Karta atleta

Export do excelu
  • Dykast Robert
  • Narozen: 23.11.2002
  • Místo narození: Chrudim
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.4 h Chrudim 6.12.2017
60 m 07.56 Pardubice - Městský atletický stadion 21.5.2018
60 m 07.5 h Pardubice 24.11.2016
150 m 18.79 Svitavy 4.6.2016
300 m 38.84 Praha - Děkanka 5.6.2016
300 m 43.08 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
800 m 2:47.1 Chrudim 7.10.2015
1000 m 3:16.99 Kolín 11.10.2017
60 m překážek 10.5 Chrudim 7.10.2015
60 m překážek 11.2 h Chrudim 6.1.2016
100 m překážek 19.9 Chrudim 11.5.2016
pohár rozhlasu 1372 Olomouc 12.6.2018
pětiboj 1681 Chrudim 7.10.2015
devítiboj 3357 Chrudim 10.5.2017
vrhačský trojboj 1500 Chrudim 18.10.2017
vrhačský čtyřboj 1333 Pardubice 8.10.2017
čtyřboj 2290 Kolín 11.10.2017
hod diskem 1kg 38.36 Chrudim 18.10.2017
hod kladivem 4kg 23.47 Pardubice 8.10.2017
hod oštěpem 600g 33.66 Pardubice 8.10.2017
hod kriketovým míčkem 40.23 Chrudim 7.10.2015
vrh koulí 3kg 09.03 Svitavy 7.6.2015
vrh koulí 3kg 08.68 h Jablonec nad Nisou 1.2.2015
vrh koulí 4kg 12.69 Chrudim 18.10.2017
vrh koulí 5kg 10.99 Nové Město nad Metují 26.5.2018
vrh koulí 5kg 10.90 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
skok daleký 6.31 Brno 26.6.2017
skok daleký 5.84 h Praha - Stromovka 4.3.2017
skok o tyči 2.20 Chrudim 10.5.2017
skok o tyči 2.30 h Chrudim 17.2.2016
skok vysoký 1.65 Svitavy 4.6.2016
skok vysoký 1.62 h Pardubice 24.11.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.4 h Chrudim 12.2.2018
60 m 07.56 Pardubice - Městský atletický stadion 21.5.2018
pohár rozhlasu 1372 Olomouc 12.6.2018
vrh koulí 5kg 10.99 Nové Město nad Metují 26.5.2018
vrh koulí 5kg 10.90 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
skok daleký 6.05 Nové Město nad Metují 26.5.2018
skok daleký 5.53 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
skok vysoký 1.53 h Chrudim 29.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žci 15 Praha - Stromovka 5.54
06.12.2017 Mikulášské závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žci/B1 1 Chrudim 06.4
06.12.2017 Mikulášské závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žci/B Chrudim DNF
18.10.2017 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) vrh. tr./Žci Chrudim 1500
18.10.2017 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) koule 4kg/Žci Chrudim 12.69
18.10.2017 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) disk 1kg/Žci Chrudim 38.36
18.10.2017 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) oštěp 600g/Žci 5 Chrudim 24.35
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) čtyřboj/Žci Kolín 2290
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) koule 4kg/Žci Kolín 12.00
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) dálka/Žci Kolín 5.65
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 60 m/Žci/B09 1 Kolín 07.65
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 1000 m/Žci/B04 2 Kolín 3:16.99
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) koule 4kg/Žci Pardubice 12.30
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1kg/Žci Pardubice 37.30
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) kladivo 4kg/Žci Pardubice 23.47
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 600g/Žci Pardubice 33.66
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) vrh. tr./Žci Pardubice 1086
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) vrh. čtyř/Žci Pardubice 1333
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) dálka/Žci/F České Budějovice 5.61
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) koule 4kg/Žci/F České Budějovice NM
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) disk 1kg/Žci/F 6 České Budějovice 33.77
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žci/Ka 5 Brno 5.97
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žci/F 6 Brno 6.31
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) výška/Žci Litomyšl DNF
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žci Litomyšl 5.52
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) koule 4kg/Žci Litomyšl DNS
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) výška/Žci 4 Svitavy 1.60
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) dálka/Žci Svitavy 6.46
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/B2 4 Olomouc 07.76
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 1000 m/Žci/F Olomouc DNS
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Žci/B3 6 Olomouc 16.36
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žci/F Olomouc DNS
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/Žci/F Olomouc DNS
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žci/F 13 Olomouc 5.47
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 4kg/Žci/F 7 Olomouc 11.44
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) disk 1kg/Žci/F 15 Olomouc 27.41
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 600g/Žci/F 13 Olomouc 32.02
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) devítiboj/Žci Olomouc DNF
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Pardubický kraj (Hvězda Pardubice z.s.) poharR/Žci 28 Pardubice 0556
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Pardubický kraj (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Žci Pardubice 5.86
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) výška/Žci/F 8 Pardubice 1.52
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) dálka/Žci/F Pardubice 5.76
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) koule 4kg/Žci/F 6 Pardubice 11.63
14.05.2017 1. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (Atletika Chrudim) dálka/M 4 Chrudim 5.60
10.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) devítiboj/Žci Chrudim 3357
10.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) 100 m př./Žci Chrudim DNF
10.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) disk 1kg/Žci 6 Chrudim 23.54
10.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) tyč/Žci Chrudim 2.20
10.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) oštěp 600g/Žci 4 Chrudim 29.06
10.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žci 1= Chrudim 07.7
10.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) dálka/Žci Chrudim 5.75
10.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) koule 4kg/Žci Chrudim 11.04
10.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) výška/Žci Chrudim 1.53
10.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) 1000 m/Žci Chrudim 3:19.7
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) dálka/Žci Svitavy 5.82
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) disk 1kg/Žci Svitavy DNF
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) výška/Žci Svitavy 1.60
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žci/F 7 Praha - Stromovka 5.84
28.02.2017 9. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) výška/Žci Chrudim 1.53
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 150 m/Žci/B7 Jablonec nad Nisou DNS
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) výška/Žci Jablonec nad Nisou 1.58
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) dálka/Žci Jablonec nad Nisou 5.76
24.01.2017 4.halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) výška/Žci Chrudim 1.54
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) dálka/M 9 Pardubice 5.51
17.01.2017 3. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žci/B1 1 Chrudim 06.5
10.01.2017 2.halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) výška/Žci Chrudim 1.56