Karta atleta

Export do excelu
  • Minářová Pavlína
  • Narozen: 23.2.1999
  • Místo narození: Ústí nad Orlicí
  • Výška / váha: 167 cm / 59 kg
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.03 Břeclav 10.10.2016
60 m 07.91 h Praha - Stromovka 24.1.2017
100 m 12.37 Břeclav 21.5.2016
150 m 19.66 Pardubice 25.5.2014
150 m 19.26 h Praha - Strahov 13.1.2017
200 m 25.77 České Budějovice 24.9.2016
200 m 26.61 h Praha-Strahov 16.1.2016
300 m 49.1 Ústí nad Orlicí 25.5.2011
800 m 2:46.68 Litomyšl 8.10.2011
60 m překážek 09.63 Svitavy 16.6.2012
60 m překážek 08.49 h Praha-Stromovka 20.2.2016
100 m překážek 13.81 Uherské Hradiště 4.6.2016
středoškolský pohár 1077 Chrudim 27.9.2017
pětiboj 2561 Litomyšl 6.10.2012
hod kriketovým míčkem 39.10 Litomyšl 6.10.2012
vrh koulí 3kg 10.32 Chrudim 27.9.2017
skok daleký 6.15 Praha - Juliska 19.5.2018
skok daleký 5.93 h Ostrava 18.2.2017
skok vysoký 1.46 Ústí nad Orlicí 13.6.2012
skok vysoký 1.35 h Pardubice 4.2.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.49 Turnov 29.5.2018
200 m 26.22 Olomouc 5.5.2018
100 m překážek 14.22 Praha - Juliska 19.5.2018
skok daleký 6.15 Praha - Juliska 19.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj (Jiří Leden, leden@chrudim.cz, 774529204) strPohar/Dky Chrudim 1077
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj (Jiří Leden, leden@chrudim.cz, 774529204) dálka/Dky/B 1= Chrudim 4.88
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj (Jiří Leden, leden@chrudim.cz, 774529204) koule 3kg/Dky 4 Chrudim 10.32
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) dálka/U23Z 14 Praha - Eden 4.54
30.07.2017 Meeting International du C.A.Schifflange dálka/Ž 4 Schifflange 5.53
19.07.2017 28. Mednarodni Atletski Miting dálka/Ž 5 Novo Mesto 5.58
06.07.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek dálka/Jky Trnava 5.80
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 100 m př./Ž/B2 2 Ostrava - Vítkovice 14.94
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) dálka/Ž/F 7 Ostrava - Vítkovice 5.69
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 100 m př./Jky/R3 1 Jablonec nad Nisou 14.40
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) dálka/Jky/F Jablonec nad Nisou 5.98
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 100 m př./Jky/F Jablonec nad Nisou 14.16
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/R1 1 Ostrava - Vítkovice 12.40
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m př./Jky/F Ostrava - Vítkovice 14.27
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Ž/R2 3 Třinec 14.13
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F 8 Třinec 5.96
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m př./Ž/B1 MB Pardubice 14.48
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) dálka/Ž Praha - Přátelství 5.98
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 100 m př./Ž/B2 1 Praha - Přátelství 14.56
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 100 m/Ž/B2 Turnov DNS
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 dálka/Ž/F 4 Turnov 6.06
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Ž/B1 3 Ústí nad Orlicí 25.94
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m př./Ž/F Ústí nad Orlicí 14.93
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m př./Ž/B1 7 Praha - Juliska 14.48
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) dálka/Ž 6 Praha - Juliska 5.87
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/B1 2 Břeclav 12.39
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Jky Břeclav 5.69
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) dálka/Ž/F 9 Praha - Stromovka 5.74
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m př./Jky/R3 2 Ostrava 08.90
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m př./Jky/F Ostrava 08.73
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/Jky/F Ostrava 5.93
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Jky/R1 Ostrava DNS
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Jky/K 1 Ostrava 08.84
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Jky/R1 1 Ostrava 09.03
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek dálka/Jky/F Ostrava 5.61
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Ž/B6 1 Praha - Stromovka 07.91
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Ž/B1 5 Praha - Stromovka 08.81
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) dálka/Ž/F2 Praha - Stromovka 5.75
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Ž/B1 5 Praha - Stromovka 08.83
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B4 2 Praha - Strahov 19.26