Karta atleta

Export do excelu
  • Mrázová Anna
  • Narozen: 25.12.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.30 Praha - Děkanka 2.5.2018
150 m 25.37 Praha-Podvinný Mlýn 1.6.2016
300 m 56.4 h Praha - Stromovka 1.2.2017
600 m 2:15.93 Praha - Děkanka 20.6.2017
800 m 3:27.50 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
60 m překážek 14.53 Praha - Kotlářka 18.5.2017
pětiboj 0797 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
hod kriketovým míčkem 23.78 Praha - Děkanka 20.6.2017
vrh koulí 2kg 04.15 Praha-Podvinný Mlýn 1.6.2016
skok daleký 3.87 Praha - Kotlářka 18.5.2017
skok vysoký 1.15 Praha - Jeseniova 1.6.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.30 Praha - Děkanka 2.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) dálka/Žkm/F 7 Praha - Děkanka 3.35
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B4 2 Praha-Jeseniova 10.01
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) dálka/Žkm 5 Praha-Jeseniova 3.77
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B7 3 Praha - Jeseniova 25.10
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) dálka/Žkm 13 Praha - Jeseniova 3.56
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 600 m/Žkm/B2 7 Praha - Děkanka 2:15.93
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) kriket/Žkm/F 14 Praha - Děkanka 23.78
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B1 4 Praha - Jeseniova 09.84
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žkm/F 13 Praha - Jeseniova 1.15
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 60 m př./Žkm/B3 5 Praha - Kotlářka 14.53
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) dálka/Žkm 6 Praha - Kotlářka 3.87
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B7 6 Praha - Juliska 09.88
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F 27 Praha - Juliska 3.61
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B12 4 Praha - Stromovka 56.4