Karta atleta

Export do excelu
  • Konvalinová Sofie
  • Narozen: 25.10.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.54 Praha 23.4.2015
60 m 08.60 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m 13.88 Praha - Juliska 14.6.2018
150 m 24.37 Praha-Eden 5.6.2014
150 m 21.41 h Praha - Strahov 12.1.2018
200 m 28.32 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 47.73 Praha - Děkanka 31.5.2017
300 m 46.52 h Praha - Strahov 12.1.2018
400 m 65.58 h Praha-Stromovka 3.2.2018
600 m 2:02.08 Praha-Campanus 28.4.2016
800 m 2:49.17 Praha - Kotlářka 23.5.2018
800 m 2:50.29 h Praha - Stromovka 1.2.2017
60 m překážek 12.65 Praha-Podvinný Mlýn 11.6.2015
pohár rozhlasu 1005 Praha - Kotlářka 23.5.2018
středoškolský pohár 0000 Jičín 27.9.2017
pětiboj 1586 Praha 23.4.2015
čtyřboj 1282 Praha 11 18.9.2014
hod diskem 0,75kg 30.85 Praha - Eden 6.9.2017
hod diskem 1kg 23.16 Praha - Eden 4.5.2018
hod kladivem 3kg 28.66 Praha - Eden 30.8.2017
hod oštěpem 500g 30.42 Praha - Eden 19.5.2018
hod kriketovým míčkem 39.71 Praha 24.9.2015
vrh koulí 2kg 09.79 Praha 24.9.2015
vrh koulí 2kg 07.66 h Praha-Stromovka 11.2.2015
vrh koulí 3kg 10.44 Praha-Stromovka 22.5.2018
vrh koulí 3kg 10.91 h Praha - Stromovka 2.12.2017
skok daleký 3.72 Praha 23.4.2015
skok vysoký 1.25 Praha 11 18.9.2014
skok vysoký 1.23 h Praha-Stromovka 11.2.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.60 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m 13.88 Praha - Juliska 14.6.2018
150 m 21.41 h Praha - Strahov 12.1.2018
200 m 28.32 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 46.52 h Praha - Strahov 12.1.2018
400 m 65.58 h Praha-Stromovka 3.2.2018
800 m 2:49.17 Praha - Kotlářka 23.5.2018
pohár rozhlasu 1005 Praha - Kotlářka 23.5.2018
hod diskem 1kg 23.16 Praha - Eden 4.5.2018
hod oštěpem 500g 30.42 Praha - Eden 19.5.2018
vrh koulí 3kg 10.44 Praha-Stromovka 22.5.2018
vrh koulí 3kg 09.46 h Praha-Stromovka 3.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky Praha - Stromovka 10.91
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 3kg/Žky/F 11 Jablonec nad Nisou 09.22
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) disk 0,75kg/Žky/F 6 Jablonec nad Nisou 29.52
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) kladivo 3kg/Žky/F 15 Jablonec nad Nisou 28.25
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Královéhradecký kraj (Petr Šindelář, sindelarp@seznam.cz, 775956875) strPohar/Dky Jičín 0000
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Královéhradecký kraj (Petr Šindelář, sindelarp@seznam.cz, 775956875) 60 m/Dky/B02 6 Jičín 09.33
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) koule 3kg/Žky/F 5 České Budějovice 09.52
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) disk 0,75kg/Žky/F České Budějovice 28.34
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) kladivo 3kg/Žky/F 8 České Budějovice 27.11
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žky 7 Praha - Eden 09.66
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) disk 0,75kg/Žky Praha - Eden 30.85
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) kladivo 3kg/Žky Praha - Eden 28.66
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) koule 3kg/Žky 6 Praha - Eden 09.45
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky/F 10 Praha - Děkanka 09.08
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) disk 0,75kg/Žky/F 5 Praha - Děkanka 26.15
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) kladivo 3kg/Žky/F Praha - Děkanka 26.71
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B5 1 Praha - Děkanka 47.73
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) kladivo 3kg/Žky Praha - Děkanka 24.39
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) 800 m/Žky/B1 4 Praha - Kotlářka 2:50.26
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) koule 3kg/Žky 6 Praha - Kotlářka 09.00
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) koule 3kg/Žky Praha - Podvinný mlýn 08.95
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) oštěp 500g/Žky 7 Praha - Podvinný mlýn 26.26
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 3kg/Žky/F Praha - Juliska 09.79
28.04.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 4 a 12, kategorie III hoši a kategorie IV dívky (, Tomáš Bednář, bednar@ddmmonet.cz, 723719794) poharR/Žky 11= Praha 4 a Praha 12 0835
28.04.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 4 a 12, kategorie III hoši a kategorie IV dívky (, Tomáš Bednář, bednar@ddmmonet.cz, 723719794) 800 m/Žky/B1 3 Praha 4 a Praha 12 3:02.63
28.04.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 4 a 12, kategorie III hoši a kategorie IV dívky (, Tomáš Bednář, bednar@ddmmonet.cz, 723719794) koule 3kg/Žky Praha 4 a Praha 12 09.46
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žky/R1 5 Praha - Strahov 08.76
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) koule 3kg/Žky 8 Praha - Strahov 09.27
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 4 Praha - Stromovka 09.74
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žky/B3 3 Praha - Stromovka 2:50.29
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B21 1 Praha - Stromovka 08.85