Karta atleta

Export do excelu
  • Neužilová Adéla
  • Narozen: 20.9.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.15 Znojmo 28.5.2017
60 m 08.17 h Praha - Stromovka 9.12.2017
100 m 12.86 Jihlava 19.5.2018
150 m 19.38 Břeclav 14.5.2017
150 m 19.51 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
200 m 26.18 Znojmo 10.6.2018
200 m 26.80 h Ostrava 20.1.2018
300 m 43.26 Brno 11.9.2017
300 m 42.94 h Praha - Stromovka 9.12.2017
pohár rozhlasu 1370 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 9.5.2018
hod oštěpem 500g 13.60 Brno - Horníkova 19.7.2018
vrh koulí 3kg 07.84 Brno - Horníkova 19.7.2018
skok daleký 5.03 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 9.5.2018
skok daleký 4.60 h Ostrava 3.2.2017
trojskok 11.03 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
skok vysoký 1.59 Olomouc 5.5.2018
skok vysoký 1.50 h Olomouc 13.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.26 Břeclav 22.5.2018
60 m 08.20 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
100 m 12.86 Jihlava 19.5.2018
150 m 19.50 Brno - Horníkova 19.7.2018
200 m 26.18 Znojmo 10.6.2018
200 m 26.80 h Ostrava 20.1.2018
300 m 44.24 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
pohár rozhlasu 1370 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 9.5.2018
hod oštěpem 500g 13.60 Brno - Horníkova 19.7.2018
vrh koulí 3kg 07.84 Brno - Horníkova 19.7.2018
skok daleký 5.03 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 9.5.2018
trojskok 11.03 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
skok vysoký 1.59 Olomouc 5.5.2018
skok vysoký 1.50 h Olomouc 13.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2017 Vánoční laťka Hády 2017 (JAC Brno, BYAC Brno, Čiba sport) výška/Žky 7 Brno 1.43
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R1 5 Ostrava - Vítkovice 08.21
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žky/F 6 Ostrava - Vítkovice 08.24
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 19.51
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R4 3 Praha - Stromovka 08.17
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B3 1 Praha - Stromovka 42.94
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/FA 8 Praha - Stromovka 08.20
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/R3 2 Břeclav 19.81
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/R3 1 Šumperk 08.34
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/FA 4 Šumperk 08.32
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žky/B1 3 Šumperk 19.61
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žky/B3 1 Šumperk 44.17
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R1 5 Brno 08.24
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/FC 6 Brno 08.30
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B15 4 Brno 43.26
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žky/KC 4 Brno 4.31
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/R2 1 Břeclav 08.47
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/FA Břeclav 08.40
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B1 2 Břeclav 20.02
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žky/F 10 Břeclav 4.47
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žky/S01 6 Brno 07.90
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žky/R04 4 Brno 07.94
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/FA Znojmo 08.06
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žky/B1 2 Znojmo 19.18
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/R4 1 Znojmo 08.22
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žky/B1 1 Znojmo 19.58
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/R1 1 Znojmo 08.22
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/FA Znojmo 08.15
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV (Stadion VUT Brno, ulice Techni) poharR/Žky 8 Brno-město 1150
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV (Stadion VUT Brno, ulice Techni) 60 m/Žky/B2 1 Brno-město 08.19
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV (Stadion VUT Brno, ulice Techni) dálka/Žky 8 Brno-město 4.22
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/R1 1 Břeclav 08.25
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/F Břeclav 08.17
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B1 1 Břeclav 19.38
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Brno-město (Brno - hřiště ZŠ a MŠ Brno, Jihomoravské náměstí 2, Petra Bazalová, bazalova@zsjihomoravske.cz, 720 176 486) poharR/Žky Brno - ZŠ Jihomoravské náměstí - kategorie IV 1135
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Brno-město (Brno - hřiště ZŠ a MŠ Brno, Jihomoravské náměstí 2, Petra Bazalová, bazalova@zsjihomoravske.cz, 720 176 486) 60 m/Žky Brno - ZŠ Jihomoravské náměstí - kategorie IV 08.0
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Brno-město (Brno - hřiště ZŠ a MŠ Brno, Jihomoravské náměstí 2, Petra Bazalová, bazalova@zsjihomoravske.cz, 720 176 486) dálka/Žky Brno - ZŠ Jihomoravské náměstí - kategorie IV 4.22
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 60 m/Žky/R2 2 Olomouc 08.27
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.21
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 300 m/Žky/B1 4 Olomouc 45.26
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žky/R2 2 Hodonín 08.68
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žky/FA Hodonín 08.39
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 150 m/Žky/B1 2 Hodonín 20.49
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Žky/F 21 Hodonín 3.97
23.04.2017 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - Žactvo a starší (JAC Brno, BYAC Brno) 60 m/Žky/R1 1 Brno 09.00
23.04.2017 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - Žactvo a starší (JAC Brno, BYAC Brno) 60 m/Žky/FA Brno 08.63
23.04.2017 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - Žactvo a starší (JAC Brno, BYAC Brno) 150 m/Žky/B2 2 Brno 20.58
23.04.2017 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - Žactvo a starší (JAC Brno, BYAC Brno) dálka/Žky 5 Brno 4.00
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R3 2 Olomouc 08.58
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/FC Olomouc 08.62
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žky/FA 15 Olomouc 4.28
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R2 6 Ostrava 08.61
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B2 4 Ostrava 20.74
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F2 4 Ostrava 4.60
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R3 2 Olomouc 08.57
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/FB 4 Olomouc 08.58
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žky/FA 12 Olomouc 4.42
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R2 4 Ostrava 08.56
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F2 Ostrava DNS
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B2 4 Ostrava 20.60