Karta atleta

Export do excelu
  • Běhávka Adam
  • Narozen: 20.10.1999
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.09 Uherské Hradiště 23.8.2017
60 m 07.51 Uherské Hradiště 23.8.2017
60 m 07.31 h Olomouc 16.2.2018
100 m 11.35 Hodonín 9.9.2017
150 m 18.34 Uherské Hradiště 12.4.2017
150 m 17.46 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
200 m 23.06 Hodonín 9.9.2017
200 m 23.18 h Ostrava 20.1.2018
sprintérský trojboj 2185 Uherské Hradiště 28.9.2017
středoškolský pohár 0769 Uherské Hradiště 21.9.2017
skok daleký 5.19 Uherské Hradiště 22.9.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.31 h Olomouc 16.2.2018
100 m 11.39 Třinec 9.6.2018
150 m 17.46 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
200 m 23.28 Třinec 9.6.2018
200 m 23.18 h Ostrava 20.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav strPohar/Dci Břeclav 0742
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 100 m/Dci/B01 5 Břeclav 11.55
28.09.2017 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m/M/B1 2 Uherské Hradiště 11.67
28.09.2017 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 200 m/M/B1 2 Uherské Hradiště 23.93
28.09.2017 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 60 m/M/B2 1 Uherské Hradiště 07.33
28.09.2017 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) sprint. tr/M Uherské Hradiště 2185
21.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Zlínský kraj (Magda Horká, horka@guh.cz, 731525963) strPohar/Dci Uherské Hradiště 0769
21.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Zlínský kraj (Magda Horká, horka@guh.cz, 731525963) 100 m/Dci/B02 2 Uherské Hradiště 11.42
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Uherské Hradiště (Magda Horká, horka@guh.cz, 731) 100 m/Dci/B1 3 Uherské Hradiště 11.51
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/R1 5 Hodonín 11.39
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/FA 5 Hodonín 11.35
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/B3 2 Hodonín 23.06
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B1 3 Břeclav 11.79
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B2 2 Břeclav 24.19
23.08.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 60 m/M Uherské Hradiště 07.51
23.08.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 y/M Uherské Hradiště 11.09
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B1 4 Břeclav 11.53
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/J/R1 6 Ostrava - Vítkovice 11.53
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/J/F 5 Ostrava - Vítkovice 11.54
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/J/B2 5 Ostrava - Vítkovice 23.44
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/B2 1 Hodonín 11.73
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/B2 4 Hodonín 24.02
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m/M/B2 2 Uherské Hradiště 11.67
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 200 m/M/B1 6 Uherské Hradiště 24.15
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B2 4 Břeclav 11.96
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B3 2 Břeclav 23.97
29.04.2017 Memoriály a rámcové závody (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m/M/R1 2 Uherské Hradiště 12.03
29.04.2017 Memoriály a rámcové závody (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m/M/F 4 Uherské Hradiště 11.82
29.04.2017 Memoriály a rámcové závody (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 200 m/M/B1 3 Uherské Hradiště 24.67
12.04.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 60 m/M/B3 3 Uherské Hradiště 07.67
12.04.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 150 m/M/B1 1 Uherské Hradiště 18.34
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/J/R3 3 Ostrava 07.53
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 200 m/J/B3 3 Ostrava 24.70