokovice 10.81
21.06.2017 16. České akademické hry - atletika (ČVUT v Praze a ČZU v Praze) 200 m/M/B1 1 Praha - Vokovice 21.92
19.06.2017 Pardubický atletický mítink 2017 (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/M/B1 2 Pardubice 10.98
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R1 4 Třinec 10.77
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/R1 7 Třinec 21.95
05.06.2017 Dukla mítink 100 m/M/BA 4 Praha - Juliska 10.88
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/M/R1 1 Pardubice 11.24
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/M/FA Pardubice 10.90
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/M/B1 1 Pardubice 22.20
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 100 m/M/B3 3 Praha - Přátelství 11.15
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s. – oddíl ) 100 m/J/R1 MB Pardubice 10.97
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 100 m/M/B2 2 Turnov 10.86
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/R2 1 Ústí nad Orlicí 11.00
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/FA Ústí nad Orlicí 11.03
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B1 1 Ústí nad Orlicí 22.68
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908, z.s.) 60 m/M/B1 1 Přerov 06.88
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908, z.s.) 100 m/M/B1 1 Přerov 10.88
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908, z.s.) 200 m/M/B1 2 Přerov 22.76
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908, z.s.) sprint. tr/M Přerov 2621
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R1 4 Praha - Stromovka 06.99
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/M/B1 4= Praha - Strahov 07.05
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/M/B12 5 Praha - Strahov 07.15
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/R2 2 Praha - Stromovka 07.08
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/F1 7 Praha - Stromovka 07.04
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/M/R5 MS Praha - Stromovka 07.05
09.01.2017 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 60 m/M/B1 4 Praha - Strahov 07.09