Karta atleta

Export do excelu
  • Davidová Anna
  • Narozen: 21.12.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.18 Praha - Juliska 11.5.2017
60 m 09.10 h Praha-Juliska 18.1.2018
150 m 22.69 h Praha-Strahov 22.2.2018
300 m 48.08 Praha - Děkanka 16.5.2018
600 m 2:01.98 Praha - Kotlářka 18.5.2017
800 m 2:53.65 Praha - Jeseniova 14.9.2017
800 m 2:48.76 h Praha - Stromovka 10.1.2018
60 m překážek 12.2 Praha - Přátelství 23.6.2017
pětiboj 1542 Praha - Přátelství 23.6.2017
hod kriketovým míčkem 22.41 Praha - Přátelství 23.6.2017
skok daleký 3.75 Praha - Přátelství 23.6.2017
skok vysoký 1.15 Praha - Jeseniova 1.6.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.10 h Praha-Juliska 18.1.2018
150 m 22.69 h Praha-Strahov 22.2.2018
300 m 48.08 Praha - Děkanka 16.5.2018
800 m 2:48.76 h Praha - Stromovka 10.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 800 m/Žkm/B1 Praha-Mazurská DNS
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) kriket/Žkm/F Praha-Mazurská DNS
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B2 1 Praha - Jeseniova 2:53.65
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) kriket/Žkm 21 Praha - Jeseniova 20.81
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žkm/B3 2 Praha - Přátelství 12.2
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) kriket/Žkm 13 Praha - Přátelství 22.41
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žkm/B3 1 Praha - Přátelství 09.2
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/Žkm 8 Praha - Přátelství 3.75
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žkm/F 8 Praha - Přátelství 3:00.5
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) pětiboj/Žkm 10 Praha - Přátelství 1542
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 300 m/Žkm/B5 4 Praha - Kotlářka 50.19
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B4 1 Praha - Jeseniova 09.36
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žkm/F 10= Praha - Jeseniova 1.15
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 600 m/Žkm/B1 6 Praha - Kotlářka 2:01.98
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) kriket/Žkm 12 Praha - Kotlářka 21.25
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B6 3 Praha - Juliska 09.18
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B7 Praha - Stromovka DNS
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B16 6 Praha - Stromovka 09.57
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B32 1 Praha - Stromovka 23.53
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B17 7 Praha - Stromovka 09.71
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 150 m/Žky/B20 3 Praha - Strahov 24.05
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B21 2 Praha - Stromovka 09.60