Karta atleta

Export do excelu
  • Janetka Antonín
  • Narozen: 24.12.1999
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 180 cm / 68 kg
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.77 Chomutov 15.8.2017
60 m 07.6 Most 27.5.2014
60 m 07.27 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m 11.25 Praha - Eden 10.6.2018
150 m 18.90 Bílina 5.8.2014
150 m 22.28 h Praha-Strahov 5.2.2012
200 m 22.61 Ostrava - Vítkovice 28.9.2017
200 m 23.29 h Praha - Stromovka 22.1.2017
300 m 35.04 Bílina 28.4.2018
300 m 40.40 h Jablonec nad Nisou 6.12.2014
400 m 49.37 Ostrava - Vítkovice 28.9.2017
400 m 50.24 h Praha-Stromovka 3.2.2018
500 m 1:07.62 Chomutov 15.8.2017
600 m 1:56.32 Meziboří 1.6.2012
800 m 2:32.07 Bílina 14.5.2013
800 m 2:42.09 h Praha-Strahov 5.2.2012
1000 m 3:01.25 Bílina 26.4.2014
1000 m 3:03.75 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
60 m překážek 11.30 Meziboří 10.6.2012
60 m překážek 08.74 h Praha-Strahov 30.1.2016
100 m překážek 15.25 Lovosice 8.6.2014
110 m překážek 16.10 Čáslav 30.8.2017
200 m překážek 28.96 Plzeň 20.9.2014
300 m překážek 38.39 Třinec 25.6.2016
400 m překážek 54.22 Praha-Juliska 23.6.2018
2000 m překážek 9:01.58 Praha 14.9.2013
sprintérský trojboj 2208 Bílina 19.8.2017
pětiboj 1379 Bílina 19.5.2012
sedmiboj hala 3384 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
devítiboj 3879 Bílina 26.4.2014
hod diskem 1kg 26.12 Bílina 26.4.2014
hod oštěpem 600g 36.20 Lovosice 8.6.2014
hod kriketovým míčkem 44.72 Ústí nad Labem 1.5.2012
vrh koulí 4kg 08.43 Česká Lípa 10.5.2014
vrh koulí 4kg 09.94 h Jablonec nad Nisou 27.12.2014
vrh koulí 5kg 09.09 Bílina 25.4.2015
vrh koulí 5kg 07.91 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
skok daleký 5.47 Bílina 2.9.2014
skok daleký 5.38 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
skok o tyči 2.50 Bílina 26.4.2014
skok o tyči 2.20 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
skok vysoký 1.42 Česká Lípa 10.5.2014
skok vysoký 1.59 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
Přespolní běh 0:08:45 Lázeňský park Kyselka - Bílina 22.3.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.27 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m 11.25 Praha - Eden 10.6.2018
200 m 22.63 Praha - Eden 10.6.2018
300 m 35.04 Bílina 28.4.2018
400 m 49.42 Děčín 16.6.2018
400 m 50.24 h Praha-Stromovka 3.2.2018
60 m překážek 08.96 h Praha - Strahov 13.1.2018
400 m překážek 54.22 Praha-Juliska 23.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 200 m/J/B2 3 Ostrava - Vítkovice 22.61
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 400 m/J/B2 1 Ostrava - Vítkovice 49.37
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 400 m př./J/B1 2 Ostrava - Vítkovice 55.65
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/J/B2 2 Pardubice 22.85
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 110 m př./J/B2 3 Pardubice 16.50
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m př./J/B1 1 Pardubice 55.56
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B1 5 Jablonec nad Nisou 23.40
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m př./M/B2 1 Jablonec nad Nisou 16.78
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m př./M/B1 2 Jablonec nad Nisou 57.71
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 400 m př./U23M/R1 4 Praha - Eden 55.45
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 200 m/J/B1 2 Čáslav 23.06
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 110 m př./J/F Čáslav 16.10
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 4 Kladno 23.10
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 110 m př./M/B2 1 Kladno 17.31
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 400 m př./M/B1 1 Kladno 56.57
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 400 m/M/B 2 Jablonec nad Nisou 51.14
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 60 m/M/B4 2 Bílina 07.45
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 100 m/M/B5 1 Bílina 11.75
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 200 m/M/B3 2 Bílina 23.08
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) sprint. tr/M/F 17 Bílina 2208
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 100 y/M/B1 5 Chomutov 10.77
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 500 m/M/F Chomutov 1:07.62
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B1 6 Mladá Boleslav 23.29
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m př./M/B1 1 Mladá Boleslav 56.50
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 400 m př./J/R1 4 Jablonec nad Nisou 56.91
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/M/B1 Děčín DNS
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 400 m/M/B1 Děčín DNS
08.06.2017 Mistrovství České republiky stavebních škol (AK Bílina) 100 m/Dci/B1 2 Bílina 11.93
08.06.2017 Mistrovství České republiky stavebních škol (AK Bílina) 400 m/Dci/B1 1 Bílina 52.38
05.06.2017 Dukla mítink 400 m př./M 4 Praha - Juliska 56.03
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m př./M/B1 1 Liberec 57.93
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B2 4 Liberec 22.87
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B2 1 Bílina 22.91
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m př./M/B1 2 Bílina 57.24
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 200 m/J/B3 3 Stará Boleslav 22.97
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 400 m/J/F Stará Boleslav 50.55
01.05.2017 Májové závody 2017 – 50. ročník (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m/J/R1 2 Ústí nad Labem 12.40
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 60 m/M Stará Boleslav 07.58
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 150 m/M Stará Boleslav 17.54
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 300 m/M Stará Boleslav 37.48
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 400 m/J/B3 Praha - Stromovka DNS
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B04 2 Praha - Strahov 23.41
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 400 m/M/B2 2 Praha - Strahov 52.30
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/J/B1 2 Praha - Stromovka 07.49
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 200 m/J/B1 2 Praha - Stromovka 23.29