Karta atleta

Export do excelu
  • Zdichynec Lukáš
  • Narozen: 27.8.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.73 Kolín 27.5.2018
60 m 07.87 h Praha - Strahov 10.12.2017
100 m 12.14 Kolín 6.6.2018
150 m 18.46 Kladno 27.4.2018
150 m 18.65 h Praha-Strahov 14.1.2018
skok daleký 5.67 Kladno 27.4.2018
skok daleký 5.63 h Ostrava 3.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.73 Kolín 27.5.2018
100 m 12.14 Kolín 6.6.2018
150 m 18.46 Kladno 27.4.2018
150 m 18.65 h Praha-Strahov 14.1.2018
skok daleký 5.67 Kladno 27.4.2018
skok daleký 5.63 h Ostrava 3.3.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) dálka/J 4 Praha - Strahov 5.60
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/J/R08 2 Praha - Strahov 07.87
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žci/R2 5 Beroun 07.95
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 150 m/Žci/B2 5 Beroun 19.24
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R2 2 Kladno 08.06
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FB 4 Kladno 08.02
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B2 2 Kladno 19.47
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R2 4 Kladno 08.09
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B3 1 Kladno 19.61
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/R5 3 Vlašim 08.26
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/FB 4 Vlašim 08.19
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žci/B3 1 Vlašim 19.92
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m/Žci/R4 2 Praha - Strahov 08.55
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 150 m/Žci/B9 1 Praha - Strahov 20.71