Karta atleta

Export do excelu
  • Kovář Dan
  • Narozen: 25.10.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.42 Ostrava - Porubská 10.5.2018
60 m 07.39 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
100 m 11.55 Olomouc 19.5.2018
150 m 20.27 Ostrava 1.9.2016
150 m 17.75 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
200 m 24.07 Olomouc 5.5.2018
200 m 23.58 h Ostrava 8.2.2018
300 m 37.95 Brno 11.9.2017
300 m 40.60 h Ostrava 11.2.2017
800 m 2:16.78 Olomouc 19.5.2018
1000 m 3:17.37 Opava, Tyršův stadon 19.5.2015
1000 m 3:19.74 h Ostrava 14.1.2017
1500 m 5:22.59 Třinec 14.5.2015
60 m překážek 10.84 Ostrava - Poruba 6.6.2015
60 m překážek 09.69 h Ostrava 11.2.2017
100 m překážek 17.34 Frýdek-Místek 16.6.2016
200 m překážek 28.62 Šumperk 17.9.2017
sprintérský trojboj 0894 Ostrava - Poruba 23.4.2016
pohár rozhlasu 1875 Ostrava - Porubská 10.5.2018
sedmiboj hala 2217 h Ostrava 14.1.2017
hod oštěpem 600g 28.29 Ostrava - Martinov 12.10.2017
vrh koulí 3kg 06.35 h Ostrava-Poruba 27.11.2015
vrh koulí 4kg 08.20 Třinec 3.10.2017
vrh koulí 4kg 06.39 h Ostrava 14.1.2017
vrh koulí 5kg 07.60 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 5.72 Brno 11.9.2017
skok daleký 5.66 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
skok vysoký 1.45 Ostrava 18.5.2016
skok vysoký 1.56 h Ostrava 13.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.42 Ostrava - Porubská 10.5.2018
60 m 07.43 h Ostrava 3.2.2018
100 m 11.55 Olomouc 19.5.2018
150 m 17.75 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
200 m 24.07 Olomouc 5.5.2018
200 m 23.58 h Ostrava 8.2.2018
800 m 2:16.78 Olomouc 19.5.2018
pohár rozhlasu 1875 Ostrava - Porubská 10.5.2018
vrh koulí 5kg 07.60 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 5.54 Ostrava - Porubská 10.5.2018
skok daleký 5.48 h Ostrava 13.1.2018
skok vysoký 1.56 h Ostrava 13.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) dálka/Žci/F 4 Ostrava - Vítkovice 5.66
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R8 1 Ostrava - Vítkovice 07.45
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice 07.39
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B1 1 Ostrava - Vítkovice 17.77
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) koule 4kg/Žci 6 Ostrava - Martinov 07.89
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) oštěp 600g/Žci 4 Ostrava - Martinov 28.29
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B1 1 Třinec 08.07
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žci/B1 4 Třinec 3:10.32
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) dálka/Žci Třinec 5.48
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) koule 4kg/Žci 11 Třinec 08.20
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/R2 7 Břeclav 07.60
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žci/R4 4 Břeclav 38.90
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žci/R4 1 Šumperk 07.64
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žci/FA 6 Šumperk 07.58
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 200 m př./Žci/B2 4 Šumperk 28.62
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žci/F 5 Šumperk 5.62
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žci/R12 3 Brno 07.52
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žci/FC 5 Brno 07.51
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žci/B12 1 Brno 37.95
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žci/KA 8 Brno 5.72
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žci/FA 8 Brno 5.64
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/B1 3 Ostrava 07.61
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 200 m př./Žci/B1 3 Ostrava 29.20
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) dálka/Žci/F Ostrava 5.55
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 100 m/M/B2 4 Ostrava - Vítkovice 12.20
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/B3 MB Šumperk 11.97
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M/B3 MB Šumperk DQ
22.06.2017 Čokoládová tretra Ostrava (SSK Vítkovice) 800 m/Žci/B01 7 Ostrava 2:23.88
17.06.2017 XV. International Ahletic Meeting children,cadetts and juniors 100 m/Žci/B4 1 Bielsko-Biala 11.94
17.06.2017 XV. International Ahletic Meeting children,cadetts and juniors dálka/Žci 7 Bielsko-Biala 5.26
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 200 m př./Žci/B1 3 Frýdek-Místek 29.34
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žci/B1 2 Frýdek-Místek 07.62
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žci Frýdek-Místek 5.50
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/R1 2 Znojmo 07.57
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/FA 4 Znojmo 07.61
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žci/F 9 Znojmo 5.36
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 200 m př./Žci/B3 1 Znojmo 29.23
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 200 m př./Žci/B2 3 Třinec 31.40
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B1 2 Třinec 07.66
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žci/F Třinec 5.59
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/B4 MB Šumperk 12.70
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M/B4 MB Šumperk 24.63
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 60 m/Žci/B3 1 Opava 07.88
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 100 m př./Žci/B2 Opava DNF
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žci/B1 5 Ostrava 40.60
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žci/R1 2 Ostrava 09.83
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) výška/Žci/F 4 Ostrava 1.42
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žci/F Ostrava 09.69
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R3 6 Ostrava 10.92
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) výška/Žci 17 Ostrava 1.37
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/B2 2= Ostrava 08.03
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) dálka/Žci/F 9 Ostrava 5.01
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) koule 4kg/Žci/F 13 Ostrava 06.39
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/B2 2 Ostrava 10.08
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) tyč/Žci/F Ostrava NM
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/Žci/F 4 Ostrava 3:19.74
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) výška/Žci/FA 6= Ostrava 1.52
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj h/Žci/F 9 Ostrava 2217
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R4 5 Ostrava 08.19
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B5 2 Ostrava 41.16
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B3 5 Ostrava 19.58