Karta atleta

Export do excelu
  • Balcarová Nikol
  • Narozen: 28.10.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.20 Praha - Děkanka 20.6.2017
60 m 08.98 h Praha - Stromovka 2.12.2017
150 m 22.34 Praha - Kotlářka 18.5.2017
150 m 22.59 h Praha-Stromovka 7.2.2018
300 m 49.02 h Praha - Strahov 20.1.2018
600 m 1:58.69 Praha - Jeseniova 1.6.2017
800 m 2:39.77 Praha - Juliska 5.6.2017
60 m překážek 11.94 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 11.45 h Praha-Juliska 18.1.2018
pětiboj 2007 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
hod oštěpem 500g 24.51 Praha - Děkanka 16.5.2018
hod kriketovým míčkem 47.94 Praha - Eden 21.9.2017
vrh koulí 2kg 08.30 Praha - Kotlářka 7.6.2017
vrh koulí 2kg 07.93 h Praha - Stromovka 1.2.2017
vrh koulí 3kg 09.81 Praha - Děkanka 16.5.2018
vrh koulí 3kg 08.74 h Praha-Strahov 22.2.2018
skok daleký 4.02 Praha - Přátelství 23.6.2017
skok daleký 3.58 h Praha-Juliska 18.1.2018
skok vysoký 1.15 Praha - Děkanka 20.6.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.38 h Praha - Strahov 20.1.2018
150 m 22.59 h Praha-Stromovka 7.2.2018
300 m 49.02 h Praha - Strahov 20.1.2018
60 m překážek 11.45 h Praha-Juliska 18.1.2018
hod oštěpem 500g 24.51 Praha - Děkanka 16.5.2018
vrh koulí 3kg 09.81 Praha - Děkanka 16.5.2018
vrh koulí 3kg 08.74 h Praha-Strahov 22.2.2018
skok daleký 3.58 h Praha-Juliska 18.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B14 1 Praha - Stromovka 08.98
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B9 2 Praha - Stromovka 49.03
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B3 2 Praha - Podvinný mlýn 09.28
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B3 1 Praha - Podvinný mlýn 11.94
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B1 4 Praha - Podvinný mlýn 2:51.06
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FA 8 Praha - Podvinný mlýn 3.80
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FA Praha - Podvinný mlýn 43.87
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 18 Praha - Podvinný mlýn 2007
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B1 9 Praha - Eden 2:48.60
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 4 Praha - Eden 47.94
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žkm/B1 6 Praha - Přátelství 2:51.23
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) kriket/Žkm Praha - Přátelství 42.58
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žkm/B2 3 Praha - Přátelství 12.1
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) kriket/Žkm Praha - Přátelství 39.15
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žkm/B2 5 Praha - Přátelství 09.4
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/Žkm Praha - Přátelství 4.02
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žkm/F 6 Praha - Přátelství 2:58.5
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) pětiboj/Žkm 5 Praha - Přátelství 1786
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B2 2 Praha - Děkanka 09.20
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) výška/Žkm/F 12 Praha - Děkanka 1.15
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) koule 2kg/Žkm/F 12 Praha - Kotlářka 08.30
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) kriket/Žkm/F 14 Praha - Kotlářka 30.32
05.06.2017 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) 800 m/Žkm/F Praha - Juliska 2:39.77
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 600 m/Žkm/B1 1 Praha - Jeseniova 1:58.69
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žkm/F Praha - Jeseniova 40.45
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 150 m/Žkm/B1 1 Praha - Kotlářka 22.34
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) koule 2kg/Žkm Praha - Kotlářka 08.20
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B4 3 Praha - Juliska 09.38
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žkm/F 10 Praha - Juliska 37.13
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B17 4 Praha - Stromovka 09.49
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B27 2 Praha - Stromovka 22.96
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B20 3 Praha - Stromovka 09.50
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 2kg/Žkm 9 Praha - Stromovka 07.93
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B12 5 Praha - Stromovka 09.61